Opinie o McDonald's w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie McDonald's. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w McDonald's o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Zielona Góra

Weronika

Kto wypowie się od strony pracowników? Widzę że aktualnie poszukiwani są pracownicy do restauracji w Zielonej Górze. Napiszcie proszę jaka panuje atmosfera? Czy polecacie pracę w McDonald w Zielonej Górze? Wszystkie komentarze użytkowników obecnie zatrudnionych w tej restauracji będą użyteczne dla osób ubiegających się o pracę i mogą przesądzić o tym czy ktoś zadecyduje się aplikować!

Wojtek

Szkoda, że nikt z pracowników od dawna nie pisze. Słyszałem , że dobrze się tu pracuje.

Dziś tj 08.03.2018 o godz. 12 byłam wraz z wycieczką dzieci w MC Donalds w Zielonej Górze. Pracownik Kamil poprostu szok! Miły, profesjonalny poprostu takich pracowników wiecej. Bardzo miło byliśmy zaskoczeni. BRAWO Panie Kamilu!!!

Weronika

McDonald's w związku z tym, że jest jedną z największych sieci restauracji i w Polsce i na świecie, wprowadziło wyszukiwarkę ofert pracy "Talelent Finder", w której można filtrować oferty w pracy z danego województwa i miasta. Czy ktoś może z niej korzystał i może opowiedzieć, jak wygląda dalszy proces rekrutacji?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie McDonald's? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Weronika

Na stronie McDonald's można znaleźć aktualne oferty pracy: https://oferty-mcdonaldspraca.pl/AdvertListCentral.aspx Będziecie aplikować?

Dariusz

Noo. Wczorajszej męki mej nie wybaczę. Około godziny 16.30, 7 stycznia, postanowilem cos zjeść. Zjadlem, potem jeszcze małe zakupy i do kina. Z minuty na minute bylo coraz gorzej ze mna, ból brzucha narastał, no ale cóż, najadlem sie więc pobolewa. Przyszedl czas na kino, tam sie zaczelo, co chwile do toalety i zwracanie, za chwile dwójka, i tak co chwile. Filmu oczywiście nie obejrzalem do konca, nie dalem rady. Trzeba uciekac do domu. W aucie dalej to samo, jak nie z jednej strony to z drugiej ze mnie lecialo, zimne poty, za chwile gorąco mi, ciezka byla droga do domu. W domu oczywiscie to samo, rankiem dopiero bylo lepiej. Co bylo tego powodem??? Tylko sie domyslac, ale jestem pewny, ze cos z tym żarciem od maka bylo cos nie tak, moze stare??? Hmmm. Teraz ciezko bedzie mnie zaciagnac tam na jakies jedzenie. Dzieki za męki McDonald, sanepid wam by sie przydal. Nie pozdrawiam.

....tttttt............

Wstępnie dobrze zorganizowana firma. Niestety, ten kto budował McDonalda na rondzie, zrobił to chyba dla chińczyków. Ciasnota. W szczycie ludzie wyglądają, jakby pchali się do konserwy.

maks

o jakiej ujmie mowa.. McDonalds to jedna z lepszych firm. Paradoks? Jak dla mnie mega rozwój :) chętnie bym tu popracował, gdyby nie inne plany na przyszłość.

Leon

Cała infrastruktura sukcesu oparta jest na donosicielstwie i jest to doskonała szkoła aby poznać człowieka jakim jest na prawdę.A trzeba być wyjątkowo zakompleksiony i podatny na złotówki żeby robić z siebie tam kretyna.Jak tylko wyczują że pracę ktoś traktuję jako zło konieczne delikwent nie ma tam przyszłości.Czym więcej grzechu w tyłku tym dalej po trupach.

?

Wychodzi niecałe 7,50 dodatkowo masz za każdą przepracowaną godzinę ekwiwalent za pranie i obuwie w kwocie 0,50. To ok 80 zł miesięcznie. O premiach od sprzedaży nic mi nie wiadomo, chyba nie ma czegoś takiego. Wiem, że jest premia za raport tajemniczego gościa, jak jest dobrze obsłużony.

Nell

W McDonald's Focus obowiązuję tylko i wyłącznie umowa o pracę ( firma nie praktykuje żadnych innych umów typu o dzieło, umowa zlecenie itd.). Zarobki średnie, stawka godzinowa 9,60 zł brutto za godzinę. Wypłata zawsze na czas :) Grafik pracy dostosowany do potrzeb pracownika. Jestem pracownikiem restauracji od jakiegoś czasu i jeżeli chodzi o atmosferę pracy to nie potwierdzam tutejszych komentarzy. Bardzo fajna, zgrana ekipa :)

Ona

Nie pracowałam tam, ale wczoraj byłam tam jako klientka. Najgorsza restauracja McDonalds w jakiej byłam!!!! Nie polecam. Zostałam obsłużona przez Panią Manager. Najgorsza obsługa z jaką miałam do czynienia w życiu. Nie dość, że nie otrzymałam wszystkiego za co zapłaciłam, to jeszcze kiedy poprosiłam o ketchup to został on mi rzucony jak psu! Rozumiem,ze pracuje sie tam pod wpływem stresu czasu, itp. ale klienci za to płacą nie małą kasę i powinno się ich traktować choć z odrobiną grzeczności, a Pani Manager, zdaję się, (usunięte przez administratora)- totalna porażka! Jeśli pracowałaby u mnie, natychmiast bym ja zwoiniła!!!!!!!

Sally

Szybko stamtąd odeszłam- niestety atmosfera tragedia! I nie ma co ukrywać. Nerwicy dostawałam jak miałam iść do pracy. Ciągle się darli, że coś jest źle, a jak spytać niektóre menagerki o standardy to oczami świeciły. Dosłownie fajne dziewczyny na palcach jednej ręki szło policzyć. I zgadzam się z poprzednim komentarzem. Kto donosił- szybciej miał szansę awansować. Smutne

Nina

Beznadziejne manegerki i instruktorzy. Atmosfera tragiczne, bo personalna donosi kierowniczce, więc wszyscy rozmawiają po kątach i obgadują się wzajemnie... Takie widać czasy, że zakombinować trzeba żeby dostać stanowisko, instruktorami nie zostają osoby, które się nadają, tylko np. siostra menagerki, otyła i taki powolniak, ale co??? ma przecież plecy, nie musi nic robić tylko wydziera się na pracowników, bo jej wolno!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Zielona Góra

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

McDonald's