Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Opinie o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

robol

Może u nas zainteresuje się ktoś jak jest ze szczepieniami u "naszych" ukraińców i gruzinów, a nie tylko sprowadzać byle kogo i do roboty, bo niektórzy to wyjątkowo (usunięte przez administratora)

Nn
@robol

Na nasz koszt firma zaszczepi imigrantów z Ukrainy Gruzji i nie wiem z kad oni tam ich jeszcze ściągają.

Edek

Czy 12.11 będzie dniem wolnym od pracy w zpu? Ktoś coś wie ?

john

Co się w Prawdzie dzieje takiego że kadra czyli mistrzowie szukają pracy bo mają dość tego kołchozu ,hahahha

Edek
@john

O ciekawe a jacy mistrzowie ? Z jakich chal?

Jak chce ktoś 2 wypłatę dorobić ??ok można wejść na moją stronę wszystko dokładnie jest wytłumaczone www marketingzagorski.wixsite.com/bezinwestycji No niestety czasy się zmieniają i teraz zakłady pracy chcąc utrzymać ludzi muszą w kolejności zadbać o to,żeby płaca była zadawalająca...a nie życie od 1 do 30tego Pozdrawiam

Pliy
@pracownik

Co to za praca?

@Pliy

Praca online.Jest w czym wybierac.zobacz na mojej stronie www W razie pytań napisać mozna do mnie poprzrz Facebooka

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
.n

Nie polecam nędzne pieniądze płacą s-f harówa ...

@.n

Słyszałem że na lakierni sosnowej 40 osób się zwalnia

Xyz
@Jolek

Plotka,na lakierni na trzech zmianach pracuje okolo 15 osob,wiec skad te 40?

JUSTA123
@.n

pracuję już 10 lat i nie powiem złego słowa na ZPU PRAWDA. LUBIĘ SWOJĄ PRACĘ I JESTEM ZADOWOLONA Z ZAROBKÓW I CAŁOKSZTAŁTU ZAKŁADU

PrawdziAnka

"... pracownicy się denerwują bo chcą zarabiać...'' "... większe zarobki, pracujemy nad tym...'' "...jeszcze 2 miesiące i poradzimy sobie z tym...'' "...takiego mięsa nigdzie nie kupicie za 5 zł za kilogram!!!" "...dostaniecie najwyżej jakieś bony do sklepu i co za to kupicie?" Pracwnicy chcą zarabiać większe pieniądze i tu nie ma co nad tym pracować tylko trzeba to zrealizować. Za 2 miesiące umowa mi się kończy i bd dobrze nie bd trzeba wypowiedzenia pisać. Mina kadrowej jak nie podpisze umowy która nie zmieniła sie od dekady, bezcenna. Za wszystkie inne rzeczy zapłacisz kartą MasterCard jak bd mieć coś na koncie. Niektórzy nie chcą mięsa prosze pana, pomysł jest bardzo dobry tylko sam pan powiedział, że zrodził sie jak na półkach w sklepie nie było niczego, lecz kilka lat minęło i można trochę pójść do przodu. Każdy rozumie, że musi pan sprzedać "SWOJE" świnie ale bez przesady. Btw. Tak mnie jakoś boli, że dziś biskup zarobił więcej niż ja przez miesiąc :( Przepraszam jak kogoś urziłam i za błędy lecz gdybym umiała pisać to nie pracowałabym tu:)

Janus
@PrawdziAnka

Szczera wypowiedź popieram

@PrawdziAnka

Tak trzymać popieram

rudy

lepiej gotowka niz bony jaieś

Kołek

Będzie dobrze wszystkim godne pieniądze wszystko będzie jak wybory wygra PO

15 lat w firmie

Jestem pracownikiem i przeraża mnie to, co piszesz. Anonimowo obrażasz człowieka, któremu nie dorastasz do pięt. Zwolnij się, wygląda na to, że wszędzie będzie Ci lepiej. Wstyd mi za takich współpracowników.

Xxc
@15 lat w firmie

To tylko stwierdzenie jak się postępuje ludzmi jeśli tobie to pasuje ok .nazwisko nie zostało podane...opis jest ogólny nikt nie został obrażony.

Jolek

Zostałeś bohaterem zakładu brawo ty

Agdzie mój ?

Amiskl

To ja powiem biorę kredyt hipoteczny i że muszę teraz więcej zarabiać może się uda

Jak tam po wypłacie ?

Cichy mike
@Jolek

Super z 2 sobotami 2380 ... płakać czy się śmiać ktoś podpowie ?

@Cichy mike

U mnie podobnie z 2 sobotami 2340

jaśko
@Jolek

a u mnie 3300 bez sobót .hahahahatrzeba było się uczyc? jedna zmiana tylko.hahaha

Git

A umie 4500 z 2 sobotami. Dzięki

@Git

Brutto

Hsiao
@Jolek

Wypłaty cały czas praktycznie takie same premie dostają tylko wybrani nic się nie zmienia 2 soboty 2300 ???? Przeżyj cały miesiąc opłac kredyty ciężko...

Bo ja jestem zaje....

ja sobie teraz chwale :D :D :D

Jolek

A ludzi jest tyle że z lornetka trzeba człowieka szukać . Może ktoś w końcu zrozumie że może dwie zmiany zrobić bo jeszcze może tylu ludzi zostało

Jolek

Tak się rozglondam po hali i jestem ciekaw . Kiedy w końcu to wszystko walnie na łeb.

Witajcie. ZPU dobra firma.Szacunek wielki dla(usunięte przez administratora).A jak ktoś chce sobie zarobić może wejść na moją stronę (usunięte przez administratora) i już od Ciebie zależy.Większość szuka wymówki,bo tak po prostu łatwiej....to nie dla mnie,nie dam rady,nie chce mi się itp Wyniki lub wymówki,wybierasz Ty :) Pozdrawiam

@były pracownik

Brawo Karol

Tymia

A panie sprzątaczki się wezmą za swoje obowiązki? Bo (usunięte przez administratora) jak trzeba jest wszędzie w vc na korytarzu ....

@Tymia

Pani (usunięte przez administratora)bardzo dobrze wykonuje swoją prace, a poza tym bardzo miłą osobą. W łazienkach zawsze czysto, ale to też zależy od pracowników a nie tylko od sprzątaczek. Jeden wrzuci papier do kosza drugi na podłogę. A panie sprzątaczki są do 15 tylko więc jak ktoś narobi po 15 syfu to jak to mają sprzatnac?

Xyz
@Tymia

Macie pretensje,ze brud w lazienkach,jak sami go robicie i to czasami wydaje sie ze celowo,przyklady mozna by mnozyc np.kawaleczki paieru toaletowego na podlodze,umywalki po umyciu kubka po kawie w fusach nie oplukane,naplute na podlogach itp. W domach tez tak robicie?Nie szanujecie. tak ciezkiej pracy,sprobujcie sami a sie przekonacie jak to jest.

Przeciw
@Tymia

Podejrzewam ze Ty mniej narobisz sie na produkcji niz one sprzatajac do 15. Watpie zebys wolala sprzatac kible paniusiu i wycierac nacharchane plytki w lazienkach

Piękna

Dobrze tez ludzie w Forte w Suwalkach zarabiaja. Ok 3200 od ręki czyli na same zatrudnienie a dalej powyzej 4000 ale jak na razie tam system wciąż 4 zmianowy więc nie dla mnie. Ja chce wolne weekendy!!!???? W Padmie placa bez sobot po 3700 a zaczelam pracowac od 2 lipca a cale 10 lat stracilam dla Prawdy. Trudno

@Piękna

Tak tylko że brutto to na rękę wychodzi tyle samo i nikt nie powie że nie bo pracowałem w forte to wiem

Robert
@Piękna

Może coś więcej o tej padmie.

Tatata

3700 brutto to 2600 na rękę szału niema

Nie polecam sam po 10 latach się zwalniam . Płaca ok 2000 co miesiąc zmiany 3

Produkcyjny
@Jolek

10 lat robisz i masz 2k ja niecale 2 lata i zarobki między 2,5-3,3k. To mało trochę masz, no ale te 3 zmiany racja cyrk na kółkach te nocki. Mnie drażni najbardziej to, że oszczędności się szuka w pracowniku produkcji a nie w pracowniku z biura. Co najmniej 20 osob, w tym zakladzie można zwolnić, bo źle wykonują swoje prace mowa o liderach majstrach brygadzistach, KJ, magazynierach. Wiadomo, że nie można wszystkich wsadzać do jednego worka.

Oko

Dlaczego pupile mają 7-godzinny czas pracy?

Tyvu
@Oko

Dołączam się do pytania niektórzy robią normę i wychodzą po 7 godzinach pracy i nie muszą opracowywać.

63hpw
@Tyvu

Mogą wychodzić ponieważ są ukraińcami którzy mają większe prawa niż my .

Tyvu
@63hpw

No akurat to.nie Ukraińcy tylko pupile którzy liza (usunięte przez administratora) i fałszywie się uśmiechają.

un
@Tyvu

Takie życie

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. - Olecko

• Jak się pracuje w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 19 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.