Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL

Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL

Spec ds. sprzedaży w firmie HR z językiem angielskim

• Wynagrodzenie: 5600 - 8000 PLN (- PLN / godz.)

• Miejsce wykonywania pracy: Wrocław lub Kępno

Praca we firmie delegującej cudzoziemców do realizacji kontraktów w UE

• Umiejętności sprzedażowe w trybie stacjonarnym

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Mile widziane doświadczenie w zatrudnianiu cudzoziemców

• Dla cudzoziemców wymagana dobra znajomość języka polskiego

• Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

• Czas pracy: od 8.00 do 16.00

• aplikuj: msolecki@worksol.pl

Aktualność
Będąc polską agencją otworzyliśmy biuro w Kolumbii dla jeszcze skuteczniejszej rekrutacji fachowców z tego kraju
Cieszymy się ogromnie, że możemy Was powiadomić o naszym najnowszym sukcesie - otwarciu biura w Kolumbii. To kolejny krok na drodze do globalnego lidera rekrutacji specjalistów.
To już 7 biuro Worksol na świecie i 3 po za granicami Polski
Otwarcie siódmego biura Worksol na całym świecie to dla nas ogromny kamień milowy. To dowód naszego dynamicznego rozwoju i globalnej ekspansji. Ale nie poprzestajemy na tym - aż trzy z tych biur znajdują się poza granicami Polski, co daje nam możliwość jeszcze szerszego dotarcia do najwybitniejszych talentów z różnych zakątków globu.

Nasze biuro w Kolumbii staje się częścią międzynarodowej sieci Worksol, umożliwiając nam dostęp do wyjątkowych fachowców z tego regionu. Rozszerzenie działalności za granicę Polski to dla nas nie tylko strategiczny krok, ale również potwierdzenie naszej pozycji jako lidera branży rekrutacyjnej.
W 2021 roku otworzyliśmy biuro w Dubaju, a w 2023 - biuro w Uzbekistanie
W 2021 roku otworzyliśmy biuro w Dubaju, stając się częścią międzynarodowej sieci Worksol. Decyzja o ekspansji do Zjednoczonych Emiratów Arabskich była krokiem naprzód w naszej działalności rekrutacyjnej.

Dubaj to dynamiczne miejsce pełne możliwości rozwoju biznesowego i nowych perspektyw. Otwarcie biura w takim miejscu było dla nas naturalnym posunięciem, pozwalającym nawiązać jeszcze silniejsze relacje z klientami i kandydatami.

Naszym celem jest ciągłe doskonalenie procesów rekrutacyjnych oraz poszerzanie geografii działań. Dlatego też  naszym kolejnym krokiem było otwarcie biura w Uzbekistanie w 2023 roku.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy dotychczas i nieustannie patrzymy w przyszłość z determinacją i gotowością do podjęcia nowych wyzwań. Otwarcie kolejnych biur to tylko początek naszej globalnej ekspansji!
Dlaczego pracownicy z Kolumbii to alternatywa dla innych narodowości?
Pracownicy z Kolumbii stanowią unikalną alternatywę dla innych narodowości ze względu na swoje wyjątkowe umiejętności i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Mając bogate doświadczenie zawodowe oraz wysoką kulturę pracy, są cenieni przez pracodawców z różnych branż na całym świecie.

Kolumbijczycy charakteryzują się także otwartością na nowe wyzwania i szybkim adaptowaniem się do zmieniających warunków rynkowych. Ich elastyczność oraz determinacja pozwalają im skutecznie radzić sobie w dynamicznym środowisku biznesowym, co czyni ich atrakcyjnymi kandydatami do pracy.

Ponadto, pracownicy z Kolumbii często posiadają doskonałe umiejętności językowe, co ułatwia komunikację między nimi a innymi członkami zespołu czy klientami. Ich zdolność do porozumiewania się w wielu językach sprawia, że są cenionymi specjalistami również w firmach o międzynarodowym zasięgu działalności.
Jeżeli poszukujesz pracowników - skorzystaj z usług Worksol
Planując rozszerzenie zespołu o pracowników z Kolumbii, warto skorzystać z usług agencji rekrutacyjnej Worksol. Dlaczego? Ponieważ posiadamy doświadczonych rekruterów pochodzących właśnie z tego kraju, co daje nam unikalną przewagę w procesie selekcji kandydatów. Nasza znajomość lokalnego rynku pracy oraz specyfiki kulturowej Kolumbii pozwala nam dokładnie dopasować odpowiednich fachowców do potrzeb Twojej firmy.

Przy współpracy z nami masz pewność, że proces rekrutacji będzie przebiegał sprawnie i efektywnie. Nasz międzynarodowy zespół ekspertów doskonale radzi sobie ze znalezieniem najlepszych talentów nie tylko na polskim rynku, ale również za granicą - w tym w Kolumbii. Dzięki temu możesz być pewny, że otrzymasz wysokiej klasy specjalistów gotowych podjąć wyzwania stawiane przez Twoją firmę.

Nie trać czasu na poszukiwanie pracowników samodzielnie - powierz to zadanie profesjonalistom! Skorzystaj z szerokiej gamy usług oferowanych przez Worksol i ciesz się szybkim pozyskaniem wysokiej jakości pracowników spoza granic Polski. Zapewniamy Ci wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego oraz gwarantujemy satysfakcję ze współpracy!
W Worksol pracują rekruterzy z Kolumbii: Gustavo Soto, Diego Largo, Katherine Ortiz, Lina Maria Diaz Almado
W Worksol pracują wyjątkowi rekruterzy z Kolumbii, którzy przynoszą ze sobą nie tylko bogate doświadczenie zawodowe, ale także kulturę i specyficzny punkt widzenia. Gustavo Soto, Diego Largo, Katherine Ortiz oraz Lina Maria Diaz Almado to profesjonaliści znający tutejszy rynek pracy jak nikt inny.

Dzięki ich wiedzy i umiejętnościom możemy skutecznie pozyskiwać najlepszych fachowców z Kolumbii dla naszych klientów. Ich zaangażowanie i determinacja sprawiają, że każdy proces rekrutacyjny przebiega sprawnie i efektywnie.

Gustavo, Diego, Katherine oraz Lina Maria doskonale rozumieją oczekiwania zarówno pracodawców, jak i potencjalnych kandydatów. Dzięki temu potrafią skutecznie dopasować odpowiednie talenty do konkretnych stanowisk.

Ich profesjonalizm oraz pasja do rekrutacji sprawiają, że współpraca z nimi to czysta przyjemność. To właśnie dzięki nim możemy zapewnić naszym klientom wysokiej jakości usługi rekrutacyjne na miarę XXI wieku.
Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do współpracy z Worksol, polską agencją rekrutacyjną działającą na całym świecie. Dzięki naszemu nowemu biuru w Kolumbii mamy jeszcze lepszy dostęp do wysoko wykwalifikowanych pracowników z tego kraju. Jeżeli potrzebujesz specjalistów z Kolumbii, skorzystaj z usług Worksol i pozwól nam znaleźć idealnych kandydatów dla Twojej firmy. Nasza międzynarodowa ekipa rekruterów, w tym rekruterzy z Kolumbii Gustavo Soto, Diego Largo, Katherine Ortiz oraz Lina Maria Diaz Almado, jest gotowa sprostać Twoim oczekiwaniom. Dołącz do grona naszych klientów i ciesz się efektywną rekrutacją dzięki Worksol! Zapraszamy do współpracy.
Jacek Zagórski Nowy wpis

Pilnie porzebowałem spawaczy i znalazłem Worksol w Google. Skontaktował się ze mną Pan Michał, miałem z nim póżniej spotkanie w biurze w Kępnie. Szybko załatwili mi na początek 6 spawaczy z Kolumbii które były już w Polsce, reszta 9 dojechali nieco poźniej z Kolumbii. Jestem pod wrażeniem umiejętności tych spawaczy. Szczerze polecam współpracę z Worksol

janek W

nie sumienni obiecują pracowników których nie przysyłają na czas nie polecam

@janek W

Po rozmowie telefonicznej z Klientem wysyłamy mailowo umowę rekrutacyjną. Dopiero po podpisaniu umowy rekrutacyjnej zaczynamy szukać ludzi. Bardzo często się zdarza że po dwóch-trzech tygodniach licząc od czasu rozmowy Klient dzwoni i pyta "Czy kogoś już znaleźliśmy". Wtedy informujemy że skoro nie została podpisana umowa nie zaczynaliśmy szukać pracowników. Prosimy zwracać na to uwagę. W latach 2010-2016 mieliśmy szczególnie dużo klientów do rekrutacji jednorazowej, dla których rekrutowaliśmy głównie obywateli Ukrainy. Od 2017 i do teraz skupiamy się głównie na współpracy z dużymi zakładami pracy w ramach leasingu pracowniczego i dostarczamy wykwalifikowany personel z Azji. Gdyby bylismy niesumienni, nie współpracowaliby z nami tak renomowane firmy jak Cegielski S.A., SHL Kielce, Stocznia Gdańska, Arcelor Mittal, Budimex, Mostostal Chojnice oraz wielu innych (rozdział parnterzy u nas na stronie www)

Nawet badaniach lekarskich do pracy próbują naciągnąć i wykonać je na na koszt pracownika

Nowy wpis

Badanie lekarskie według prawa ma opłacać pracodawca i wyłącznie na zasadach prawa zawsze działamy od czasu założenia firmy (w dalekim 2009). To co opisane w tym komentarzu nie ma pod sobą żadnych dowodów i jest kompletną dezinformacją lub celowym działaniem nieuczciwej konkurencji. Badanie medyczne, odzież roboczą, a często nawet dojazd do pracy i mieszkanie (zależy od oferty) opłacamy po naszej stronie.

Barbara

Pisaliscie o złej organizacji w firmie, mozna otrzymac jakies konkrety ? co dokladnie jest źle?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Jeremi

Nie szukajcie na siłę złych stron agencji. Idealnie to nigdzie nie jest a tu dobrze się pracuje

Spec ds. sprzedaży w firmie HR z językiem angielskim

• Wynagrodzenie: 5600 - 8000 PLN (- PLN / godz.)

• Miejsce wykonywania pracy: Wrocław lub Kępno

Praca we firmie delegującej cudzoziemców do realizacji kontraktów w UE

• Umiejętności sprzedażowe w trybie stacjonarnym

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Mile widziane doświadczenie w zatrudnianiu cudzoziemców

• Dla cudzoziemców wymagana dobra znajomość języka polskiego

• aplikuj: msolecki@worksol.pl

Oferta pracy - Handlowiec w branży HR

• Wynagrodzenie: 4000 - 8000 PLN brutto

• Miejsce wykonywania pracy:  Wrocław - Dolnośląskie, Kępno Wielopolskie

Poszukujemy doświadczonego sprzedawcy usług branży pracy tymczasowej i outsourcingu do naszej firmy.

Agencja Pracy WORKSOL działa w branży międzynarodowego i krajowego pośrednictwa pracy. Rekrutujemy i wynajmujemy do pracy pracowników z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Gruzji, Indonezji, Filipin, Wietnamu, Nepalu, Indii oraz Bangladeszu. Nasza firma funkcjonuje na rynku pracy od 2009 roku.

Ponad to nasza firma zajmuję się delegowanie cudzoziemców do innych krajów UE. Uzyskujemy dla naszych klientów dokumenty pozwalające legalnie oddelegować personel do wykonania zleceń w Europie Zachodniej.

Do podstawowych obowiązków pracownika na stanowisku pracy będzie należało: pozyskiwanie klientów na usługi agencji pracy tymczasowej oraz outsourcingu procesów w Polsce. Obsługa klientów poprzez przedstawianie i sprzedaż najlepszych rozwiązań z dziadziny outsourcingu, pracy tymczasowej i rekrutacji

Zakres obowiązków

• Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów korporacyjnych

• Mile widziane doświadczanie w branży agencji rekrutacyjnych i outsourcingowych

• Znajomość języka polskiego na poziomie bardzo dobrym

• Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

• Praca w miłej atmosferze

• Stabilność pracy

• Wynagrodzenie powiązane z efektami pracy (4 000 zł netto - 7 000 zł netto)

• Praca na umowę o pracę

• Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Mikołaj

Pracowałem na Michała 3 lata za ten czas żadnego razu nie oszukali mi wypłata 10-13 pełny etat obespeczenie,dobra firma. Miła drużyna. Można dostać konsultacje bo jestem ukraincem. Pomogli mi z dokumentami dla mojej rodziny teraz moją żoną z dziećmi przyjechali do mnie. Praca tymczasowa tam już nie pracuje ale został tam gde i pracowałem. Polecam i dziękuję za pomoc

ukrainiec

Nie pracuje bo perez Agencja mozhna rabotac tylko 18 miesiecy to mnie uwolnili. Zaraz ja na stoczni zaplata 20 zl/h takozh przez worksol

polak

Ukrainiec a w jakiej fimie pracowałeś? dlaczego juz nie pracujesz?

ukrainiec

Zaplata dla spawacza 3 000 - 5 000 zł z darmowym mieszkaniem i umowa o prace to nie jest oszustowo tylko dobra rabota. Ja rabotal 1,5 lata na worksol i normalno bylo

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL - Kępno

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL?

Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL