Openline

Poznań

Opinie o Openline

oszukana

Wszyscy oszukani przez marcina dysputa zgłaszajcie się na prokuraturę do Torunia. Sprawa w toku.

Co sie tu dzieje

gadu gadu

Kto zna ( usunięte przez administratora )który bardziej cwaniakuje i czy działają jeszcze razem

przych

Żona juz nie trzyma kasy. Poznał się na niej i ją zostawił. I tak długo z nią wytrzymał. Ta kobieta to nieporozumienie, Wampir energetyczny.

Lukas krk

Ludzie dajcie sobie spokój z openline działał em pod tą firmą w Krakowie dobrych parę lat temu jak jeszcze szlo zarobić na tych pseudo połączeniach grupowych. Puzniej juz było coraz gorzej na sprzedaży D2D wiec poszedłem na montera i tam można było zarobić dobra kasę. Ale nie przez firmę tylko przez wciskanie różnych rzeczy związanych z podłączeniem sprzętu, oczywiście odpłatnie w mieszkaniu klienta i rzecz jasna poza wiedzą firmy. Ktoś chce więcej info to proszę pod nr 575-390-708

zue
@Hahaha 15.09.2016 03:02
Cala historia P.Marcina zaczela sie w Poznaniu gdzie pracowal nad projektem D2D dla Netii, potem Cyfra Plus, OpenLine, pozniej...

Ciekawe jak się maja jego koledzy którzy razem z nim rozkręcali "ten" biznes wierze , że los rychliwy ale sprawiedliwy ...

marcin302
@Hahaha 15.09.2016 03:02

Był też Toruń i ENERGETYCZNE CENTRUM plus jakieś hale przy ul. Polnej w Toruniu...

pxyb

Ja zostałem oszukany chętnie pomogę.

inna
@pxyb 26.02.2016 11:19
Ja zostałem oszukany chętnie pomogę.

ja tez

oszukany

P. (usunięte przez administratora) zniszczył mi życie. Czy ktoś został oszukany na duzą sumę pieniędzy chcę zgłosić sprawę do prokuratury na p. Marcina Dysputa potrzebuje pomocy wszystkich oszukanych osób. Proszę o pomoc.

zadowolona klientka

Witam nie wiem czy tu się dowiem ale zapytam. Potrzebuje numer telefonu do Pana Marcina Dysputa jeśli ktoś by mial aktualny numer to była bym wdzieczna.Pozdrawiam wszystkich.

Rozbawiona

HAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!

Oszukana

Dajcie spokój chłopakowi? Dobre, niech on da spokój wszystkim uczciwym ludziom. To oszust. Wynajmuje mieszkania i nie płaci. Oszukuje na każdym kroku.

zadowolona klientka

Przestańcie wypisywać głupoty. Dajcie spokój temu chłopakowi. Jak ktoś ma problem do niego to niech wyjaśni to z nim a nie oczernia go na forum. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych klientów.

szalona30

No nie wiem czy niestety ze nie widać od nich ofert pracy nie jest fajne pracować za darmo jak ktoś tak lubi to przecież można tak pracować. A ci którzy wpłacili jej pieniądze na pokazach i zrezygnowali to napewno ich nie odzyskają bo firma M.Dysputa przestała istnieć. Powodzenia

szalona30

Co z tego że jest w toruniu i tak nikomu kasy nie odda żona dobrze nim steruje i nim manipuluje a on jest posłuszny i jest przy niej malutki. Wszystkie pieniądze ona trzyma i nimi zarządza wiec możecie pożegnać się z pieniędzmi.

Zdenerwowany123

Dysput jest w Toruniu na ul.Mostowej 27 DALEJ OSZUKUJE LUDZI I KASY NIE WYPŁACA!!! Trzeba się Przejechać do niego po swoje należności

do stefano

oj pojęcia nie masz co maja na sumieniu w/w panowie

oli00

Pracowałam w tej firmie, czego bardzo bardzo żałuję. W trakcie "rekrutacji" (która jest fikcją i biorą każdego "z ulicy")obiecywali, że dogodne warunki pracy, możliwość rozwinięcia, wysokie zarobki ( jakie, też nie poinformowali) itp. Codziennie jeździło się po podpoznańskich wiochach i jawnie okłamywalo się ludzi, że połaczenia grupowe, że z tego względu proponujemy atrakcyjne ceny, że jesteśmy tutaj ponieważ cyfra + połączyła sie z n i dlatego my, jako przedstawiciele nc+ przyjechalismy przepisać ich umowę. co oczywiście jest bzdurą. bo w ostatecznosci wychodzilo tak, ze ludzie przez pracownikow nc+ zostali wciagnieci do tego aby jednoczesnie pokrywac oplaty dwoch umow o telewizje. Dodatkowo firma, ktora reprezentuje Marcin Dysput nie wypłąca pieniędzy!!!!!!! choodzisz caly dzien po domach, wkrecasz ludziom glodne kawalki , a szanowny pan dysput informuje Cie, ze niestety pensji nie wyplaci.... naprawde nie zycze nikomu pracy w tej firmie, wszytsko to jedno wielkie klamstwo

drejk

Ktoś wie gdzie dziś działa OPENline? Wiszą mi kasę. Bilob cos ci sie pokiełbasiło to OPENLINE a nie OPENONLINE

szalona30

Zaczynam odnosić wrażenie że to co wszyscy tu piszą to jest prawda jest taki i na dodatek nie potrafi być wierny Żonie

szalona30

A myślicie że to on jest taki a może ma coś z tym wspólnego jego żona może ona nim dyryguje .Jestem bardzo ciekawa jaka jest prawda.

aaa

Tak to jest prawda. M. Dysput to kawał ch reszta dziada.

szalona30

Czy to co wypisujecie na temat M.Dysputa to jest prawda. Jak można kogoś oczerniac nie znajac tej osoby to jest jakieś chore.

Bilob

Właśnie zauważyłem na stronie, że mają dostępne lokaty walutowe w frankach. Ciekawe, czy po tej zmianie kursu również i wartość lokat poszła w górę. Swoją drogą ich strona nie dostarcza w zasadzie żadnych informacji odnośnie pracy http://www.openonline.pl/o-nas.html więc nie wiem gdzie można szukać ofert od nich, bo podobno warto u nich podjąć pracę..

Ania

widziałam ich ogło w necie i chce zadzwonić zapytać o szczegóły, macie jakiś tel do nich? pzdr

od

oferty tylko wyglądają na poważne, nic poza tym. Szukają murzynów.

aa

Bartek (łysy) szuka nadal naiwnych w W-wie?

ok

Kik skad takie informacje??

xP

Dyspi do W-wy poleciał?

@xP 25.06.2014 18:36
Dyspi do W-wy poleciał?

W wawie też dysputa nie ma :-)

qrt

Pierdzielenie kotka za pomocą młotka!!!! oczernianie to twoja pasja, czy jak???

hallo

Proces rekrutacji w tej firmie to czysta fikcja. Tak naprawdę to zatrudniają każdego kto się zgłosi, a tylko udają ze niby stawiają jakieś wymagania. Teraz przenieśli się do Warszawy bo w Poznaniu są już całkowicie spaleni. Zatrudniają ludzi do chodzenia po domach i wciskania kitów. Bardzo agresywna akwizycja!! Prawdą jest co piszą inni. W tej firmie nie da się zarobić. Napracujesz się, napracujesz i guzik z tego masz. Na koniec i tak nie zapłacą, a jesli nawet to grosze bo potrącą jakieś fikcyjne koszty i opłatę za szkolenie. Ostatnio nawet nie daja samochodu tylko trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na piechotę. Omijajcie tę firmę z daleka. To oszuści!! Może warto żeby jakiś prokurator się nimi zajął?!

ja

jak tam bedziesz pracował to bedzie stac cie tylko na pasztet i bułkę.

s

tak ja pracowalem i mam problem z ta firma.

nowy

Czy ktoś może pracował w Openline w Warszawie??? Pilne!!!!

kik
@nowy 12.11.2013 21:08
Czy ktoś może pracował w Openline w Warszawie??? Pilne!!!!

Uważaj!! W Warszawie to dokładnie ta sama firma. Uciekli z Poznania, właściciel narobił potwornych długów, pozabierali mu wypasione auta, komornik zabrał dom, więc ze wstydu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do Warszawy. W Poznaniu jest spalony więc teraz będzie naciągał warszawiaków!!

Adrian

Pracowałem w firmie 2 miesiące. Ogólnie fajnie, [usunięte przez moderatora] trochę żałosne wprowadzają atmosferę poważnej firmy, ale tak naprawdę nie było. Bardzo Mnie chwalili widzieli we Mnie kierownika, nie mogli nic zarzucić, no ale był jeden problem-pieniądze. Zapłacili Mi za 2 miesiące 420zł i resztę obiecali później i zrezygnowałem bo to po prostu zwykli[usunięte przez moderatora]. Tyle w temacie.

Justyna

Tak, jeżeli nie przepracujesz 600 godzin od dnia zakończenia szkolenia, osoba podejmująca prace jest zobowiązana do zwrotów kosztów szkolenia.

?

a biorą te pieniądze za szkolenie jak odchodzisz przed końcem umowy?

?

Tylko w umowach jest,że to Ty jak rezygnujesz masz zwrócić im za szkolenie określona kwotę...jest tak?

Magda

Openline nie wypłaca pieniedzy za szkolenie, obojetnie czy odejdziesz wczesniej czy bedziesz pracowac pol roku, wyplate za przepracowany wrzesien dostaniesz na poczatku grudnia, pomniejszona o straty jakie rzekomo poniesie firma (twierdza ze zawsze je ponosza) czy pracujesz u nich na infolinii czy jako akwiztyor, straty zawsze beda, poniewaz akwizycja umiera w koncu mamy dobe internetu. Pozdrawiam

?

A jak jest ze zwrotem kasy za szkolenie. Niby w umowach napisane,że jak odejdziesz od nich przed upływem okresu obowiązywania zwracasz za szkolenie

nie
@ 17.09.2013 21:21

openline group warszawa nie płacą swoim usługodawcom

anonimka

Tak. To są [usunięte przez moderatora]. Umawiasz sie z nimi na okreslone warunki, a oni je potem zmieniają zeby były dla nich korzystniejsze :/

anonimka

Pracowałam w tej firmie 3 miesiące i bardzo tego żałuję. Ta firma to [usunięte przez moderatora]na potęgę. Najpierw mamią takiego nowego wizjami szybkiego awansu i zarabiania kokosów a kończy się tym ze szukają pretekstu żeby ci zarobionych pieniedzy nie wyplacic, a jak już muszą to zrobic to odliczją od tego jakies dodatkowe koszty (np.paliwa). Na koniec zostaje sie z niczym. Nie polecam!

oli00

Pracowałam w openline (pamiątkowa 24). Jedna wielka banda [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora] typowo nastawieni na kasę, a swoich pracowników traktują[usunięte przez moderatora]. My załatwiamy im nowych klientów[usunięte przez moderatora], a oni nie wypłacaja należnych i ciężko zarobionych pieniędzy. Nikomu nie polecam pracy w openline w Poznaniu!!!!!! Szczególnie ze względu na nastawienie [usunięte przez moderatora] - zeruje na nowych pracownikach i robi problemy z uregulowaniem należnych pieniędzy!!!

ALINKA

nic tam sie nie da zarobic bo [usunięte przez moderatora].najpierw okres probny potem,ze niby umowy spadaja.i koniec z koncem nacharujesz siew a wypłata 0.i nie sluchajcie bajkopisarzy ze trzeba dac cos z siebie,ja dałam i co z tego,o pieniadze sie prosze miesiacami

eri

Polecam bardzo gorąco ! Atmosfera rzeczywiście super ,to dzięki ludziom i świetnemu szefostwu. Jeśli chodzi o pracę D2D to wiadomo - nie każdy się nadaje. Jeśli jesteś pracowity, zdyscyplinowany i umiesz rozmawiać z potencjalnym klientem to praca dla ciebie, jeśli nie to szukaj innej pracy.

Asia

Pracowałam tam parę dni na okresie próbnym (Pamiątkowa 24 Poznań) i kompletnie nie rozumiem waszego najeżdżania na tą firmę. Jeżeli ktoś myślał, że tylko uczapli tyłek i będę mu pieniądze z nieba spadać - bardzo się mylił. To praca, gdzie człowiek musi umieć zagadywać potencjalnego klienta. Wolno Ci [usunięte przez moderatora] o jakiś pierdołkach (np. Ty też lubisz czerwone ściany jak Twój klient) ale NIGDY [usunięte przez moderatora] nie pozwoli Wam kłamać z umowami, które i tak czy siak są zrobione przejrzyście i nie zawierają żadnych pułapek. Atmosfera jest niesamowita, motywacja bardzo duża, żałuję, że przez stan zdrowia musiałam zrezygnować. Zamiast narzekać, że to kolejne wciskanie kitu idźcie na rozmowę i popracujcie z tymi ludźmi więcej, niż dwa dni

Ona

Ja pracowałam jakiś czas dla nich na infolinii dla energii, atmosfera nawet spoko, nie było najgorzej, a odnośnie zarobków, to powiem tylko tyle że wszyscy jedliśmy chleb z pasztetem, bo na nic więcej dzięki tej firmie nie mogliśmy sobie pozwolić i Ci co dalej tam pracują, dalej jedzą chleb z pasztetem... Wnioski wysuńcie sobie sami.

Krzysiu

Podpisuję się pod opiniami negatywnymi, faktem jest to że nie da się w waszej śmiesznej firmie zarobić, nawet minimalnej krajowej, jakolwiek byś się starał, a spójrz sobie wera na % negatywnych komentarzy, to powinno o czymś świadczyć, że to nie z ludźmi jest problem tylko z tą firmą!

wera

Tak się zastanawiam, dlaczego zawsze na takich forach udzielają się tylko ludzie, którzy mają tak wiele negatywnych opinii? Najlepsi są ci, którzy nie próbowali swoich sił w tej firmie, a piszą co usłyszeli i w jaki sposób firma wykorzystuje ludzi! Najlepszym rozwiązaniem jest przyjść i się samemu przekonać. Przecież nikt nikogo nie będzie do niczego zmuszał! Chcesz pracować to zostaniesz, nie to wpadniesz do domu odpalisz komputer i przelejesz swój jad na forum? Tak robią tylko niedojrzali [usunięte przez moderatora]!!! Nie nadajesz się to się w końcu z tym pogódź i poszukaj sobie pracy gdzie indziej, gdzie może twój pracodawca tak szybko nie wpadnie na to, jakim "dobrym" pracownikiem jesteś!!!!! A potem, jak już wpadnie i ci podziękuje za współpracę to leć do domu, odpal komputer i umieść swoją opinię w jaki to sposób cię biedaku wykorzystano!!!! żal mi was!!!!!!

ja*******

Pracowałam w tej firmie. nie jest lekko ale jak człowiek jest nastawiony na pracę jest ok. Nikt nie lubi obiboków, ale najciekawsze jest to, że najgorsze opinie mają ci, którzy w firmie przepracowali dwa dni. Odeszłam bo założyłam własną firmę ale drużynę Openline pozdrawiam

BB

Dodam jeszcze, że pan (łysy) prowadzący rekrutacje przedstawił się tak, żebym nie zrozumiał dokładnie jak się nazywa. Na koniec rozmowy poprosiłem o numer telefonu/kontakt usłyszałem coś na zasadzie "a po co? W jakim celu" tonem jakbym przynajmniej poprosił o prywatnego morderce. Po czym szybko potwierdził nasze spotkanie i pożegnał się ze mną. Nie dostałem do firmy żadnego numeru , na ich stronie internetowej również żadnego nie znalazłem. Ta firma to bujda, wyciąganie kasy od ludzi[usunięte przez moderatora]

BA

leonora - 2012-11-19 17:31:59 Witam czy ktoś by mi powiedział jak wygląda praca w Cyfra+ ul.Pamiątkowa 24/3 ponieważ dostałam oferty pracy jako sprzedawca? Niby ma być stała pensja + prowizje.Ale czy to prawda?Jedziesz do jakiejś wioski, małej miejscowości typu Mosina, pukasz od domu do domu i oszukujesz starsze osoby wciskając im Cyfre+. Często aby sprzedać nawet nie mówisz, że to Cyfra. Ludzie podpisują z Tobą umowę myśląc, że jesteś np Cyfrowym Polsatem itp. Jeśli jesteś kłamcą i nie masz serca nadasz się do pracy idealnia. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Openline - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Openline