Opinie o REDPHARMA w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy REDPHARMA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w REDPHARMA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REDPHARMA w Warszawa

Roko Nowy wpis

Cześć, możecie napisać ile na początek płacą, jakie auto, GPS, ile wizyt ?

ZXY Nowy wpis
@Roko

Na początku śmiesznie niska podstawa. Dwie umowy - zlecenie i o dzieło. Kiedyś auto to było Clio w gazie. Wizyt było chyba do 10 dziennie w aptekach i u lekarzy. Ważniejsze było to, że w zasadzie z każdej wizyty musiałeś mieć sprzedaż. A konkurencja była mocniejsza. Ty wchodziłeś z jabłkami kupionymi za swoje, a oni z koszami czekoladek.. Co pisał lekarz chyba wiadomo ;) Teraz ich chyba przejął ktoś większy to może jest coś lepiej.

Czy pracownicy w REDPHARMA dogadują się między sobą?

PM Nowy wpis

Tak, Bardzo fajna atmosfera

Agata

Nie polecam O szczegółach chętnie opowiem jeśli ktoś będzie zainteresowany .

@Agata

Chętnie pogadam o tej "firmie" ????

Nic, kompletnie, pracodawca nie warty uwagi. Lepiej omijać szerokim łukiem.

Przedstawiciel medyczny

Rozmowa składa się z 2 etapów. pierwszy przeprowadza regionalny a drugi już sam prezes. To co się chwali - nie gonią ludzi przez pół polski bo sam prezes dojeżdża na II etap w region w którym planowane jest zatrudnienie. Rozmowa jest spokojna bez zbędnego budowania napięcia i sztucznych sytuacji. dotyczy przebiegu wcześniejszego zatrudnienia, powodów zmiany pracy, wyobrażenia jak ma wyglądać taka praca i powodów zmiany branży. Była też scenka sprzedażowa ale na spokojnie

Żadnych udziwnień. pytania raczej standardowe, merytoryczne, ale nie podręcznikowe. Oczekiwania finansowe i wobec przełożonego. Zaskoczyło mnie pytanie o to co bym zrobił gdybym mógł zacząć swoją karierę zawodową jeszcze raz

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Co jaki okres czasu w REDPHARMA można ubiegać się o podwyżkę?

Agata

Ja czekałam 7 miesięcy na pierwszą wypłatę

Ogolem bardzo slaba firma, mało rozpoznawalna. Przy zatrudnieniu wiele obiecują, niestety później po podpisaniu dokumentów okazuje się co innego. Wszyscy kręcą i chronią swoje tyłki, a pracownik nic nie wart dla nich jest.

Przemysław

Jakie warunki pracy po podpisaniu przez Ciebie umowy z pracodawcą nie zgadzały się w rzeczywistości? Twierdzisz, że po podpisaniu dokumentów wiele rzeczy się nie zgadzało, dlatego chciałbym wiedzieć, co konkretnie.

M

Otóż to, niestety również miałem nieprzyjemność podjąć współpracę z tą firmą.

Byly pracownik

Prezes wylozyl na ten biznes wlasne prywatne pieniadze , wiec ma prawo wymagac - owszem , jest osobą specyficzną , ale zarazem mozna sie od niego wiele nauczyc. Wsród osób z zarządu pamietam takze Pana Łubę , który też bardzo wiele potrafi nauczyc.Pomimo , iz wizyty z centrali w terenie były dla mnie baaardzo stresujące to z perspektywy czasu bardzo pozytywnie oceniam czas spędzony w tej firmie, wiele się nauczyłem , sporo wniosków wyciągnąłem i ostatecznie wspolnie uznaliśmy , że nie dokońca odnalazłem się w tej branży. Jak na tak małą firmę , która działa w bardzo trudnej branży , uważam ,że jest to dobre miejsce na podjęcie pracy , szczególnie dla osób chcących zdobyć doświadczenie, a jeśli ktoś będzie na tyle przebojowy ( ooo, to dobre słowo opisujące ludzi którzy osiągneli sukces w tej branży) to firma na pewno to doceni - jeśli będziesz miał/miała target to nikt nie będzię się czepiał pierdól.

Qwerty
@Byly pracownik

Czytając taki wpis, wiadomo od razu kto to pisał - główny zainteresowany prezes :)

Sania
@Qwerty

1. W jaki sposób kręcić biznesem nie mając własnych prywatnych pieniędzy? 2. "wizyty z centrali w terenie" - rozumiem, że centralą jest Pan prezes, a terenem trzech przedstawicieli handlowych.

aZ
@Sania

Wizyty centrali w terenie - wizytował nas jako PH, opiekun będący najczęściej również PH na jakiś region lub sam prezes. Mnie osobiście chyba raz wizytował prezes.

BY

Pracowałem tam jakiś czas temu. Na start jakieś 1000zł. Reszta w zależności od tego ile sprzedaż, z tym że od pewnej ilości prowizja SPADAŁA. Ogólnie firma mało popularna w aptekach. Z reguły zbywali. Zresztą nie było szans na przebicie się przez duże koncerny, tym bardziej że budżet na upominki leżał i kwiczał. Najlepiej wg prezesa było wyłożyć z własnej kieszeni na drobne upominki dla lekarzy. Ogólnie słaba firma, choć niektóre produkty spoko, np dla dzieci plus niesterydowe sc. Do użytku Renault Clio w gazie, całkiem nowe i zadbane Kilka osób bardzo pomocnych w pracy. Egzamin po szkoleniu polegał na wspólnym omówieniu zagadnień. Nie wiem jak jest teraz.

Beata P.

Odradzam - ludzie całkiem spoko, produkty już trochę mniej ale najgorszy jest prezes, z nim się nie da współpracować. Wiecznie kręci, zmienia zdanie obiecuje. Serdecznie odradzam wszystkim, którzy oczekują spokojnej rzetelnej pracy.

Beata P.
@Beata P.

Super firma i prezes także. Bardzo szybko dyrektor sprzedaży wyłapuje leserów, w sumie dobrze, bo jest sprawiedliwie ci, którzy rzetelnie pracują jedzą dobrymi samochodami za dobre wynagrodzenie.Produkty nr 1 w dermatologii. Dobrze, że Cię już z nami nie ma :) Beata. P.

@Beata P.

Kiedy tam pracowałaś? Możesz coś więcej napisać na @?

Jeremiasz

@Beata P. Może wybrałaś sobie niewłaściwą pracę i stąd niezadowolenie. Ja polecam firmę!

Iza

A może ktoś podjął pracę w branży która go zupełnie nie interesuje i stąd takie niezadowolenie?

Graz

Firma Kant i Oszust. Wynagrodzenia nie są płacone na czas a prezes prześladuje ludzi! TEN CZŁOWIEK PRAWDOPODOBNIE MA ZARZUTY PROKURATORSKIE O MOBBING!! Nawet starzy pracownicy borykają się z głupimi pomysłami zarządu. Jestem zniesmaczona tą sytuacją i będę szukała pierwszej lepszej okazji aby opuścić ten tonący okręt.

Lucky13
@Graz

Kurcze minął prawie pelny rok a my dalej plyniemy przed siebie. Niestety Pani założenia są niepoprawne i bardzo mi z tego powodu przykro :)

Rudy
@Graz

Czy jest możliwość kontaktu z Panem/Panią mailowo, telefonicznie.. byle nie na forum? Pozdrawiam

Darek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Piękna

Odradzam. Firma krzak,z prezesem od mrożonek na czele. Przy odejściu tworzą problemy.Ludzie odchodzą bez otrzymania wynagrodzenia,urlop bezpłatny,o czym się człowiek dowiaduje przy odejściu.W hurtowniach brak tego śmierdzącego pseudo kremu.Każą sprzedawać z bagażnika pasty i (jak garnki Zeptera) i robić deale po 18 w aptekach.Umowa..pfff..własna działalność. Wizyty muszą być prowadzone zgodnie ze scenariuszem, które muszą być wykute na blachę. Ogółem-gromada oderwanych od rzeczywistości lawirantów i malwersantów od kierowniczki począwszy,na Rafałku vel prezesie kończąc.

All
@Piękna

Piękna ale chyba tylko w nocy :) , co Ty za bzdury piszesz. A ostrzegali Cię że zaraz wylecisz. Super firma, bardzo mi się podoba, szybko wyłapuje oszustów i złodzieji, którzy okradają lekarzy lub pacjentów nie przekazując im produktów lub takich którzy w inny sposób chcą naciągnąć firmę. Dobrze, że takie osoby są szybko zwalniane. Bardzo fajne produkty, świetny odbiór lekarzy i najważniejsze skuteczne. Procuję od 2 lat i jest super. Polecam, wiem że firma szuka na 2 -3 regiony.

Takitam
@Piękna

Piękna....chyba raczej rozkapryszona i nadąsana księżniczko....tak bywa kiedy umawiasz się na jakąś pracę a wykonujesz jej połowę i to na odczepne bo nie potrafisz utrzymać standardu, próbując wmówić wszystkim jak ciężko tyrasz....niestety GPS jest bezlitośnie precyzyjny.....Pewnie słowem nikt by się nie odezwał gdybyś choć raz zrobiła 100% tergetu ale dzięki swoim kłamstwom nie zbliżyłaś się ani raz nawet do połowy założonego planu....a ta wg ciebie oderwana od rzeczywistości kierowniczka świeciła za Ciebie oczami przed prezesem za twoją nieudolność. Idź tam gdzie tolerują sfochowane, popadające w samozachwyt, leniwe dziewuszki bez doświadczenia, zaangażowania i chęci nauczenia się czegokolwiek ....najlepiej wróć do biura

Moo
@Piękna

Odradzam Tobie jako pierwszej bumelantce w zespole wypisywania takich bzdur. Dwa lata pracuję w firmie i ani razu nie słyszałam żeby ktoś sprzedawał cokolwiek z bagażnika (no chyba że opylałaś próbki na lewo), sporadycznie czegoś brakuje w hurtach (zapewne dlatego brakuje, że się nieźle sprzedaje-zwłaszcza kiedy przedstawiciel się do tej sprzedaży przyłoży zamiast kończyć pracę o 12 w południe jak Ty).Umowa?Obecnie do wyboru są 3 różne umowy. Oczywiście że w pierwszej fazie korzystasz ze standardu wizyty żeby uzyskać jak najszybszy i najlepszy efekt pracy ale do tego trzeba dorosnąć a nie klepać bzdury i "przypominać się" jak koncernowi bumelanci których i tak lekarz po 5 minutach nie pamięta. Życzę Ci sukcesów zawodowych w miejscu, w którym będziesz mogła sobie naginać prawdę bez konsekwencji

Księżniczka 2
@All

Nie ta księżniczkę obrażacie ????bawcie się dobrze ????

NieMamPomysłuNaNick
@Piękna

Jestem pod wrażeniem tego jakie bzdury wymyślane na siłę są tutaj wypisywane. Pani Piękna probuje tutaj wyżyć się po utracie pracy. Naprawde tak mi przykro. Problemy na poziomie nadąsanej 15 latki. Dodając na końcu, chciałbym powiedzieć, że szacunek dla pracodawcy się należy i myślę że takie nieudolne nasmiewanie, bądź cokolwiek miało to znaczyć jest nie na miejscu.

Łucja

@Łucja dzięki za odpowiedź. Rozumiem, w takim razie to akurat wydaje się być całkiem fajne rozwiązanie. Czy w takim razie firma nie robi problemu z kwestią wybranej umowy? Czy pierwsza umowa jest podpisywana na kilka miesięcy, a może na dłużej?

Łucja

@Mick J, a zdecydowałeś się w końcu aplikować do pracy w REDPHARMA czy jednak nie? @Tampobiegł, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w REDPHARMA. Zdecydowałeś się starać o interesujące Cię stanowisko? A może już pracujesz w tym miejscu? @vbvb, jak wygląda później takie rozliczenie z używania samochodów do celów prywatnych? Długo już pracujesz w REDPHARMA? Na postawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu?

vbvb
@Łucja

W celach podatkowych placisz za to 150 zl msc - zeby spac spokojnie przed US. Umowa to kwestia dogadania sie - z tego co wiem można wybrać spośród kilku form zatrudnienia

Tampobiegł

Drodzy, powiedzcie jaka flota, czy można jeździć prywatnie ? Jakie zarobki są w firmie ? (Da się dostać podstawę wyższą niż 3 netto ?)

vbvb
@Tampobiegł

Flota nowa - Renault Clio , jeśli robisz targety mozesz liczyc spokojnie na 3 tys netto, dostac Megane lub Talismana jesli robisz ponad target - firma na pewno doceni Twoj wysilek. Samochody mozna używać do celow prywatnych. Egzamin jest bardzo prosty i trzeba sporego wysilku ,aby go niezdac. Reasumujac - bardzo polecam , nikt nie dzwoni do Ciebie po godzinach pracy , atmosfera jest bardzo dobra , nikt nie czepia sie pracownikow o bzdury - masz byc po prostu skuteczny. PS: Poniższe negatywne opinie są dla mnie kompletnie niezrozumiale, nie potwierdzam żadnej z nich.

Łucja

@Mick J, a skąd słyszałeś o tym egzaminie? Mówiono Ci o nim na rozmowie rekrutacyjnej? Czy możesz napisać kilka słów o tym, jak ona przebiegała, jaka panowała na niej atmosfera? Firma REDPHARMA zachęca osoby zainteresowane pracą do wysyłania CV - wszelkie szczegóły dotyczące pracy w tym miejscu znajdziecie tutaj: http://www.red-pharma.com/?page_id=180&lang=pl . Czy ktoś z Was niedawno aplikował do pracy w REDPHARMA?

Mick J
@Łucja

O tym egzaminie ktoś napisał w opinii poniżej

Mick J

Czy ktoś mógłby pomóc i napisać coś więcej o tym egzaminie przed podpisaniem umowy? O co w tym chodzi? Powiedzmy, że osoba, która wygrała rekrutację nie zdaje go. I co? Od nowa proces rekrutacji firma rozpoczyna? Byłoby to bez sensu.

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Jaka jest atmosfera w pracy? Warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o REDPHARMA - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REDPHARMA?

Kandydaci do pracy w REDPHARMA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REDPHARMA