Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Opinie o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Pietruszka lipa kwitas lipa

Walić was najgorsza praca w okolicy nawet kierownik nie wytrzymał i się zwolnił ucieka kto może jak widać.. Dni tego syfu są policzone to kwestia czasu a zakład albo upadnie albo akcje przejmie IKEA może wtedy będzie lepiej bo marche*a ani lipiń**i nie dają rady, firma jest źle zarządzana trwa wewnętrzna walka nie wiadomo o co czy o pieniądze czy o stołki w każdym razie niszczy to firmę od środka to widać i słychać. Ps nie udawajcie że jest dobrze bo nie jest dobrze, ludze nie szukajcie tu pracy a pracownicy obecni kto może to rezygnujcie z tej pracy ten okręt już tonie... Hej

Jaski

W Jaskach podwyzka, 3400 brutto. Skarżyć się do inspekcji pracy jak macie problemy.

Upada

Co tu strajkowac nie znasz drogi do suwalk? Mnóstwo osób dojeżdża tam i sa zachwyceni zarobkami warunkami i wszystkim. A u was to zostali sami nieudacz....

Trele morele

Temu wózkowego z suszarni to tylko jeszcze drinka z parasolką i komplet.Jak zapali peta to już nie wiadomo na co patrzy ,bo poza telewizorem to już nic nie widzi.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Porażka

Zakład to totalna porażka. Nie zależy im na pracownikach. Nic dziwnego że tyle osób się zwolnilo. Już ludzie lepiej zwierzęta traktują niż oni pracowników

Prawda

Można dzwonić

Xxxxx
@Prawda

Wiadomo kiedy idą ludzie z PRAWDY??Głowy spuszczone... Zła atmosfera w miejscu pracy często przekłada się również na zdrowie psychiczne i fizyczne pracowników, a także na problemy w życiu prywatnym. Dlatego za jedyne rozwiązanie tych problemów często uważa się znalezienie nowej pracy. Czy tam doceniają Pracowników??? Masz tyrać, się nie odzywać i urlop raz w roku na ŠWIĘTA

@Xxxxx

(usunięte przez administratora). Najlepiej rodzinę brygadziści sobie zatrudnią a dla zwykłego człowieka psychika siada i jest też mobbing. Kierownictwo wie o tym i nic z tym nie robią.!

wwwrt

Firma jest w porządku. Bardzo szybko się rozwija, płace przyzwoite, warunki bardzo dobre. Jest to nowoczesna i bardzo zautomatyzowana firma, aby praca człowieka była jak najlżejsza. Jedyną najgorszą rzeczą w tej firmie jest nocna zmiana ( czas, kiedy to każdy powinien w domu spać). A te wszystkie negatywne głupoty to wypisują tu rozpieszczeni gówniarze, co mają dwie lewe ręce do roboty.

Aaaw
@wwwrt

To prawda, ze firma się rozwija- nowe maszyny i hale- to fakt. Ale to nie zmienia faktu, ze zle się tu dzieje. Ja nie mam dwóch lewych rąk do pracy. Pracuje jak trzeba, staram się, daje z siebie czasem nawet 200 % i co z tego mam ? Nic! Nikt tego nie doceni. Kiedyś czasem ktoś pochwalił czy dostało się premii dodatkowej. Już czasem nawet tu nie chodzi o pieniądze ale o zwykły szacunek do ludzi, żeby ktoś docenił naszą ciężką prace. Nie ma tu żadnej motywacji do pracy- lepszej pracy. Bo po co mam lepiej pracować jak nikt tego nie zauważy, nie doceni ? A zauważane jest tylko coś co zrobimy zle.

@Aaaw

Jest jeszcze kila osób co chce pracować. Tych należy docenić.Przyjdziesz na drugą zmianę w sobotę to zastaniesz wyzwany od (usunięte przez administratora) gdzie to mówi operator co kilka lat pracuje a nawet nie potrafi ustawić maszyny

Że co?
@wwwrt

Co Ty pieprzysz za głupoty? Jesteś jakimś podlizusem prezesów i majstrów? Od kiedy jest tu tak dobrze? Może od kiedy firma zaczęła istnieć do 2005r bo z tego co pamiętam to było wtedy dobrze. Teraz to jest kpina. Starzy pracownicy z dużym stażem są tak samo traktowani jak nowi lub obcokrajowcy. W czym lepszy jest Ukrainiec pracujący 2 miesiące od człowieka ze stażem 14 letnim? Jakie on ma doświadczenie w samej pracy? Niech mi ktoś odpowie, bo chyba na stare lata głupieje... Ja nie jestem jakiś anty, ale nienawidze sformułowania, że świeżak jest bardziej doświadczony od "starego" pracownika.

heszkewmeszke
@Aaaw

własnie jakość i ilość materiału pozostawia wiele do życzenia... Normy w większości przypadków tak wyśrubowane że trzeba dobrze naginać a do wc lecieć biegiem (może nie na każdej maszynie ale w 90%). Nie mówiąc już o tym że często jest tak że poprostu trzeba czekać bądź samemu szukać materiału. Oczywiście ten często nadaje się tylko w rębak, ale oczywiście trzeba przebierać ten (usunięte przez administratora) bo szkoda 15 cm materiału. Żałosne. Z g**na bata nie ukleisz, a tym bardziej mebla

napewnonietencodupelize
@wwwrt

tak bardzo w pożądku. A najlepsze jest to że traktują ludzi jak śmieci. (usunięte przez administratora) Czy my jesteśmy niewolnikami czy pracownikami? Kary za palenie papierosów? Żałosne. Mam do c*uja jasnego akord i co ich obchodzi ile ja zrobie skoro robię tą *ebana norme. Chcą mnie zwolnić dyscyplinarnie bo pale? Proszę bardzo ale sędzia jak sie dowie że mam na akord a oni za palenie zwolnili to się z całą pewnością z krzesła ze śmiechu (usunięte przez administratora)

Yolo
@napewnonietencodupelize

Było wczoraj zebranie.(usunięte przez administratora) Ludzie oni nie mogą nas kamerowac bez naszego pozwolenia jest przecież te zasrane rodo wiec niech się do tego stosuja. Na dole nawet z alkomatem sprawdzali(usunięte przez administratora)żałosne. Więcej niech na (usunięte przez administratora) siedzą i wymyslają a na pewno się to dobrze skonczy

Wrrte
@Że co?

Nie pisz takich głupot, bo jak na prawdę było by ci tu tak źle to przecież nie pracował byś tu tyle lat. Takich żałośników jak ty to widzę, że jest tu kilku. Na siłę nikt was nie zmusza do pracy tutaj. Więc po co smarkacze oczerniacie porządny zakład pracy???

Felek
@Wrrte

Żałosny to Ty jesteś bo nawet nie zapytales czy ten ktoś nadal tu pracuje mądralo a z tego ci wiem to już dawno się zwolnił. Mlonie nie wypowiadaj się jak nie jesteś pewien

Adrian

Ktoś policzył,że średnia wieku pracowników ZPU PRAWDA to 71 lat, ale to z Ukraińcami czy bez?

Frosty
@Adrian

Z Romanem, bez Ukraińców.

Justyna
@Frosty

Myślę, że możecie wiedzieć całkiem sporo na temat pracy w ZPU PRAWDA. Jestem bardzo ciekawa, czy firma oferuje swoim pracownikom jakieś ciekawe dodatki pozapłacowe. Możesz mi coś o nich powiedzieć?

Szukam pracy

Witam mam takie pytanie czy ktoś z okolic Suwałk dojeżdża do pracy do Prwady?

Nie to
@Szukam pracy

Szukaj gdzieś indziej. Tu nie warto. Mało masz opinii na temat tego zakładu? Za jakiś czas dojdzie i Twoja.

Jestem z kierownikiem na Ty to mi wszystko wolno,a wam robić się nie chce:))pegerusy

Kjur

Paski z ostatnich 3 mcy maja być nie zwłocznie wydane pracownikom albo w przeciwnym razie idze donos do inspekcji pracy o nie uczciwych w stosunku do pracownika działaniach tej firmy. Dowody będą zbierane oraz są już pierwsi świadkowie. Pozdrawiam cały zarząd Zpu. Życzliwy

trj
@Kjur

Jeszcze nigdy nie słyszałem aby pani w biurze odmówiła wydanie kiedykolwiek paska. Pewnie nie do tego biura chodzisz. Pierwsze drzwi po lewej. Tam gdzie kadry.

Kierownik zamieszania

Jeszcze trochę to szanowny Pan generalny, ogoniwski czy marchewka sami bd zakasac rękawy i zap**** na produkcji bo chętnych nie będzie. Szkoda tylko że taka firma, która ma możliwości dać dobrze płatna pracę i wielkie możliwości może wkoncu upaść, bo to co się tam dzieje to już nawet nie cyrk, to zwykły (usunięte przez administratora) Jak się nic nie zmieni to prawda zostanie z ręką w nocniku, ale tak jest jak zamiast zatrudnić ludzi którzy mają jakieś pojęcie o prowadzeniu firmy zatrudnia się po rodzince

Trzeci_Wymiar

Ta firma to jedno wielkie g.ó.w.n.o. Ludzie dla Pana Prezesa i całej tej marnej reszty są nikim. Co to jakiś (usunięte przez administratora) ja sie pytam? "Zakaz dawania urlopów do odwołania", "Nie ma pasków za czerwiec bo nie", "Masz robić co Ci mówię i jak ja chce a jak nie to się zwolnij" (zero konstruktywności w tym, że mówisz iż źle Ci się pracuje z daną osobą), "Ukraina i Filipiny robią lepiej" - tak? To kur... niech robią! 50 zwolnień to za mało? Dochodzi 51, elo!

Życzliwy

Nawet nie wiecie że macie kreta w kadrach... Ż.

Sprytny

-panie majster potrzebuje dzień urlopu -nie dam, nie mam ludzi, jest zakaz -i cyk L4 ????

Nie wiem się śmiać czy płakać . Teraz jesteśmy niewolnikami

Robson

Już nikt tu nie chce pracować , bo tak jak traktują pracowników , to przekracza wszelkie granice , np: zastraszanie , że jak pracownik weźmie urlop na żądanie , to zabiorą całą premię. Lipcowe wypłaty gdzie okroili sporo z wypłaty. Najlepsze czasy ta firma ma już dawno za sobą i lepiej tu już nie będzie , a ku dobremu nie idzie.

Majstrowie mają zakaz podpisywania urlopów , wszyscy którzy chcą urlop muszą go wziąć u Pana dyrektora . Taką wiadomość rozgłosowi dziś majstrowie na chali klejonki

Czy to prawda, że będą zabierane premie jeśli audyt wyjdzie poniżej 20 pkt ? To chyba jakaś kpina. Jeden oleje porządek a inni przez to dostają po tyłku. No chyba ze to sposób aby pozbyć się kolejnych pracowników... tylko ze i tak już mało i ich zostało.

Frosty

O, widzę że tam u was coraz lepiej ????

Justyna

Jesteś bez wątpienia pracownikiem ZPU PRAWDA, a więc na pewno będziesz w stanie mi pomóc. Firma szuka właśnie Asystentki Zarządu i wybranej osobie oferuje (między innymi) stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. A wiesz, czy jest umowa na czas nieokreślony? Będę wdzięczna za możliwie szybką odpowiedź.

Miko

Martwisz się , Jak kilka osób pójdzie na chorobowe , to ciekawe kto więcej straci na tym ?

Ktosiek

Kaizen napisz, na bank przejdzie taki pomysł. Poproś o jak najszybsze rozpatrzenie albo sam od razu idź do Emilki. ????????????

Wszyscy czekamy wypłaty , jeśli będzie znowu słabiutka większość z nas powie do widzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. - Olecko

• Jak się pracuje w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 19 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.