Opinie o WORKSOL

Nataniel

Słyszałem o firmie sporo dobrego i po lekturze na forum potwierdza się ta opinia o nich. czy może ktoś wie coś o tej ofercie dla rekrutera? Jakie maja wymogi?

Vitalii

czy jest takа karta pobytu która niezależna od firmy?

Dominika

@joan - czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w WORKSOL? W sieci pojawiło się klika ogłoszeń na stanowsiko rekrutera ze znajomością języków obcych, m.in. j. rosyjskiego - na jaki poziom znajomości językowej jest wymagany? Jak wygląda proces rekrutacyjny?

joan

Pośrednictwo pracy na wysokim poziomie, szybka reakcja na znalezienie pracownika. Pracownicy mało wykwalifikowani, trzeba poświęcić dużo czasu na naukę ich największy problem że sa to osoby wyszukiwane bez jakiejkolwiek znajomości języka.

brunona

jedyny warunek, że jest to praca dla mężczyzn, konieczne wyższe wykształcenie i poświadczona certyfikatami znajomość języka, @Maciek masz racje w ofercie zupełnie nie wiadomo, gdzie trzeba będzie podjąć prace, generalnie oferta pracy skonstruowana niezbyt profesjonalnie

eriks

no właśnie, prawda rekrutują i nawet do mnie zadzwoniła miła pani ze wschodnim akcentem. jutro rozmawiam z klientem z Arabii Saudyjskiej. co myślicie?

Yuri

Zaplata dla spawacza 3 000 - 5 000 zł z darmowym mieszkaniem i umowa o prace to nie jest oszustowo tylko dobra rabota. Ja rabotal 1,5 lata na worksol i normalno bylo

blade

zamówiłem u nich pracowników podpisałem umowę i co ano nic nikt się w umówionym terminie nie zjawił do pracy a ja straciłem zlecenie nie polecam nikomu kto szuka pracowników nie powazni ludzie

Spawacz

Ja pracował przez Worksol w Koninie. Darmowe zakwaterowanie i około 4 000 zł brutto wypłaty. Minus że prace dali jedynie na 4 miesiąc. Tak poza tym kasa na czas i w umówionej wysokości. Żadnych przykrych niespodzianek

Zenujacy worksol

Kolejna szemrana firma, prowadzona przez zupelnie niekompetentne osoby

ukr

Tak. Człowiek pracuje za najnizszą - a już na pewno tyle ma na umowie i to tymczasowej - a worksol trzepie kase. nie polecam. Ważne żeby "sprzedać" pracownika.

Anka

Wyjechałam do Szwajcarii przez Agencję Pracy Worksol i wszystko było w porządku. Jestem zadowolona, praca była legalna i na dobrych warunkach. Chętnie skorzystam jeszcze raz!

Zostaw opinię o WORKSOL - Kępno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WORKSOL