Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL

Kępno

Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL

Mikołaj

Pracowałem na Michała 3 lata za ten czas żadnego razu nie oszukali mi wypłata 10-13 pełny etat obespeczenie,dobra firma. Miła drużyna. Można dostać konsultacje bo jestem ukraincem. Pomogli mi z dokumentami dla mojej rodziny teraz moją żoną z dziećmi przyjechali do mnie. Praca tymczasowa tam już nie pracuje ale został tam gde i pracowałem. Polecam i dziękuję za pomoc

ukrainiec

Nie pracuje bo perez Agencja mozhna rabotac tylko 18 miesiecy to mnie uwolnili. Zaraz ja na stoczni zaplata 20 zl/h takozh przez worksol

polak

Ukrainiec a w jakiej fimie pracowałeś? dlaczego juz nie pracujesz?

ukrainiec

Zaplata dla spawacza 3 000 - 5 000 zł z darmowym mieszkaniem i umowa o prace to nie jest oszustowo tylko dobra rabota. Ja rabotal 1,5 lata na worksol i normalno bylo

szukałem

szukalem pracy. Nie polecam worksol. Cwaniaki. Sprzedają ukraińców na tuziny i żerują na nich okrutnie. Umowy tymczasowe. bez szans na pracę dla polaka. Szczególnie na normalnych warunkach.

janek W

nie sumienni obiecują pracowników których nie przysyłają na czas nie polecam

Oszusci

Uwaga na ta firme worksol oszusci !! Pisza ze zatrudnili juz setki ludzi... Tam powinno byc oszukali setki ludzi...

Zostaw opinię o Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL - Kępno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL