Eurolux Jan Rybak

Rybnik

Eurolux Jan Rybak

Opinie o Eurolux Jan Rybak

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Agata

@Basia mogłabyś powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Czy dalej poszukuje nowych pracowników?

lik

3456' a ja cie w zupelnosci popieram, nie beirz wszystkiego na serio co pisza, jalepiej zrobisz jak sam sie przekonasz

marcin

ludzie to jest kretacz i oszust wiecej niech go [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dorabia a sam kamienie z rodzina wpierdala . zwodzi zaliczkami dostaniesz w maksie jedna wyplate i co najleprze na drugi dzien chce ja juz pozyczyc . robilem u niego osiem miesiecy za darmo tylko tyle co na przerzycie rzucal po pare groszy lub przywozil chleb i kielbase

Rbk

Byles tam ze rakie pierdoly piszesz cwaniaczku jedz to przekonasz sie na wlasnej skorze

Kamil Kamilowski

Siemano janek STara [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wajchazu za dyche. Kiedys cie ktos w dupsko wyrucha! Cekująca masz odemnie ocene za te lody jakie tam krecisz jak na swoje lata.

heniek 59

Ej ty CIAMAJDA z której ty jesteś drużyny,jak długo u Rybaka masz przepracowane że wyrażasz takie opinie i negujesz czyjeś opinie.Po miesiącu pracy może ci wypłacił zarobioną kasę a póżniej smarka po 10 euro.Wypowiedz się po dwóch miesiącach pracy.Albo jesteś z drużyny Rybaka.Obecnie Rybak prowadzi firmę na jakąś podstawioną kobietę która nie ma pojęcia w co się wpakowała. Na SŁUPA.Pod koniec ubiegłego roku wyjechał do niego kolega któremu Rybak wisiał jeszcze kasę za 2012 r.Namówił go dupek który po dwóch latach odsiadki wrócił do Rybaka i namówił jeszcze swojego ojca który rzucił stałą pracę.Koledze obiecał że wypłaci mu zaległą kasę i że nie będzie problemów z wypłatą.Niestety bańka mydlana prysła po dwóch tygodniach pracy kiedy upomniał się o kasę,mało że mu nie wypłacił kasy to jeszcze do kraju wracał na stopa. Do roboty dojeżdżali BUSEM z wypożyczalni w Polsce nie zapłacony od pół roku na łysych oponach bez ubezpieczenia i ważnego przeglądu.Ojciec tego dupka zostawił swoje auto pod chałupą Rybaka a ten mu przez dwa dni wyjechał 1400 km. i przy okazji spalił mu sprzęgło.Facet się zagotował chciał za....ć swego syna za wpakowanie go na minę teraz w kraju jest bez pracy. Przestrzegam nie dajcie się zwieść komuś kto dobrze mówi o Rybaku, Rybak za głęboko w tym siedzi żeby się zmienić.Powiem jeszcze że kilku chłopaków przez Sąd dostało kasę za pracę u Rybaka.Gostek który po zadymie z Rybakiem nawet z interwencją Policji dostał Adwokata z Urzędu i przysądzili mu ponad 5 tysięcy euro. Sprawę prowadzili mu w Luxemburgu.Także można Rybaka pozwać do Sądu w Polsce jest on obywatelem polskim.Jadę jutro z kolegami do Sądu zakładamy mu pozew zbiorowy.Nie daruję mu,ponieważ mu to obiecałem.

Piotr Gi
@heniek 59 16.02.2015 21:40

ciamajda to janek tak go nazywali kumple .Co ciekawe dalej dziala po staremu .Mam najnowsze dane .Jego ludzie mieszkaja w Merzig-wellingen w gasthasie bez zameldowania.Warto by sie tym zainteresowac ,bo wlasciciel tego objektu udaje ze nie wie o co chodzi,a doskonale wie rybak ma tam meldunek.

rupert

no niestety trzeba się liczyć ze tym, ze nigdzie nie ma firmy idealnej i w każdej coś jest nie tak. Ale fakt faktem taki że jeśli komuś zależy na robocie to zagryzie zęby i da radę. Swoją drogą czy włąśnie w Euroluxie jest umowa o pracę i opłacają skłądki? czy tylk są umowy śmieciowe - zlecenie albo o dzieło?

ciamajda

Ja też pracowałem dla Jana, w drużynie z ojcem Justyny. Muszę twierdzić, iż ta opinia była kłamliwa i przedwczesna. Ten człowiek wielu rzeczy nie dosłyszał, a wyjechał - kiedy rozliczenie i za "ile" jedzie - czemu bunt zrobił na wyjeździe. Ja bym nie wsiadł na 1500 km wyjazd nie znając warunków rozliczenia. Wróciliśmy, nie bez pieniędzy ale z zaliczką, a reszta - ustalone to było przed wyjazdem- miała być za dwa tygodnie. Na wyjeździe było rzeczywiście nerwowo, bo obiecaną zaliczkę odwlekał do dniu wyjazdu. Muszę stwierdzić, iż Jan się prawdopodobnie zmienia, bo po tygodniu od powrotu dostaliśmy zaliczkę 60%, minęły dwa tygodnie i wyjazd jest rozliczony w 100%

Dzasta

Witam własnie miesiąc temu mój tata wyjechał do Luksemburga dzisiaj wraca bez żadnych pieniędzy z tego co ustaliła moja przyjaciółka facet kierownik budowy który jest niby Francuzem wypłacił pieniądzę Polakowi trudno jest ustalić jakiemu Polakowi ale mogę sie domyślec Ze chodzi o tą samą osobę Jana Rybaka mam do niego numer tel gdyby był komuś potrzebny po drugie mój tata w warszawie robił mu mieszkanie więc adres też znamy proszę o kontakt pod numer tel 501663053 justyna

bartek

moj brat rodzony i jego kolega pracowali kiedys w niemczech dla niego. jak wiekszosci tu i m tez jest winien pieniądze.

bartek

czy ktoś wie jak można zlokalizować tego oszusta??

Basia
@bartek 12.10.2014 14:43

Ja mogę zlokalizować. Proszę o prywatne adresy mailowe. Mogą być specjalnie założone. Nawet bym polecił to zrobić.

heniek 59

(usunięte przez administratora) nie wiem co się dzieje,chciałem otrzymać informację, teraz napiszę tylko że koleś ma adwokata z urzędu w Luxemburgu i założyła (usunięte przez administratora) sprawę ale tylko za pracę za nadliczbowe godziny. Przekręty Rybaka z płaceniem dla ludzi,są w tym wypadku nie istotne. Ja napisałem do Inspektora Nadzoru Budowlanego w Luxemburgu,za pośrednictwem Ambasady Polskiej i od 1 sierpnia 2013r.nie odpowiadają na moje e-maile. nie wiem co się dzieje.

mlodyt85
@heniek 59 04.01.2014 09:00

masz do niego numer tel

huj wielki

(usunięte przez administratora) ma druga firme zalozona na jakiegos czeska (usunięte przez administratora)wie skad i dalej se w luxie buduje :))))) ciezko pluskwe wybić.

ada

trudna sprawa

kamiloski

co z tą sprawą sądową? bo mi też rybak wisi 1500 euro jak nie lepiej.

anfort

o juz sam sie pogubiłem bo naprawde sporo tego wszystkiego jest i to nie jest spoznienie 2-3 miesiaca lecz sporo wiecej

krystian

We Wrocławiu jest też firma Verdie właściciel Jan Rybak czy to ta sama osoba ?

Dawid

W maju jest przeciwko niemu sprawa w sadzie we Wrocławiu Wszystkie osoby proszę o kontakt l[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Eurolux Jan Rybak - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurolux Jan Rybak