Gressingham Food

Diss

Opinie o Gressingham Food

Andrzej

Warunki i tempo pracy w tej firmie przypominają (usunięte przez administratora). Praca ponad siły i wyzysk na maksa., ludzi mają za nic i traktują przedmiotowo. Jeżeli kogoś nie lubisz to poleć mu tam prace :-)

Okropna praca okropni ludzie okropna atmosfera tragedia poprostu .warunki masakryczne kasa najniższa a zapieprzac trzeba ...nie polecam nikomu pracy w tej firmie

gad

z tego co wiem to raczej na cały rok to się nie popracuje

x

chyba pracowales w okresie akcji przed swiatecznej tak jak ja. popieram slowa powyzej.

nie proponuje nikomu w tej firmie pracowac poprostu masakra wyzysk i praca ponad siły.Pracujesz od rana do wieczora za marna czyli najnizsza stawke jak jest.Praca w tragicznych warunkach atmosfera do bani nie proponuje pracy w tej firmie

Zostaw opinię o Gressingham Food - Diss

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gressingham Food