WC Serwis Polska sp. z o.o.

Opinie o WC Serwis Polska sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jaka umowa obowiązuje w WC Serwis Polska sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Karol Nowy wpis

Pytanie placowy ile ma na reke netto ? Bo ztego wynika że na każdym oddziale inaczej dostają

Czy w WC Serwis Polska sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Klient z chwaszczyna

Firma masakra !!!!!!! STANOWCZO NI POLECAM !!!!!!!!!!!!!Od miesiąca walczę z nimi mejlowo i telefonicznie o kontakt ale wszyscy mają to w (usunięte przez administratora) . Serwisant wyjeżdżając z posesji uszkodził sąsiadowi płot. Zrobiłem zdjęcie samochodu i uszkodzenia i wysłałem pod wskazany adres podany przez dysponenta. Stwierdzili że kierowca nie pamięta takiego zdarzenia. Brawo. Ukrainiec pewnie boi się że poniesie koszty. Brak odpowiedzialności olewactwo wobec klienta to właśnie firma wc serwis. Jeśli nie chcesz mieć problemów weź inną firmę na rynku jest ich wiele bo jeśli coś się stanie będą mieli cię w (usunięte przez administratora) . Pozdrowienia dla właścicieli firmy.

Nowy wpis

@Klient z chwaszczyna

Dzień dobry, w takich sytuacjach najlepiej od razu zgłaszać reklamację- na stronie WC Serwis jest dostępny formularz, są też dane kontaktowe. WC Serwis szanuje wszystkich klientów oraz swoich pracowników- bez względu na narodowość. Jeżeli jednak któryś z naszych pracowników zachował się nieprofesjonalnie , w imieniu firmy przepraszam.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w WC Serwis Polska sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Czy zdarzają się nadgodziny w WC Serwis?

Dzień dobry, oczywiście że się zdarzają, jak w każdej firmie, zwłaszcza w sezonie gdy pracy jest zdecydowanie więcej. Dotyczy przede wszystkim pracowników fizycznych zatrudnionych w Dziale Zarządzania Majątkiem.

Ireneusz Skrzyński TCHM

No No :) Wkońcu Wypowie się tutaj ktoś , kto nie Będzie zakrywał się pod jakimś PseudoNickiem :) Przygotujcie Popcorn ,Bo Będzie Ciekawie : ) Do Zobaczenia ;) . niebawem Napisze wiecej , a puki co chciałem tylko zaznaczyć ,iż Wc Serwis to Jakościowa i Bardzo Dobra Firma ,ale Polityka i Uczciwość wobec firmy która Jest Prowadzona Na tym Oddziale , To chyba z Konkurencją współpracuje ,albo niewiem oco tutaj biega... Pozdrawiam

Urszula
@Ireneusz Skrzyński TCHM

I jak, długo będziemy musieli czekać, aż nas zaszczycisz resztą szczegółów? :D Byś chociaż napisał, na jakim stanowisku jesteś albo dziale, żeby było wiadomo, czy to coś interesującego. Duży tam teraz zespół jest w ogóle?

@Urszula

Do czasu ,aż zostane Pełno prawnym Członkiem Stowarzyszenie OSA ;)

Ireneusz Skrzyński TCHM

Omijanie tą firmę szerokim łukiem. Rządzący tam na palcu mają coś z głowami i co chwilę zmieniają zdanie co masz robić. Dorobić tam możecie się tylko garba a o premiach czy chociaż o 1 zł więcej możecie zapomnieć a nawet potrafią jeszcze zapłacić za mało wypłaty a jak próbujesz coś wyjaśnić wyżej to robią z Ciebie głupka i mówią że źle policzyłes. NIE POLECAM!!!!

trzeba tylko sie dobrze poukładac a wszystko sie da...

Guess

Praca plac, stanowisko biurowe i kierowcy są informowami przy podpisywaniu umowy o warunkach. Co to znaczy 1 zł więcej? Czy we wszystkich firmach pracodawcy rozdają dodatkowe pieniądze od tak? Najpierw trzeba coś od siebie dać. Pracodawca ma prawo wymagać jeśli opłaca podatki związane z zatrudnieniem, a pracownik ma prawo porzucić pracę jeśli coś mu nie odpowiada. Praca jak każda inna. W transporcie ciężko o 8 godzinny tryb pracy z czym trzeba się liczyć. W okresie letnim pracy jest zawsze więcej co wiąże się też z wyższymi zarobkami - co wydaje się być logiczne. Mimo wszystko "starzy" pracownicy trzymają stanowiska, więc nie pisz bzdur.

Julia

Naprawdę… jest tak strasznie??? A mówiłeś o tym wprost pracodawcy, co myślisz?

@pracownik

dokładnie-widze pracownik w temacie

@pracownik

taka zasada-kto smaruje-ten jedzie...

Zuzanna
@Guess

Czyli oceniasz organizację pracy tutaj za dobrą? Bo raczej o to chodziło mu z tym całym nagłym zmienianiem zdania. Też czułabym się sfrustrowana w sumie w takiej sytuacji

Jakie są warunki zatrudnienia w WC Serwis?

wcserwistuchom

na początek na szkolenie umowa zlecenie, a po okresie próbnym umowa o pracę

Janusz
@wcserwistuchom

Pierwsza to pewnie na rok? ;d

@Janusz

Pierwsza to okres próbny - na miesiąc. Potem umowa bezterminowa o pracę.

Czy WC Serwis organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

wcserwistuchom

Jeśli chodzi o szkolenie kierowców to najpierw przechodzą kilkutygodniowe szkolenie w pracy, a potem dopiero wsiadają sami na samochód.

Pracownik były

Zgadzam się z tym komentarzem praca porażka!!!pracownicy są w porządku ale ludzie którzy tam zarządzają są beznadziejni i chyba władza uderzyła im do głowy zwykły szary myjkowy dupowłas zostaje brygadzista nie mając pojęcia o niczym a Pan P.K szuka tylko taniej siły roboczej najlepszej za 5zł i nie wierzcie w to że tyle zrobicie bo nawet z nadgodzinami tyle nie dostaniecie

ZNIESŁAWIENIE\POMÓWIENIE\OSZCZERSTWO.... to przestępstwo z art.213kk. I B.PROSZĘ LICZYĆ SIE ZE SŁOWAMI. i nie liczyć więcej na jakąś większą współpracę z mojej strony. Bo chyba za dużo robię. Od teraz nie mam czasu bo spedzam go z dziećmi i żona

Czy pracownicy WC Serwis chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Lojalny kiedyś

Jak sobie sam ja zorganizujesz to będziesz miał integrację

Nieznajomy

Jesli chodzi o integracje to mozna zapomnieć ,bo w tej firmie oprócz dyrektorów / pseudo kierowniczków którzy zabieraja wszytsko co mozliwe to nie mozna na nic liczyć ... !!! Dyrektorzy i kierownicy od spraw zbędnych co chwile wymyślają bzdurne zadania by tylko obciac pensje pracownikom na placu,bo to oni tak naprawdę robia czarną robote dla własciciela. A to normy mycia toalet zwiekszaja a to godziny obcinają i tak w kółko ,że za mało zrobione a że to i tak w kółko Atmosfera w pseudo biurze ze starych rozpadajacych kontenerów śmieciowych jest okrutna.kazdy kabluje do zabrza na innych współpracowników.... Porażką tej firmy jest to że dyrektorzy i kierwonicy sa w zabrzu a nie na miejscu i uwazaja że w Tuchomiu to same (usunięte przez administratora) i tluki pracują. Odwieczne problemy ze wszystkim są w Tuchomiu.brak kierownictwa i brak madrego zarządzania zespołem Pensje obcinali ok.2 miesiace,ale na paliwo zadnych cięć nie było. Można jezdzić i jezdzic i do tego nikt juz nie ma zastrzeżeń ... brak kontroli nad oddziałami ,no bo jak,jak siedzi sie w zabrzu i pierdzi sie w krzesła .... Nie polecam pracy w tej firmie i tym oddziale pomorskim ,oprócz pracowników na placu cała reszta to ... szkoda pisac i gadac ...

Czy można w WC Serwis liczyć na jakieś dodatki?

4569sd

tak dodatek obowiązków i większej ilości godzin placy !!!

Bronisław
@4569sd

Myślę, że przedmówcy chodziło o dodatkowe benefity takie jak premie lub świadczenia socjalne, które zawierają udogodnienia dla pracowników. Jeżeli ich nie ma, napisz, czy można brać udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe?

@Bronisław

Tak możesz podnosić sobie kwalifikację na swój koszt, a firma utnie Ci za to wypłatę :)

Wiecie czy w WC Serwis szukają chętnych na staż?

Kierowca

Tak szukają. Najlepiej zatrudnić się jako zaopatrzeniowiec i po tygodniu jesteś już zastępca kierownika bądź kimś innym w biurze. Odradzam firmę. Lepiej zrobić 2 dzieci i ciągnąć 500+

Luidzi

Zawsze można zmienić firmę ,po co się tak męczycie? Praca normalna choć czasem nie jest lekko, wiadomo.

Wc dramat
@Luidzi

Ty mistrzu , co ty jesteś za figura skoro pasuje ci robota na dwie umowy jedna 2200 brutto druga zlecenie za wykonaną pracę czyli można (usunięte przez administratora) zarobić . Nienormowany czas pracy szukanie kibli itp itd firma osraj dziada dla popaprańców

Adam Wykładam

Brak przestrzegania jakichkolwiek zasad BHP. Pracownik pracujacy sumiennie i zetelnie niczym się nie różni w oczach "dyrektora" jak i "kierownika" od takiego który przyjechał na piknik obaj wynagrodzeni są tak samo za swoją pracę. Ciężko nazwać to miejsce miejscem pracy. Kierownictwo chlubi się swoją organizacja zakładu pracy ale no niestety prawdę mówiąc jej tam nie ma. Bardzo dużo ludzi tam pracujących jest fauszywych i jak tylko znajdzie się czas (o co nie trudno pracując w tamtejszym biurze) bardzo chętnie patrzą innym na ręce aby chociaż wyciągnąć jeden negatyw z wykonanej pracy wszystko po to aby znaleźć się wyżej na drabince ponieważ na rozwój nie masz co liczyc. Zakazane jest tam wymienianie się informacja wynagrodzeń a pensje liczył już chyba każdy w "biurze" . Jeśli niedbasz o swój rozwój to świetne miejsce aby pracować czy też wykonywać bezużyteczne zajęcia bo tam nie ma to różnicy. Brak szacunku do człowieka lub bardzo słabo ukryty brak no ale kierownictwo to odpowiada. Przydał by się tam porządny przesiew chwastów jak i kontrola warunków pracy ponieważ na pierwszy rzut oka odrazu widać że coś jest nie tak i to bardzo mocno nie tak. Dziękuję bardzo

@Adam Wykładam

dokładnie sie z tym zgadzam-możnaby więcej dużo pisać ale (usunięte przez administratora)

@Adam Wykładam

Zgadzam się 1000000% brak stron by wyrazić się że wszystkim o tej firmie

Edi

Omijać szerokim łukiem każdy pracownik jest traktowany inaczej a jak już jesteś niepotrzebny to zrobią bardzo mocno pod górę i wylecisz z nienacka a do tego donoszą na kolegów z pracy nie polecam pseudo kierownik ma swoich pupili którzy na bieżąco mu uprzejmie donoszą co się dzieje a potem kleją głupa i siedzą razem przy jednym stole jak gdyby nigdy nic to jest totalne dno uważajcie

@Edi

Zgadzam się jako były kierowca prawda jest taka że zarobki są różne jeden weźmie mniej drugi więcej zmuszany do pracy gdzie ustawowo jest wolne pamiętaj że w tej pracy wolnego nie ma tam robisz od pon. Do. Niedz. Urlop hm i tu pozostawi ha ha. Kierowcy robią taka Samą gowniana robotę i tu jest właśnie to że nikt z nich tego nie rozumie bo jako kierowcy jeden drugiemu (usunięte przez administratora) pod nogi rzuca bardzo patologiczna sytuacja zwłaszcza stwarza ja nie jaki psedo logistyka z Kielc Pan K. Ktoru w (usunięte przez administratora) był i (usunięte przez administratora) widział a filozof pełna gębą nie raz wpadł w tarapaty płaszczy sie i prosił o pomoc lecz dy odmowisz trasy uzasadniając złym dojazdem lub tym że pojazd nie jest dostosowany do warunków lub tym że nie nadaje się nim jechać bo stan techniczny pojazdu jest negatywny pamiętaj że odpowiesz tym jako odmowa trasy i pan K. Poniesie go fantazja ha ha i ci nie pomoże złoży na ciebie donos to jest typowe zmuszanie do złych czynów każdy ma swoje prawa i pamiętaj to ty jesteś kierowca i to ty odpowiadasz za kierownicą pojazdy są w opłakanym stanie zbiorniki dziurawe jest tysiące różnych zeczy szczerze nie namawiam do pracy w tej firmie długo by opisywał jak się tam pracuje nie masz rozwoju w tej firmie finansowo w miejscu i musisz walić tyle nadgodzin żeby grosza zarobić jako kierowca kat c jesteś w stanie zarobić to w innej firmie w normalnych godzinach pracy a(usunięte przez administratora)

Jak duża jest rotacja pracowników w firmie?

Jasiek

Nie macie zbyt dobrego zdania o pracy a ja miałem zamiar aplikować.

Zostaw merytoryczną opinię o WC Serwis Polska sp. z o.o. - Tuchom

• Jak się pracuje w WC Serwis Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WC Serwis Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WC Serwis Polska sp. z o.o.?

WC Serwis Polska sp. z o.o.