Openline Marcin Dysput

Poznań

Openline Marcin Dysput

Opinie o Openline Marcin Dysput

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Poznań.

Zenek

Widocznie inna była umowa i zrywając ją po tygodniu ciesz się, że nie dostałeś kary za zrywanie!!

anonymous

Ja pracowałem tydzień u nich w Rzeszowie,nie wypłacił mi ani złotówki!!!!!

anonymous
@anonymous 01.12.2017 19:10

Jeździłem swoim samochodem po całym podkarpaciu,jak wszędzie tak żerują,to nieźle im to wychodzi.

oszukana

Wszyscy oszukani przez marcina dysputa zgłaszajcie się na prokuraturę do Torunia. Sprawa w toku.

Co sie tu dzieje

gadu gadu

Kto zna ( usunięte przez administratora )który bardziej cwaniakuje i czy działają jeszcze razem

przych

Żona juz nie trzyma kasy. Poznał się na niej i ją zostawił. I tak długo z nią wytrzymał. Ta kobieta to nieporozumienie, Wampir energetyczny.

Lukas krk

Ludzie dajcie sobie spokój z openline działał em pod tą firmą w Krakowie dobrych parę lat temu jak jeszcze szlo zarobić na tych pseudo połączeniach grupowych. Puzniej juz było coraz gorzej na sprzedaży D2D wiec poszedłem na montera i tam można było zarobić dobra kasę. Ale nie przez firmę tylko przez wciskanie różnych rzeczy związanych z podłączeniem sprzętu, oczywiście odpłatnie w mieszkaniu klienta i rzecz jasna poza wiedzą firmy. Ktoś chce więcej info to proszę pod nr 575-390-708

Hahaha
@Lukas krk 08.04.2016 12:07

Cala historia P.Marcina zaczela sie w Poznaniu gdzie pracowal nad projektem D2D dla Netii, potem Cyfra Plus, OpenLine, pozniej odkurzacze pioracoczyszczece kieszenie i nie tylko. Ten czlowiek to historia, znam go od lat z czasow Bydgoszczy i Poznania, jak myslicie ze odda wam pieniadze to Wam szczerze wspolczuje, i zycze powodzenia kolejnym naiwnym osoba. Dobra rada unikajcie tego Pana jak ognia. pozdrawiam

zue
@Hahaha 15.09.2016 03:02

Ciekawe jak się maja jego koledzy którzy razem z nim rozkręcali "ten" biznes wierze , że los rychliwy ale sprawiedliwy ...

marcin302
@Hahaha 15.09.2016 03:02

Był też Toruń i ENERGETYCZNE CENTRUM plus jakieś hale przy ul. Polnej w Toruniu...

pxyb

Ja zostałem oszukany chętnie pomogę.

inna
@pxyb 26.02.2016 11:19

ja tez

oszukany

P. (usunięte przez administratora) zniszczył mi życie. Czy ktoś został oszukany na duzą sumę pieniędzy chcę zgłosić sprawę do prokuratury na p. Marcina Dysputa potrzebuje pomocy wszystkich oszukanych osób. Proszę o pomoc.

zadowolona klientka

Witam nie wiem czy tu się dowiem ale zapytam. Potrzebuje numer telefonu do Pana Marcina Dysputa jeśli ktoś by mial aktualny numer to była bym wdzieczna.Pozdrawiam wszystkich.

Rozbawiona

HAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!

Oszukana

Dajcie spokój chłopakowi? Dobre, niech on da spokój wszystkim uczciwym ludziom. To oszust. Wynajmuje mieszkania i nie płaci. Oszukuje na każdym kroku.

zadowolona klientka

Przestańcie wypisywać głupoty. Dajcie spokój temu chłopakowi. Jak ktoś ma problem do niego to niech wyjaśni to z nim a nie oczernia go na forum. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych klientów.

szalona30

No nie wiem czy niestety ze nie widać od nich ofert pracy nie jest fajne pracować za darmo jak ktoś tak lubi to przecież można tak pracować. A ci którzy wpłacili jej pieniądze na pokazach i zrezygnowali to napewno ich nie odzyskają bo firma M.Dysputa przestała istnieć. Powodzenia

szalona30

Co z tego że jest w toruniu i tak nikomu kasy nie odda żona dobrze nim steruje i nim manipuluje a on jest posłuszny i jest przy niej malutki. Wszystkie pieniądze ona trzyma i nimi zarządza wiec możecie pożegnać się z pieniędzmi.

Zdenerwowany123

Dysput jest w Toruniu na ul.Mostowej 27 DALEJ OSZUKUJE LUDZI I KASY NIE WYPŁACA!!! Trzeba się Przejechać do niego po swoje należności

do stefano

oj pojęcia nie masz co maja na sumieniu w/w panowie

oli00

Pracowałam w tej firmie, czego bardzo bardzo żałuję. W trakcie "rekrutacji" (która jest fikcją i biorą każdego "z ulicy")obiecywali, że dogodne warunki pracy, możliwość rozwinięcia, wysokie zarobki ( jakie, też nie poinformowali) itp. Codziennie jeździło się po podpoznańskich wiochach i jawnie okłamywalo się ludzi, że połaczenia grupowe, że z tego względu proponujemy atrakcyjne ceny, że jesteśmy tutaj ponieważ cyfra + połączyła sie z n i dlatego my, jako przedstawiciele nc+ przyjechalismy przepisać ich umowę. co oczywiście jest bzdurą. bo w ostatecznosci wychodzilo tak, ze ludzie przez pracownikow nc+ zostali wciagnieci do tego aby jednoczesnie pokrywac oplaty dwoch umow o telewizje. Dodatkowo firma, ktora reprezentuje Marcin Dysput nie wypłąca pieniędzy!!!!!!! choodzisz caly dzien po domach, wkrecasz ludziom glodne kawalki , a szanowny pan dysput informuje Cie, ze niestety pensji nie wyplaci.... naprawde nie zycze nikomu pracy w tej firmie, wszytsko to jedno wielkie klamstwo

drejk

Ktoś wie gdzie dziś działa OPENline? Wiszą mi kasę. Bilob cos ci sie pokiełbasiło to OPENLINE a nie OPENONLINE

szalona30

Zaczynam odnosić wrażenie że to co wszyscy tu piszą to jest prawda jest taki i na dodatek nie potrafi być wierny Żonie

szalona30

A myślicie że to on jest taki a może ma coś z tym wspólnego jego żona może ona nim dyryguje .Jestem bardzo ciekawa jaka jest prawda.

aaa

Tak to jest prawda. M. Dysput to kawał ch reszta dziada.

szalona30

Czy to co wypisujecie na temat M.Dysputa to jest prawda. Jak można kogoś oczerniac nie znajac tej osoby to jest jakieś chore.

Bilob

Właśnie zauważyłem na stronie, że mają dostępne lokaty walutowe w frankach. Ciekawe, czy po tej zmianie kursu również i wartość lokat poszła w górę. Swoją drogą ich strona nie dostarcza w zasadzie żadnych informacji odnośnie pracy http://www.openonline.pl/o-nas.html więc nie wiem gdzie można szukać ofert od nich, bo podobno warto u nich podjąć pracę..

Ania

widziałam ich ogło w necie i chce zadzwonić zapytać o szczegóły, macie jakiś tel do nich? pzdr

od

oferty tylko wyglądają na poważne, nic poza tym. Szukają murzynów.

aa

Bartek (łysy) szuka nadal naiwnych w W-wie?

ok

Kik skad takie informacje??

xP

Dyspi do W-wy poleciał?

@xP 25.06.2014 18:36

W wawie też dysputa nie ma :-)

Zostaw opinię o Openline Marcin Dysput - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Openline Marcin Dysput