Opinie o HMP w Chełm

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy HMP. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HMP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HMP w Chełm

Przekładka

Ale bzdury, szkoda słów ,i jakie lizanie tyłka , masakra!

PULPET

NIE OCZERNIAJCIE MI KIEROWNIKA MARCINA TO JEST SPOKO GOSC TRZEBA MIEC PODEJSCIE I SZACUNEK DO KADRY A ONI TO ODWZAJEMNIA TYLE W TEMACIE

dino

praca w HMPdaje mi duzo radosci jest spoko jak sie robi to co nalezy to nikt sie nie czepia Kierownik jest spoko a i brygadzista Krzychu sie uspokoil nawet Ci ktorzy pisza te brednie ze jest tak zle to do lopaty rowy kopac widocznie sie tylko do tego nadajecie Mysle rowniez ze jeszcze troche i wszystko sie zmieni i bedzie ok Pozdrawiam wszystkich ludzi z firmy

Przekładka

Praca spoko, ale to coś zwane kierownikiem i jego pomagier "królik" totalna porażka.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie HMP? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Praca_za_grosze

Totalny syf.Praca za 7 zł/h siedem dni w tygodniu na umowie o dzieło (która jest tyle warta co kawałek tej ich przekładki haha). Kierownictwo i brygadziści traktują tam ludzi jak śmieci.Jeszcze brakuje tylko żeby z batem stanęli za tobą żebyś robił szybciej haha.Nie polecam nikomu.Wiem że w Chełmie ciężko z pracą ale nie dawajcie sobą pomiatać bo nigdy nie będzie lepiej w tym kraju!Zero szacunku dla pracownika.Nie bez powodu non stop szukają ludzi w ogłoszeniach i w Urzędzie Pracy.Nie pozdrawiam ekipy HMP :)

Pauliś

cool extra superancko !

xxx

Najpierw firma musi mieć długi aby je kupić :)

lalus

co wy ludzie chcecie firma zatrudnia samych kryminałow i prostaków ,ktorym k z mordy nie wychodzi łacznie z brygadzista i nikomu to nie przeszkadza aha jak oni udaja ze placa to ja udawalem ze pracuje

niepowiem

pracowałem dosc dawno temu w tym zakładzie. Powiem tak, ludzie (wspołpracownicy) niektorzy fajni pomoga wytłumaczą ale szefostwo :D jezu wiele moglbym pisac zero wody do picia. ją musisz miec ze sobą jak ja pracowalem to bodajze na hali było 40 stopni i moze po ktoryms dniu wyprosilo sie o 2 przerwe gdyz.....pracowalismy po 12h :) dziekuje dobranoc:)pozdrawiam kolegow od piwka spod wiaduktu ;)

ejczempi

Minimalna krajowa + umowa-zlecenie, przynajmniej w moim przypadku. Na początek znośnie, jeżeli w domu nie czeka trójka dzieci i żona z czwartym w drodze. W kwestii atmosfery, jak powyżej, mi się krzywda nie działa. Trzeba tylko trzymać się pewnych zasad, ale tego dowiesz się na miejscu. Aha, oczywiście przy 34 stopniach na zewnątrz, na hali jest piekiełko. Spróbować zawsze można, to nie kopalnia diamentów w Afryce, nikt z karabinem nie stoi.

lubiehmp

Byłem, zobaczyłem i jakoś nikt mnie nie zjadł. Ludzie sympatyczni, pomocni, wystarczy być człowiekiem i mieć szacunek do współpracowników.

prawnik

Poszukiwane ofiary mobbingu w HMP!

do hmp

kaw..juz jest malo atrakcyjny teraz krolczyk zajmuje sie kobiecymi sprawami :D

pozdro

zatrudniaj się! ale pamiętaj ostrzegalismy hahaha ja to kuźwa nie wiem czego brygadzista tak w dupe włazi kierownikowi a ten robi to co mu krolczyk zagra, może krolczyk ma na niego haka bo w sumie to on jest kierownikiem on rzadzi on robi co chce, posrana firma!

king

to forum to lipa. brak aktualnych wpisow. ktore wiem ze sa. porazka

haha

ja sie tam zatrudnie i zobaczymy czy bedzie tak źle jak piszecie :) a jak bede oczerniany,dyskryminowany oraz bedzie zrzucana na mnie najcięższa praca to zobaczycie jak sie rozwiązuje takie "sprawki" czy tam"konflikty" :) pozdrawiam i zycze zdrowia kierownikowi bo moze sie niedlugo przydac :) i brygadziście też :)

kier
@haha

Czekamy z niecierpliwością. Domeną Polaków jest dużo gadać a mało robić, zobaczymy co może taki maluczki :)

hmp

Co tam nowego w hmp? Kaw..a nadal cierpi na brak zainteresowania kobiet jego osobą? Bo jak wiadomo od dawna żona mu nie wystarcza

zakochana

co z tą kawą?

zakochana

a mi tam podoba się praca głupie gadanie na tą firmę i ludzi tam pracujacych i kierownik Kawejsza taki fajny facet ocena celujący ale tylko ze względu na kierownika

kacha

Tomasz, praca jak każda inna, jest ciężko ale to akurat normalne w tej firmie, natomiast może się stać że brygadzista oczerni cię przed kolegami, albo zdyskryminuje, on ma fazy na ludzi, jak ktoś mu się nie spodoba to możesz czuć się źle ale się nie poddawaj! można to pokonać. ja już tam nie pracuje, wykończył mnie doszczętnie i moje zdrowie psychiczne. ważne to nie poddawaj się! masz swoje prawa pamiętaj o tym, może ci być tam całkiem dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o HMP - Chełm

• Jak się pracuje w HMP?

Zobacz opinie na temat firmy HMP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HMP?

HMP