Cabind

Opinie o Cabind

anonimowy

????ludzie wszyscy jedziemy na jednym wózku.......gdzie teraz jest dobrze,,,,wiecie? tak gdzie nas nie ma, wiem to z doświadczenia. Nie warto się wykłócać. Lepiej pogadać na inny temat, nie tylko kasa, kasa. Dopóki (usunięte przez moderatora) PO-wcy nami rządzić będą będzie bida! Pozdro dla liderów i liderek. Jesteście drużyną narodową;);)

Zostaw opinię o Cabind - Żywiec

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cabind