Opinie o Lakma Strefa w Warszowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lakma Strefa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lakma Strefa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lakma Strefa w Warszowice

kisia

Ciekawe, że tych naprawdę doświadczonych, z odpowiednim przygotowaniem kierunkowym też obecnie w lakmie jak na lekarstwo.

dyrektor

Kruella znowu szuka pracowników na Śląsku. Kiedy ktoś zauważy że laska nic nie potrafi poza robieniem dobrego wrażenia.

papcio

oficjalnie nikt nie mówi o zastraszaniu zwolnieniem,ale łatwo to można tak odebrać,więc puenta taka sama jak wyżej,sami zdecydujcie czy warto

papcio

pracuję w lakmie strefa 20 lat na produkcji,na rękę dostaję 2100zł,wizyta z pytaniem o podwyżkę kończy się hasłem-kryzys,lub na bramie jest segregator z podaniami do pracy,sami zdecydujcie czy warto

pis
@papcio

Taa kryzys...a chwalą się że mają wzrosty sprzedaży. Sknerstwo to lepsze słowo.

Firma Lakma Strefa poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik fizyczny - placowy
Warszowice
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

hahaha

taaa najlepiej jak przyszły pracownik uda się pod bramę fabryki i będzie koczował tam w namiocie, aż spotka prezesa :-)i własnymi rękami wręczy swoje cv

kruella
@hahaha

Ogloszen nie znajdziesz bo Menagerowie mysla tylko o swoich czterech literach. Potajemne rekrutacje zeby pracownicy sie nie dowiedzieli. Nie znasz dnia ani godziny. Dzis spijasz sobie z kierownikiem z dzibka, a jutro z partyzanta przyjedzie z wypowiedzeniem.

silux

Nie polecam regionu śląskiego. Kruella de mon daje niezly wycisk swoim ludziom. Kierowniczka to mobing w czystej postaci. Reszta regionów jest ok.

piotr

Dla tych co chcą pracowac jest miejsce i niezłe zarobki

Misiek

Jak tam po rekrutacjach na kluczowego Ph???

specjalistka

Praca w Lakmie ma swoje dobre i złe strony. Dobre to z pewnością siła marki która jest wszędzie rozpoznawalna. Jakość produktów jak najbardziej na plus. Wsparcie w mediach to też zaleta. Minusem jest duża rotacja pracowników. Powodem tego jest że firma ciągle kontroluje swoich PH i do tego robią to osoby które nie maja pojęcia o sprzedaży. PH muszą wysłuchiwać od ludzi którzy zajmują się innymi rzeczami w firmie jak się sprzedaje. Minusem jest to że firma która zajmuje się produkcją środków czystości nie daje swoim PH na myjnie co daje efekt że przedstawiciele mają auta jak po rajdach terenowych. Ostatni minus to założenia sprzedazowe które nieraz są oderwane od rzeczywistości i to powoduje rotacje pracowników. Gdyby nie te minusy to firma godna polecenia.

Y
@specjalistka

Gratuluję Specjalistce od marketingu propagandy.

Ester

Jesli te 1700-2100 zl pensji (o ktorych piszecie) to kwota netto, to jak na magazyniera, czy pracownika przy maszynie całkiem dobre pieniądze! Ludziom się czasami w glowach przewraca, zagladaja innym do kieszeni, a nie doceniaja i nie szanuja tego, co maja. Jak sie chce zarabiac kilka razy wiecej, to trzeba bylo chodzic na studia, uczyc sie jezykow, terminowac wiele lat na nizszych stanowiskach. Znam wiele osob, ktore chetnie przyjelyby taka prace i ja bardzo szanowaly.

fikoł
@Ester

1000 zł kosztuje jedzenie+600 zł na opłaty + 50 zł na telefon i 50 zł na internet a potem ząbki w tynk albo mieszkanie u mamusi. To jest naprawde super fucha a firma się chwali że jest liderem w chemii gospodarczej tylko zarobki są głodowe. Taki poziom wynagrodzenia nie daje możliwości wyżycia.

REF

Ciekawe, czy po zwolnieniu Dyrektora Handlowego skończy się wreszcie "kolesiostwo" w tym pionie...? Przydałoby się, aby właściciel przyjrzał się kilku innym "menadżerom" w Lakma Strefa.

Titi
@REF

Jakiego dyra handlowego zwolnili?

BA
@REF

Zwłaszcza, że dyrektor handlowy sam odszedł... :-)

Hie
@BA

Tak, jasne. Zawijaj sobie dalej te sreberka ;-).

bronek

lakma to ta firma produkująca serki no nie? takie topione są z tego chyba we wszystkim supermarketach w Polsce i dobrze schodzą, bo i cenowo są fajne i dobrze tak naprawdę. Dajcie znać czy szukają do nich teraz kogoś na produkcje czy nie, bo jestem bardzo ciekawy czy mam jakieś szanse na zatrudnienie.

E
@bronek

Taaak serki, topione...na słońcu ;-). Lakma to innowacyjna firma, inwestująca w zaawansowane linie produkcyjne, automatyczny magazyn, nowoczesne laboratorium, itd. , a przede wszystkim oferująca bardzo dobrej jakości produkty chemii gospodarczej. Marka Sidolux mówi sama za siebie.

nowy

a w dziale handlowym co słychać, ktos cos może napisać, jak pracuje się , jakie warunki i pomysły, jaka kasa do osiągnięcia ale realna a nie na wykresie czy w planach

Gruba kasa :)))

jarek

Na magazynie płacą najwięcej a na produkcji od 1700zl do 2100,nadliczbówki sie skonczyły i nocki,myśle że warto gdzie indziej poszukać

max

z taką znajomością gramatyki to raczej żadne, pisze się "w ogóle". ...

jestem

jeśli nie masz "pleców" to możesz liczyć......... na najniższą krajową.

Bąk

Firma słaba, słabo płaci, traci udziały w rynku..

jestem

Pani jakaś uprzedzona (do mężatek i magazynierów). Ludzie są różni kwadratowi i podłużni sęk w tym żeby umiec pracowac w zespole.

jestem

Firma jak 90% innych firm. płace przeciętne. Jak oglądasz rodzinę na zdjęciu nawet w święta to możesz tyle wyciągnąc. Co do łatwych kobiet/mężczyzn tak jak wszędzie, zawsze się ktos znajdzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Lakma Strefa - Warszowice

• Jak się pracuje w Lakma Strefa?

Zobacz opinie na temat firmy Lakma Strefa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lakma Strefa?

Lakma Strefa