Alfatec Sp. z o.o.
2 66

Opinie o Alfatec Sp. z o.o.

Marta

@Jerzy czy złożyłeś już aplikację? Jeśli nie, a jesteś zainteresowany pracą jako przedstawiciel handlowy to obecnie trwa rekrutacja na stanowisko przedstawiciela. @Friteks rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy? Czy mógłbyś krótko opisać jak wygląda praca w firmie?

Jerzy

Podpowiedzcie jakie wyposażenie dostaje w firmie przedstawiciel handlowy?

Friteks
@Jerzy 08.05.2018 19:48

Samochód i telefon typu smartfon. W sumie nie za dużo

Karol

Warto aplikować do firmy? Czy macie jakiś socjal?

Pati
@Karol 07.04.2018 19:15

Był - medyczny i karta multisport z tego co pamiętam

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Alfatec Sp. z o.o.? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

Marta

Pojawiła się oferta pracy jako Specjalista ds. Fakturowania. Ktoś z Was pracuje w tym dziale i mógłby powiedzieć coś więcej o tym, czego można spodziewać się po dołączeniu do firmy? Dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

dorota
@Marta 25.09.2017 10:42

Dziwne wszystkie opinie NEGATYWNE ZARAZ ZNIKAJĄ!!!!!

Poznań

nie,nie i jeszcze raz nie. Ludzie sami uciekają jak orientują się jaka panuje atmosfera i jak traktuje się Pracownika.

Nowa54

Witam, Firma poszukuje pracowników do księgowości, czy ktoś może powiedzieć na temat działu księgowego ?

Herkules
@Nowa54 04.03.2017 21:44

Omijajcie szeroko, ludzie wytrzymują tam co najwyżej miesiąc,(usunięte przez administratora)

Ty

omijaj szeroko

Mada

jest ogłoszenie pracę w tej firmie na Pracownika ds. Obsługa klienta, czy ktoś może mi coś więcej powiedzieć o tej firmie?

Marcin

@mlody raczej tak, bo wymagają prawa jazdy kategorii B, ale nic nie napisali o konieczności posiadania własnego samochodu. Wydaje mi się więc, że to logiczna sprawa. Zresztą najczęściej PH mają do dyspozycji samochody.

misiek

Hej. Widzę, że poszukiwany jest handlowiec w Poznaniu. Jak zarobki?

mlody
@misiek 19.09.2016 11:16

handlowcy mają w tej firmie auta służbowe ?

archa

Skoro atmosfera dopisuje to bardzo dobrze, ale wydaje mi się, że nie szukali specjalistów ds. handlowych @figi.

figi

@wiola moze byc wiele czynników przez które tak jest. Ważne że firma nadal funkcjonuje i zatrudnia ludzi. Już od 2 miesięcy szukają jeszcze handlowca do opakowań,

Marek

to nie dziwne, że właściciele od lat się nie zmieniają ;) a rotacja pracowników nie zawsze musi wynikać z powodu złych warunków. Alfatec szuka handlowców i oferta źle się nie prezentuje.

tomek

Kret, chyba jednak mozna być zadowolonym, skoro firma nadal działa i ludzie nie odchodzą. Teraz szukaja tylko handlowców zresztą. Oferuja zresztą stabilność zatrudnienia(usunięte przez administratora)transparentny system wynagrodzeń, także musi byc podstawa w wynagrodzeniu, a to duży plus.

Kret

Kto tam pracował nikt ci nie poleci tej firmy ... Ale sam sie przekonasz niedługo jak cię zatrudnią

Azsz

A tam, w pracy trzeba pracować @pozytywna i nie ma sie co zbytnio przejmować innymi rzeczami, taka jest prawda i tyle, ale jak mówi @wałek jest dobrze

Pozytywna

Pozytywna atmosfera?? Raczej tego tam nie znajdziesz chyba ,że sztuczną to tak ;)

Sample

Szukaja bo tam nikt nie zostaje na dlugo. Za to wypowiedz calkiem jak reklama wyglada...

Fanue

Jakieś tam historie nie są istotne. Ważne jest natomiast to, że obecnie prowadzą rekrutację na handlowca. Przeglądając ofertę zauważyłem, że oferują bardzo dobre warunki. Ciekawi mnie tylko jak wygląda atmosfera pracy. Pozdrawiam.

ttt

@bolu wiez co tak na prawde to teraz na kazdym stanowisku jesli sie chce oczywsicie to mozna podniesc swoje kwalifikacje zawodowe wiec to nic nowego..

bolu

@kiter podobno mają teraz ogłoszenie na handlowca. Wymagają jedynie średniego wykształcenia, a dobrze, że jest zapewniona możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

kiter

A nie bierzesz pod uwagę regulaminu i tego, że może być on łamany? Być może osoby które nie są zadowolone z pracy w tej firmie powinny trochę przytemperować swoje emocje i używać słów i zwrotów, które są powszechnie uważane za akceptowalne. To na pewno pomogłoby otrzymywać prawdziwy obraż firmy z forum.

anna

W jakim celu stworzona jest ta strona skoro negatywne wpisy są usuwane?

Firma jest dobra, zero nadgodzin, wychodzisz wcześniej, jak się wyrobisz, najważniejsze być punktualnie i sumiennie wykonywać swoją pracę. Zaangażowanie jest odpowiednio wynagradzane, realna możliwość rozwoju. Polecam.

ciekawy

Może wreszcie ktoś napisze jak pracuje sie w tej firmie?

chcialoby sie

taa teraz znajdz mi jakies miesjce gdzie zatrudniaja kogos nowego i biora go na umowe o prace na czas nieokreslony chyba nie ma takich cudow w dzisiejszych czasach ja przynajmniej sie nie ludze ze sa takie miejsca... co do pracy w alfatecu to tez bym chcial sie czegos dowiedziec ale widze ze nie ma tutaj za bardzo poinfomrowanych osob.

monia

podobno spoko wszystko,kasa tez jak na poznan wysoka,menageow tez ok majom

peru

a jak kondycja firmy? ogolnie jest ok? bo tu widze rozne komentarze

Magda

Mi sie udało dostać prace ostatnim razem. Tez czytałam te opinie i miałam lekkie obawy. Ale dziewczyny jest dobrze, fajne biuro, atmosfera ok. Po okresie próbnym sama szefowa zaproponowała podwyżkę , wypłata na czas. Z szefową nie słyszałam żeby ktoś miał problemy. Poprzednia moja praca to było nieporozumienie, tutaj jest spokojnie.

Lew
@Magda 08.09.2014 20:55

Wybacz, ale jeśli Ty uważasz, że "dostałaś pracę", to Twoja opinia nie jest dla mnie miarodajna. Nikt Ci pracy nie dał, to Ty świadczysz pracę.

Zostaw opinię o Alfatec Sp. z o.o. - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfatec Sp. z o.o.