Opinie o Nether work w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nether work. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nether work o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nether work w Opole

tak Nowy wpis

Widocznie i tak nie pokazuje się u nich żadne ogłoszenie pracy. To doskonały dowód na to, że się teraz dobrze u nich dzieje. Ciekawe tylko czy wypłata jest terminowa, wiecie może? wynagrodzenie na czas bardzo by mnie zadowoliło, bo sporo rachunków jest do popłacenia.

białek Nowy wpis

u mnie również wszelkie prób znalezienia Nether Work spełzły na niczym, firmy w krsie nawet nie mogę odszukać, no niestety coraz częściej firmy zaczynają upadać, źle się zaczyna robić bo to już prawie jest porządku dziennym. Wiecie może jakie był powód zamknięcia tej firmy i co w ogóle się z nią stało ?

mietko Nowy wpis

ja preglądając w internecie infomacje na temat tej firmy tylko natknąłem się na coś w rodzaju minecrafta i tego jak wszystko ma wyglądac konkretnie. Mam nadzieje, że teraz wszystko dobrze się ułoży i nie będzie już jakis komplikacji za dużo w tej sprawie. Czekam jeszcze na Wasze opnie jak sprawa wygląda.

stanley Nowy wpis

cześć wszystkim, powiedzicie prosze czym ta firma konkretnie się zajmuje? bo nie za bardzo mogę z tego cokolwiek wywnioskowac tak naprawde, bo i w internecie o niej nie ma za bardzo nowych informacji, ani nie ma nic ponadto podanego oprócz tych ogloszeń, które kiedyś były.. dlatego czuje sie dosyć zdezorientowany.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Nether work? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
wydra

nic niestety nie mogę o tej firmie znaleźć w internecie a bardzoi jestem zainteresowana wyjazdem za pracą takim co "podobno" oferują/ niestety bardzo mnie odstraszacie tym że trzeba jakąś kasę wpłacać i problem ze zwrotem. o co chodzi? natomiast z drugiej strony, skoro wpłacacie kasę firmie o której ledwo cokolwiek wiadomo to nie świadczy źle o firmie tylko o... no właśnie, zgadniecie o kim?

P-ce

Ja wpłaciłem pieniądze na konto tej firmy ( które podali ) w sierpniu i żaden wyjazd nie doszedł do skutku. Mało tego do tej pory nie mogę odzyska wpłaconych pieniędzy pomimo, że dostałem mailem odpowiedź, że już mi je przelali na moje konto z powrotem. Niestety żadnych pieniędzy do dnia dzisiejszego nie ma! Ta firma to zwykły pic na wodę, po prostu oszuści jakich wielu. Ostrzegam wszystkich by dali sobie spokój i nie wpłacali żadnych pieniędzy, ani żadnej kaucji.

xyz

Nie wiem na co oni liczyli, że nikt nie będzie sprawdzał dokładnych danych i czy wszystko się zgadza? Mam nadzieję tylko, że nikt im pieniędzy nie wysłał.

Karola

Juras - 2012-07-16 14:18:43 Ludzie w jakich wy czasach żyjecie ! pora się obudzić przecież jest już 2012 a co niektórzy się zatrzymali w czasach komuny pozdrawiamDzwonilam do jednego z oddzialow LeaderService (bo niby w Opolu ta firma znajduje sie pod szyldem NETHER WORK)i co mnie wcale nie zdziwilo i raczej bylo pewne oni nic nie slyszeli o tej firmie i z nikim takim nie wspolpracuja takze odrazdzaja wysylania tam jakichkolwiek pieniedzy...Powiem tak,ktos powinien sie tym zajac i zglosic to na policje zwykle matactwo i oszustwo!!

Karola

My z chlopakiem planujemy jutro przelac pieniadze,ale mam obawy ze to oszusci.Z tego co czytam to dostawalam od nich takie same maile tyle ze facet podal mi jeszcze imie i nazwisko swoje oraz adres...takze sama juz nie wiem co robic.Poza tym pisal jeszcze ze wplaty przyjmuja do zeszlego piatku do 14,ale jak napisalismy ze moglibysmy wpalcic w pon rano to odp nam ze musial by wiedziec na 100% ze bd mial przelew,jak potem pytalam kiedy po wplacie kaucji mozemy sie spodziewac tel od niego z jakimis szczegolami dotyczacymi wyjazdu i od tego czasu cisza...Jakies to wszystko dziwne,samo to ze jak pyatalam o jakikolwiek nr tel do niech to gosc mi pisze ze jesli chcieliby rozmawiac z kazdym zainteresowanym to jest to fizycznie nie mozliwe,z tego co sie orientuje to z kazdym biurem mozna sie skontaktowac tel a nie tylko mailowo...

Wpłacił ktoś pieniądze?

xyz

Mnie zniechęciły opinie o Leader Service. 380 zł to dla mnie dużo pieniędzy, nie mogę ryzykować utraty takiej sumy jeśli okaże się, że ta agencja to pic na wodę.

piotrek

ktoś się decyduje jechać ?

patilotka33

Napisałam im"Rozumiem, że siedziba jest tylko w Opolu. W takim razie można wybrać się do Państwa, aby podpisac oświadczenie, że przyjeli Państwo ode mnie pieniądze i mi je Państwo zwrócą w dniu wyjazdu?" I czekam na odp...

xyz

mma - 2012-07-11 12:30:22 a skad wiesz ze zmienili nazwe??xyz? mi napisali ze ta agencja istnieje dopiero 2 miesiace a leader service dziala dalej... Tak mi napisali w emailu że jest to agencja Leader Service pod szyldem Nether work. Więc jest to ta sama firma pod inną nazwą.

Katttinaa

Ja z kolezanka tez wyslalam zgloszenie do tej firmy, po tym pierwszym mailu, ktory dostaja z tego co widze wszyscy napisalam czy maja jakas strone etc odpowiedzieli ze niestety strony ejszcze nei posiadaja i jesli jestem zainteresowana to prosza o wyslanie kaucji w wysokosci juz 400 zlotych a nie 380 jak pisali wczesniej na konto i numer konta. Odpisalam na jakich zasadach jest wplacana ta kaucia, poneiwaz wiadomo no oszusci sa i ze wolalabym pojawic sie w tym biurze spisac jakas umowe i wplacic pieniadze, bo takie czasy ze nikt pieneidzy w ciemno nie daje, bez zadnego potwierdzenie, umowy etc i juz odpowiedzi nie dostalam, wiec... chyba jakies oszustwo

xyz

Wyszukałam opinie na temat leader service. Same negatywne. Zmienili tylko nazwę, więc raczej podziękuję.

mma

znalazlas gdzies moze strone ktora potwierdza istnienie tej agencji??xyz??

mma

to chyba jednak przekret nie jest..co?? mozna jechac..najwyzej...ryzyk fizyk..

mma

I jak dowiedział się ktoś coś więcej o tej agencji?? ktoś zdecydował się na wyjazd?? bo ja już sam nie wiem...

Zostaw merytoryczną opinię o Nether work - Opole

Nether work