counter
2 43 39 5 1
Marti Nowy wpis

Polecam firmę . Firma wciąż się rozwija. Powstają nowe oddziały. Płace są na dobrym poziomie. Pracownik może być spokojny, firma daje poczucie stabilności.

abc Nowy wpis

@Majster a to jest jakaś 'czarna owca' w firmie?

Majster Nowy wpis

Dobra, solidna firma. Czytam te wszystkie brednie i nie mogę uwierzyć jak ten jeden psychopata ma czelność firmę oczernianiać. Kasę z firmy wyprowadził, bo był wspólnikiem, jego żona główna księgowa. To miało miejsce 9 lat temu, a on nadal wypisuje brednie i oszczerstwa pod adresem Nagady. Szlag go trafia, że za mało pieniędzy nakradł i w miarę szybko wykryli jego oszustwa. Przez tyle lat wypisuje tutaj kłamstwa o solidnej firmie używając różnych imion.

Pokrzywdzeni przez pana j

Czy ludzie ktpre te zle rzeczy wypisywali o wlascicielach firmy moga sie ze mna skontaktowac? Szukam pokrzywdzonych przez pana j? ???????? Moge podac wszelkie dane...

Man

Bardzo chetnie pomoge

Majster Nowy wpis
Kandydat
@Pokrzywdzeni przez pana j

Nikt się nie zgłosi, bo to tylko jedna osoba wypisuje bzdury. To taki szakal, krwiopijca, głodny pieniędzy szust i (usunięte przez administratora) Pracą się nigdy nie splamił, żyje z ludzkiej krzywdy, a jak już nie uda mu się kogoś (usunięte przez administratora)i skrzywdzić, to siedzi w necie i oczernia, kłamie, psuje opinie. Typowy psychopata!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 581 dni.

Czym Nagada Polska Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Jasiek

Macie powód , że od dawna nikt nie zamieścił na forum opinii?

Stach

Dowiem się coś o aktualnej pracy, atmosferze i zarobkach? Mam zamiar aplikować.

Były kumpel Jerzego

Jaka praca , jakie pensje co wy piszecie w tej firmie czy czym to jest tylko zarząd i prokurent nic więcej , darmozjady na ludzi krzywdzie się dorabiają . ten cały szef to naciągacz pierwsza liga tylko gadać potrafi i walić wały.

@Były kumpel Jerzego

Prosze o kontakt

mar

Sąd Okręgowy we Wrocławiu 26.10.2018 r. sala 48 godzina 9.00 pierwsza rozprawa

Man
@mar

Wiadomosc dnia!! W koncu odpowiecie za swoje szahrajstwa!!

Ludwiczek

Koledzy i koleżanki nie radzę się kłopotać z tą firmą bo tylko problemów sobie narobicie. Firma ogólnie zadłużona jest po uszy. Praktyk żadnych nie odbędziecie to szefostwo nie ma zielonego pojęcia o budowie jedyne na czym się znaja to na tworzeniu sobie wizerunku który nijak się ma się do fachu którym postanowili się trudnić. nie wiem czy wogóle mają jakiekolwiek potwierdzenie na cokolwiek jedyne co to pisma z sądów, od komorników i wierzycieli..ręce opadają ale tak to właśnie polski hiszpan chciał zawładnąć sektorem budowlanym a zginął pod wynajętą koparką.. Ogólnie oceniam na bardzo dobry technikę kamuflażu

Luk
@Ludwiczek

Zgadzam sie!! To szarlatany!!!

@Ludwiczek

Prosze o kontakt ????????

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Nagada Polska? Napisz o tym!

Natalia

Czy dobra praca jest powodem tej ciszy?

nina

To nagada dalej prosperuje ?? chyba tylko z nazwy heheh bo teraz kawa handluja na allegro :) Drogi Maku, jezeli bawi cie praca na wylacznosc z (usunięte przez administratora)smiech na sali. pozdrawiam

Detektyw
@nina

Ooo, nawet Nina tutaj jest , a tak naprawdę Karolina. Lepkie rączki, dragi ,itp. Zarabiałaś najwięcej kasy i jeszcze rączki w kieszeń współpracowników wsadzałaś. Szlag cię trafił jak się wydało i cię zwolnili. Teraz mścisz się i wypisujesz bzdury za każdym razem pod innym nick-em .Trudno ci będzie znaleźć innej tak dobrze płatnej pracy. Wiesz kim jestem ,to ja cię przyłapałem ;)

maciek

@adam, ja niestety nie umiem Ci za bardzo pomóc, ponieważ sam szukam pracy, ale wiem na pewno, że obecni pracownicy by coś pomogli, tylko nie wiem ilu ich jest konkretnie. Poza tym nie wiem czy by nie iśc do nich do pracy tak naprawde, ale boje się, że w ogóle zostane tam tak średnio potraktowany,bo nie m o tym informacji.

adam

ja nic z tego nie rozumiem; może dokładnie ktos napisać: 1.jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna 2.na jakie wynagrodzenie obecnie mozna liczyc 3. jakie są warunki zatrudnienie 4. czy firma jest wypłacalna 5. na jaką umowę zatrudnieni są pracownicy dziekuję z góry tym co odpowiedzą na moje pyt. :-)

Tommy Gun

Czy ktoś wie, co się dzieje z Nagadą w Polsce ? Działają jeszcze ?

Hej ho hej ho do pracy by się szło
@Tommy Gun

Handlują kawą :)

Pan

Co to znaczy "walić wały" ? Ludzka krzywda ? A co to średniowiecze ? Wszak jest demokracja. Kto robi to zarobi, a kto "wali wały" , to siedzi w necie wypisując bzdury i obgryza z zawiści pazury. Śmieszy mnie ta zawiść ,zazdrość , a najbardziej głupota.(usunięte przez administratora) wszystko dlatego, że praca ich uczula, alergicy - bidule.

Kalisz

Pewnie, że jest oki, a ci co wypisują złośliwości to lenie co wylecieli z roboty a NAM zazdroszczą kaski, hihihi. Polecam, chociaż dostać się jest trudno, trzeba znać swój fach i zakasać rękawy .

imbus

Firma wszystkie budowy wykonuje na terenie Hiszpanii. Zarobki na poziomie zachodnioeuropejskim, 10-16 tys. pln , w zależności od kwalifikacji. Zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie gratis.

Kalkulator

Więcej stracicie niż zarobicie !!! To jest pewne !!!! Antonim, Tran i Inżynier to jedna i ta sama osoba (usunięte przez administratora) Co twoje to jego a co jego to nie twoje !!!!!!!! Zapamiętajcie to sobie !!!!

?

:) nie anonimy...wybacz...raczej antonimy. .mała różnica, nie ważna w środowisku roboli, czyli moim...lepiej ! Naszym :) My Anonimy-Antonimy jak najbardziej POLECAMY !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Nagada Polska Sp. z o.o. - Środa Śląska

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Nagada Polska Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Świdnicka 23