Opinie o Agencja Public Relations Core PR w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Public Relations Core PR. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Public Relations Core PR o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Public Relations Core PR w Warszawa

Była pracowniczka

Atmosfera pracy jest w porządku dopóki nie przychodzi czas wyplaty - wtedy robi sie nerwowo, a pracownicy obstawiaja ile bedzie opoznienia. Ja swoja terminowo otrzymywalam tylko na samym poczatku pracy.

Grzesiek

Jeśli jest tak źle to każdy może zmienić pracę!!

@Grzesiek

No i to właśnie zrobiłem :) I teraz mam normalną, dobrą pracę w firmie, w której panują jasne zasady, są normalne urlopy, pensja przychodzi na czas, szefostwo jest ok, a bezpośredni przełożony ma do tego kwalifikacje (w przeciwieństwie do osoby na tym stanowisku w Core).

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

@Andrzej

Nie idź tam. Odradzam. Będziesz żałować.

Hihi

Atmosfera robi swoje, dzięki czemu jest to miejsce do którego po prostu chce się przychodzić pracować. Ja myślałem, ze to taka przejściowa praca dla mnie, ale okazało się, że jednak wolę i mogę zostać na dłużej. Oprócz takich ważnych rzeczy jak terminowa wypłata itp. to biuro znajduje się na Saskiej Kępię, czyli w przepięknej okolicy i do tego z całkiem spoko dojazdem.

@Hihi

SERIO? (usunięte przez administratora) Atmosfera? Hmmmmm.... Coś mi się tu nie zgadza. Od kiedy jesteś w Core? O

dawno temu
@były pracownik

za moich czasów terminowa wypłata to było święto? może się zmieniło

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Agencja Public Relations Core PR? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jerry

Co do plusów Core PR: + Można w krótkim czasie wyrobić sobie niezły warsztat PR-owy (pisanie, zwracanie uwagi na szczegóły takie jak literówki ;), żelazne nerwy, follow up); + Promowane jest wychodzenie z inicjatywą (dzięki czemu można sporo się nauczyć, eksperymentować itd.); + To nie jest korporacja (luźna atmosfera, ale gdy było sporo roboty lub zbliżał się deadline, trzeba było się spiąć). + Praca z inteligentnymi ludźmi; + Można wyłapać zadania, które w innych agencjach często są delegowane wyższym stanowiskom (ja to traktuje jako zaletę, bo jeśli pracownik zdobył zaufanie, jest dobry, chce się wykazać, to czemu nie dać mu czegoś trudniejszego? Na tym polega rozwój..) Minusów nie chce mi się wyliczać, Core PR podobnie jak inne firmy, również je posiadało (w czasach, gdy jeszcze pracowałem). Mam nadzieję, że już jest lepiej. Niektórzy klienci byli naprawdę fajni i z sentymentem się ich wspomina, innych już mniej. Tak to już jest w agencjach ;). Pozdrowienia

Agata, to nie do Ciebie są te pretensje, tylko do samej firmy, która opłaca ludzi, by pisali BZDURY o tym jak cudownie i pięknie jest w Core. To co piszą: ankaaa, Yellow, 1., J i inni jest zwyczajnym ściemnianiem. (usunięte przez administratora) nie ma możliwości na awans i rozwój, urlopy dawane są z łaską, na wysokich stanowiskach są nieodpowiedni ludzie, którzy za grosz nie mają wiedzy o zarządzaniu zespołem i ludźmi, pracy jest bardzo dużo, a atmosfera w firmie... pozostawia dużo do życzenia. Pozdrawiam trolli, a tym, którzy szukają dobrej pracy w PR z ręką na sercu odradzam Core PR.

Pol

Bardzo pomocni ludzie tam pracują.... No i to podejscie do rpacownikow bardzo rozsądne i w porządku... rozmowe kwalifikacyjna tez wspominam dobrze....

Ooooo widzę, że armia opłaconych przez agencję trolli ruszyła do boju! Wszystkim jest tak dobrze w tej agencji, są takie super zarobki i w ogóle. Hmm... śmiem wątpić. Byłem i wiem jak to wygląda. Pracowałem wystarczająco długo, by poznać realia tej firmy.Uważajcie na nich.

Agata

@były pracownik, ile czasu przepracowałeś w Core PR? Czy pracodawca tłumaczył swoim pracownikom powód opóźnień wynagrodzeń? Może ma na to wpływ sytuacje wewnątrz tej firmy? Zachęcam Cię do zamieszczenia kilku zdań na ten temat.

ankaaa

Core PR daje dużą elastyczność względem pracowników. Sporo samodzielności dzieki czemu można się wykazać i sporo nauczyć. Oprócz tego pensja ok.

yellow

Ująłbym to tak- agencja z klasą. Bo przyzwoicie traktują i pracowników i stażystów. Ja na poczatku byłem na stażu i tak mi się spodobało (super ludzie i na prawde sporo sie nauczyłem), że zapytałem o możliwość pracy już takiej normalnej. No i tak to już jest do teraz. Jestem bardzo zadowolony.

J.

W agencji panuje przede wszystkim świetna atmosfera. To jest coś co na długo zapadło mi w pamięć. Niestety musieliśmy się rozstać z racji mojej przeprowadzki do innego miasta. A szkoda, bo bardzo lubiłem tą pracę i zespół. Nie było ciśnienia, zwykłe ludzkie podejście do pracowników. Pozdrawiam

@ ONA - mam nadzieję, że się nie dałaś nabrać na miłe gadki pana rekrutera. Bo to wszystko ściema. Ja tam byłem i zrezygnowałem. Trzeba uważać na tą agencję. Pierwsza rzecz - opóźnione wypłaty czasem otrzymywane w ratach przez 2 i więcej miesięcy - rozumiecie to??? Druga rzecz - rozpadające się biuro i wiekowy sprzęt, na którym nie da się pracować, bo się wiesza. Trzecia rzecz - zero perspektyw i szkoleń oraz szans na awans. Jeśli chcecie wpaść w (usunięte przez administratora) - zapraszam.

Ona

Brałam udział w rekrutacji w Core PR w marcu i jestem bardzo zaskoczona jedną rzeczą. Mianowicie rozmowa przebiegała zupełnie na luzie - bez stresu, spiny, nerwów, bez idiotycznych pytań w stylu "jakim zwierzęciem chciałbyś byc" albo "gdzie sie widzisz za 10 lat". Ludzie rzeczowi, konkretni ale bardzo sympatyczni, podchodzą do człowieka po ludzku, kumpelsku. Atmosfera była super już od początku, tylko jak się gadka zaczęła, to trwało prawie godzinę :p

Agata

@Marek, widzę, że darzysz zaufaniem to forum skoro przed ewentualnym aplikowaniem do Core PR szukasz na nim opinii o tym pracodawcy. Jeżeli zdecydujesz się na wzięcie udziału w wybranej przez Ciebie rekrutacji w tej firmie, to proszę Cię o napisanie kilku słów na temat jej przebiegu. Twoja wypowiedź może być ważna dla osób, które planują w przyszłości rozpocząć współpracę z tym pracodawcą.

@Agata

Jednak nie zdecydowałem się na złożenie dokumentów. Znajoma, która pracowała w Core 1,5 roku skutecznie mi to odradziła. P(usunięte przez administratora), a to dla mnie nie do przyjęcia.

Słuchajcie, jak z tym Core? Znajoma kiedyś pracowała i odradzała mi składanie tam papierów, a widzę że właśnie szukają ludzi na kilka stanowisk. Dajcie znać, bo zastanawiam się czy startować, czy nie.

Agata

@Korko, informacja zwrotna nawet w przypadku, kiedy firma nie jest w stanie w danym momencie zaoferować współpracy osobie zainteresowanej to ważna rzecz. Czy wiesz ilu Twoich znajomych otrzymało informacją zwrotną z konkretną propozycją?

Agata

Na stronie internetowej Core PR w zakładce kariera nie ma ofert pracy w firmie. Widnieje informacja o możliwości aplikowania spontanicznego.http://corepr.pl/kariera/ Czy ktoś z Was postanowił wysłać swoje CV do tego pracodawcy? Jeżeli odezwano się do Was później, to rekrutacja na jakie stanowisko została Wam zaproponowana? Jak oceniacie poziom procesu rekrutacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej?

Korko
@Agata

Kilka osób z mojego roku z uczelni wysłało CV na podany adres i większość dostała informację zwrotną. Ja dopiero chciałam zacząć pracę w PR i nie określiłam stanowiska, więc rekruter zapytal mnie na jakie stanowisko chcialabym aplikować. Myśle, że większość ludzi zaznajomionych z branżą z góry określa swój poziomn umiejetności :) Rozmowę wspominam bardzo miło, chociaż się nie dostałam, bo akurat szukali tylko kogoś z doświadczeniem :( Czasem na proto pojawiaja sie ich ogłoszenia na staże i asystentury, to może jeszcze kiedyś spróbuje.

Karol

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że nie ma chętnych do pisania? Szkoda, interesuje mnie praca w firmie.

Moo

To w koncu staż jest płatny czy nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Public Relations Core PR - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Public Relations Core PR?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Public Relations Core PR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Public Relations Core PR?

Agencja Public Relations Core PR
2.9/5 Na podstawie 334 ocen.

Agencja Public Relations Core PR