Grupa Firm PIEPRZYK

Opinie o Grupa Firm PIEPRZYK

wyzysk

ogółem szału nie ma z kasą(usunięte przez administratora) plus premia od sprzedaży , czym lepiej położona stacja tym lepsze zarobki , ale dwójki odrazu nikt nie dostaje

No tak @pb95, Twój wpis nie zachęca.

pb95

odprowadza chyba wzrokiem :-)

2 tyś Netto ?? Oczywiście legalnie z odprowadzeniem od tej kwoty podatku ??

Kasjer

Złożenie CV Zaproszenie na rozmowę Telefon z decyzją Ogólnie to rozmowa kwalifikacyjna nie przebiegła profesjonalnie. Chaotycznie prowadzona przez właściciela i opiekuna stacji. Właściciel ma słabość do młodych blondynek, ciągle przerywał rozmowę kiepskim podrywem ( gość ma chyba z 80lat ) opiekun tylko się uśmiechał zażenowany.

Jakie doświadczenie zawodowe Dyspozycyjność Czy palę Czy chcę pracować w weekendy i święta

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
cycu

co wy tam wiecie wyplata po ponad 2tys. na reke ciagle cos dokupuje firma sie rozwija i sa perspektywy na przyszlosc smialo polecam

smerfeta

to chyba nie u tego starego naciągacza. 2800 brutto to mają dwie osoby:))

poczta

Czy nie macie wewnętrznej poczty do rozwiązywania problemów

AT

Prusice jest problem..........

.l.
@AT

No, problem pt. Riwiera. Jak z westernu. Jest gruba, jest gruby i są trupy. Szeryf w drodze...

jaki jest zakres obowiązków na stanowisku ,,fakturzystka''I czy jesteście zadowoleni z tej posady ?

miś

hahaaha padłem ze śmiechu:)))

trocinka

a wiecie czy nie szukają może teraz kogoś na pracownika magazynu do pracy? bardzo byłabym zainteresowana taką pracą no asle muszę wiedzieć wczesniej jaka jest netto podstawa i jakie zmiany gopdzinowo bo w weekendy studiuję a poipołudniami często chodze na pilates. a jeśli mam papiery na widlaka to zarobię u nich więcej?

krakosz

Słyszałem, że na Jordanowie szukają. Znajoma tam pracuje. Ponoć mają super kierownika i kierowniczka też spoko. Praca ciężka, ale sszefostwo płaci uczciwie i na czas.

ano
@krakosz

Sprecyzuj ciężka, ile się zarabia? Kogo szukają?

co łaska
@krakosz

Teraz wszyscy rekrutują. 2800 brutto bez łaski.

Sól

i darmowe wczasy w magazynie w Skokowej jako dowód uznania ....

mąż

Powiem tak, moja żona pracuje na stacji Pieprzyk i sobie chwali. Ciężko jest jak w każdej pracy, jak ktoś lubi sobie poleżeć i dłubać w nosie niech sobie poszuka pracy np. w bibliotece. Jako kobieta zarabia b.dobre pieniądze (biorąc pod uwagę co się dzieje na rynku pracy). Atmosfera - pewnie zależy od samych pracowników i ich podejścia, nie narzeka jest ok, ale zaznacza, że im młodszy rocznik tym gorzej, młodzi nie nauczeni pracować, grymaszą i robią sztyczne zamieszanie co powoduje właśnie "złą atmosferę". Jest bliżej 40tki i nie jest to pierwsza praca, dlatego też ma porównanie. Opinie napisane powyżej uważam, że są napisane przez ludzi którzy nie odnaleźli się na tej stacji i wyładowują swoją frustrację na forum.

jaca
@mąż

ja bym się tak nie cieszył szef tej firmy jest znany że lubi a potem docenia kobietki ale pewnie starczy dla wszystkich

kaka
@jaca

co prawda to prawda, fuj...........

two

Sie robi

lo

Juz nie mam fiolka

anonimus

Jestem byłym pracownikiem jednej ze stacji paliw. Byłem przerzucany ze stanowiska na stanowisko(obsługa kasy, peronowy) i tak w kółko. Po okresie próbnym nie została mi przedłużona umowa ponieważ stwierdzono że nie nadaje się do tej pracy. myślałem że Grupa Pieprzyk działa na wyższym poziomie. Nie powiem pracowało się dobrze ale od kiedy na stacji zostały wprowadzone zmiany i została przyjęta osoba na stanowisko kierownicze nie mająca żadnych kompetencji i nie wiedząca nic na temat pracy na stacji wtedy już praca zmieniła się o 360 stopni.

pytanko
@anonimus

na jakiej stacji pracowałeś?

thobeta

360 stopni to to samo jełopie - 180stopni

MONIK
@anonimus

WITAM IDE JUTRO NA ROZMOWE NA STACJEPALIW PIEPRZYK MOZE KTOS MI DORADZIC PODPOWIEDZIEC ILE DOSTAJE NOWY PRACWNIK NA REKE I JAKI JEST ZAKRES OBOWIAZKOW BARDZO MI ZALEZY NA TEJ PRACY Z GORY SLICZNIE DZIEKUJE

MONIK

czarny

ostatnio na stacji paliw pieprzyk w Dobromierzu wpadlem w wyrwe uszkodzilem opone i felge.Poprosilem pracownika o kontakt z szefem zmiany powiedzial ze wlasnie jest juz po pracy i nie ma czasu a pani w kasie ze zloscia na twarzy powiedziala aby jak najszybciej sie oddalic,wezwana byla policja sporzadzili odpowiednia notatke a ja bede domagal sie zwrotu kosztow od dyrekcji,zobaczymy jak sie wszystko potoczy

on
@czarny

szef zmiany wykonał 10 telefonów w pana sprawie a zmianowa była milasz o stokroc niz pan w stosunu do niej...

lol

Dzwoń ze skargą do Dyrekcji firmy problem będzie na 100% rozwiązany.

123 oceń ty

pracuje w tej firmie już pare lat i moim zdaniem firma schodzi na psy przez sztuczne szukanie oszczędności kosztem pracowników bo np.kran do toalety,pistolety do kompresora jak klient popsuje musimy kupic na własny koszt.A najbardziej mnie wkurza to ze tzw opiekunowie stacji już tak obrośli w piórka ze potrzebują asystentów(oszczędność???)ale chyba do towarzystwa w czasie podróży po stacjach.Niech szef się temu przyjrzy bo tu o jego interesy chodzi

Do Sieci Stacji Paliw

Witam, pracuje od prawie roku na stacji jako peronowy, i powiem wam tak oraz Panu Dyrektorze bo stawiam że to Pan:) że jak na obecne warunki rynkowe praca jest jak najbardziej ok, wiekszość ludzi chciałoby zarabiać ale siedzieć na dupie i nic nie robić, na stacji jest co ogarniać i co robić co za tym idzie trzeba pracować czy to nocka czy dniówka, co za tym idzie leci szybciej czas w pracy bo się nie stoi w miejscu tylko ciągle coś robi. Co do zarobków i wypłat: Po pierwsze jak rozmawiałem z innymi ludźmi gdzie pracują w innej branży to nie dostają wypłat na czas, a w Firmie Pieprzyk jest to na czas, przychodzi 1 dzień nowego miesiąca, lista już leży i pieniądze do wypłaty, po drugie obecne paczki na święta które dostaliśmy jak dla mnie były mega zarąbiste nie spodziewałem się że tak to będzie wyglądało, miło coś takiego dostać po paru miesiącach pracowania i starania się. Wiadomo w każdej pracy znajdzie się coś co Cie wkurza a co Cię zadowala, ogólnie wszystko zależy od ludzi pracujących razem i czy jesteście zgrani i każdy wie że ma ogarnąć jak się zmieniacie czy to jest z nocki na dzień czy z dnia na noc. Jeśli chodzi o obsługę klientów to dla tych przyszłych pracowników Stacji, proponuje się uodopornić na ludzi którzy uważaja że ty tylko lejesz paliwo a nie jestes na nic im w stanie odpowiedzieć chociaż w 99% przypadkach jesteś w stanie im pomóc wybrać olej do auta, czy płyn do chłodnic czy wymienić żarówke ale mniejsza o to, obsługa nie jest zła i nie jest ciężka do ogarnięcia zwłaszcza kiedy robisz to dobrowolnie bez przymusu. Dobra troszke się rozpisałem:) ogólnie praca jest fajna, tylko dużo zależy od pracowników z którymi się pracuję i kierownika ja akurat trafiłem na super grupe i oby było tak dalej, powodzenia i do zobaczenia:)

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Firm PIEPRZYK - Rawicz

• Jak się pracuje w Grupa Firm PIEPRZYK?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Firm PIEPRZYK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Firm PIEPRZYK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Firm PIEPRZYK?

Kandydaci do pracy w Grupa Firm PIEPRZYK napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Firm PIEPRZYK