Anko System

2 61 27 5 1

Opinie o Anko System

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Anko System? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Martyna
 Opinia

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Opinia

Opinie dotyczące pracy w Anko System okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

02o3
 Opinia

jak to zatonęła? gdzieś jest potwierdzenie tego info?

alkol
 Opinia

po raz kolejny zastanawiam się co bierzesz, piszesz że firma wychodzi z zaległości po czym pytasz jakie są wynagrodzenia w firmie , jesteś normalny, czy też masz problemy z przyswajaniem jodu ? czy też masz zaburzone czynności poznawcze, ta firma zatonęła.

Tak3Nie

alkol
 Opinia

Nie wiem co bierzesz , ale spójrz "na spokojnie" na wyniki finansowe, czarno na białym , gdyby nie Siden już by ich nie było, zresztą tam nikogo nie ma. pensję jasne 2,5 zł więcej, jak wejdzie nowa ustawa o płacy minimalnej.

Tak3Nie

vicka
 Opinia

firma została kupiona jedynie w celu przejecia jak sie wydawało intratnego kontraktu z marchewami , niestety nie udało się , w chwili sprzedazy firma miała 500 tys na minusie, tak obracała kiedyś taką kasą. w tej chwili anko to smietnicka dla sidena. jak chesz szukać pracy to szukaj w sidenie.

piotr
 Opinia

a ile osób liczy ta wielka firma.

ka
 Opinia

Mnie w firmie nie ma już jakiś czas, ale mam kontakt z osobami które zostały. Przyszedł chłopak na miesiąc już go nie ma. Od połowy roku odeszło pół zespołu. To daje pojęcie jak wygląda praca w Anko. Prezes powinien bardziej patrzeć na to co robi osoba, którą wyznaczył do "zarządzania". Osobiście nie polecam na razie.

ka
 Opinia

Jako firmę polecam. Bardzo fajna atmosfera, niestety była dopóki nie wzięli rudego. Ten spec od zwijania interesu swoją osobą wykurzył połowę ludzi z firmy, dzisiaj jest rotacja. Przychodzą na miesiąc i uciekają. Może to właśnie ten moment, impuls do odstawienia rudego Panie Prezesie? Trzeba przyznać że nie było to trafione posunięcie.

luck
 Opinia

Świetna firma , pół miliona starty za poprzedni rok, oby tak dalej. Zredukowana do jednego pokoju i 3 osób. GO ANKO !!!

Tak6Nie

L
 Opinia

Czy jesteś takim baranem czy grasz głupiego? Nie trzeba mieć IQ nad wyraz wysokiego, żeby w KRS (online) sprawdzić takie coś, za darmo "polaczku"... Nie upadło, nazwy nie zmieniło, kierunek może trochę, żagli już dawno nie ma tylko niedobitki wiosłują na "tratwie" raczej po piachu

hr
 Opinia

Anko juz nie ma , jest Siden goście od SAP, byli programiści z Anko poszli do innych firm . Siden słusznie nie widział ich w swoich szeregach, mając swoich programistów. Zresztą w całym byłym Anko było raptem dwóch programistów i to nie rewelacyjnych.

teraz już były pracownik
 Opinia

Czapki z głów, dla zdolności menedżerskich i międzyludzkich człowieka, który to przez kilkanaście lat scalał ([usunięte przez moderatora]). Raz było lepiej raz gorzej, ale fajnie się kręciło. Dziękujemy. Pan jako jedyny miał wyczucie co do braku umiejętności i arogancji nowego właściciela [usunięte przez moderatora] , szujostwa marchewki , my potrzebowaliśmy czasu, żeby to zauważyć. Z dużą dozą cierpliwości uczył nas Pan jak należy pracować, żeby były efekty. Pana zabrakło - nastała pustka. Nas też już nie ma w anko.

gniot
 Opinia

Co wszyscy się boja i siedzą cicho !!! Ciekawe jak długo posiedzi jeszcze najlepszy trener biznesu w kraju. Śmiech na sali ilu jest w Anko ludzi 6? a ilu było przed rokiem 26? Rozwój jak cholera . Naprawdę jest duża szansa aby wykluczyć z rynku IBM alb jakaś inna firmę hahaha

eh
 Opinia

Lata świetności firma ma od dawna za sobą . A szkoda . To zawiść pomiędzy pracownikami sprawiła ze firma padła.

si
 Opinia

Nie ma już Anko Systemu , jest Siden , firma Anko z nowego wielkiego biura , przeniosła się do dwóch pokoi, redukując ludzi. Pani Handlowiec [usunięte przez moderatora]... , jest osobą niekompetentną , z wyraźnym brakiem wiedzy. Jedyna osoba która w dziale handlowym wiedzę miała odzeszła w porę nim firma zatoneła a nastepnie została sprzedana. Współczuc nalezy nowemu włascicielowi, liczył i nie dostał tego czego chciał.

Oliwka
 Opinia

Czuje kaca moralnego po wczorajszych wpisach, ze tak brzydko nazwałam wsymienitego fachowca Pani [usunięte przez moderatora] która zawsze służy dobrą radą, ale pierwszy raz Trafiłam na tą stronkę i zubelwersowały mnie opinie które tu są głoszone cieszyc się ze kogos zwolniono, obgadywac jakies potkniecia pracownika. Wbrew wszystkim opiniom mam bardzo dobre zadanie o firmie Anko System, i szczerze ją polecam, nigy nie zawiodlam się korzystając z ich usług a w szczególnosci Pani [usunięte przez moderatora]

pepa
 Opinia

Ja polecam firmę Anko. Szczególnie handlowców a w szczególności Panią handlowiec która jest rewelacyjna, posiada ogromną wiedzę produktową, zna techniki sprzedaży, potrafi jak powiadają \\\"sprzedać lód eskimosom\\\" poza tym jest komunikatywna, potrafi poradzić sobie z bardzo trudnym klientem, do tego wszystkiego jest pełną uroku dziewczyną ...cud, miód i orzeszki. Pozdrawiam panią handlowiec i całe Anko.

kadryanko
 Opinia

Ja tylko mogę potwierdzić ze prowadzona jest rekrutacja na stanowisko handlowca.

Opinia

Mówcie co chcecie, ale chyba firma czyta te wpisy, obserwuje pracę handlowców i wyciąga wnioski, właśnie widziałem ogłoszenie na portalu z pracą że szukają handlowca...i co zatkała kakao? Myślicie, że będzie 4 handlowiec? Nie nie, będzie dalej 3...ktoś zostanie wyrzucony...i ja wiem kto.

stary
 Opinia

Linda daruj sobie takie teksty, wiadomo o kim piszesz, ( usunięte przez administratora )\\\\\\\" dopiero się uczy można powiedzieć bo jest nowa, dlatego czasami brak jej profesjonalizmu i wiedzy. [usunięte przez moderatora] nie daj się !!! Pozdrowionka.

kolejka
 Opinia

Praca w Anko jest jak jazda kolejką górską ;-) Raz jesteś u góry i podziwiasz widoki a tu zaraz lecisz w dół. Żadna praca nie dostarczyła mi tyle rozrywki, tyle zmian czasem wstaje rano i myślę kurcze kto dziś zostanie prezesem ....

spadochroniarz
 Opinia

Kupcie nam spadochrony bo lądowanie może być bolesne

kowalski
 Opinia

nie mogę tego już czytać - pracuję w tej firmie i firma jest ok. A tym bardziej ludzie w niej pracujący , oprócz tych, którzy tworzą czarny PR po cichaczu . Weźcie się do roboty ( usunięte przez administratora )

nie ważne kto
 Opinia

do klienta!! Może jak klient jest taki nie zadowolony to złoży reklamacje?? Obrażanie osób anonimowo jest bardzo proste! No nie? ( usunięte przez administratora )W jest naprawdę bardzo kompetentną osoba na właściwym miejscu. Myślę że nie można mu zarzucić nic w kwestii jego pracy. Uprzyjemnię proszę odstosunkujcię się !! Polecam z czystym sumieniem Anko! Pozdrowienia dla osób u( usunięte przez administratora ) dla których jedyną rozrywką w życiu jest obrażanie innych anonimowo .

xxx
 Opinia

...hmmm jestem ciekawy dlaczego, ktoś atakuje w tak prostacki sposób osobę, której nie zna ??? z wielką przyjemnością doprowadziłbym do konfrontacji pomiędzy oskarżającym a obwinionym, może w ten sposób osiągnęlibyśmy faktyczny stan wiedzy w danej tematyce... Panu Anonimowi gratuluję :)

Zostaw opinię o Anko System - Toruń