Opinie o Restauracja Tiffany w Wola filipowska k krzeszowic

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Restauracja Tiffany. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Restauracja Tiffany na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Tiffany w Wola filipowska k krzeszowic

MK____MK Nowy wpis

Polecam, można dorobić w weekendy.

Ilona Nowy wpis

Ze strony internetowej Tiffany wynika, że restauracja organizuje przyjęcia weselne. Czy to znaczy, że jest lub będzie nabór na kelnerki, albo do kuchni? Jakie będą stawki na ten sezon? Jeśli wiecie, dajcie tu znać, nie mogę znaleźć ogłoszeń, a maj już za pasem.

Porażka

Praca w tej restauracji to nic innego jak PORAŻKA. (usunięte przez administratora)Umawia się na konkretne warunki pracy ,a tak naprawdę nic nie pokrywa się z rzeczywistością , jedyne co się zgadza to umówiona stawka godzinowa. Poza tym zawsze brak wszystkiego , ciągle czegoś brakuje, po prostu nie ma ,trzeba biegać do sklepu na przeciw (czasem to aż wstyd ) ciągle poganianie . Dodam ze opinia którą dodaje, jest opinia wystawianą tylko na podstawie moich osobistych obserwacji, nie ma na celu obrażania kogokolwiek oraz nie ma na celu dyskryminacji.

Marylka Nowy wpis
@Porażka

Nic nowego, widzę ze stare zwyczaje wciąż są takie same. Zero poszanowania dla pracownika zero totalne dla pracy jaka wykonuje.

Monika Nowy wpis

Jaka stawkę godzinowa dostaje kelner w restauracji Tiffany? Wiecie może?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Restauracja Tiffany? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Roman

Chciałbym się dowiedzieć na jakie obecnie stanowiska szukają kandydatów w restauracji Tiffany? Jakie kwalifikacje trzeba mieć, żeby aplikować na stanowisko menadżer restauracji? Podzielcie się swoimi odczuciami związanymi z pracą tam, w jakich przedziałach oscyluje wynagrodzenie, czy kelner może liczyć na podział napiwków na koniec dnia pracy? Czy jest to restauracja z którą można wiązać plany na dłuższą współpracę? Zachęcam was do dodawania opinii.

Bja

Jedzenie w miare. Obsługa taka sobie ale jeszcze nigdy nie spotkałem się z sytuacją żeby obsługa wypraszała gości w tak niekulturalny sposób ( zbierajac z przed nosa zastawe i to co nasze) absolutnie NIE polecam. To moja 2 impreza w tym miejscu i jeszcze bardziej nueudana od poprzedniej.

k8

zgadzam się :) fajne, że jest tyle pozytywnych opinii to tylko świadczy o renomie tego miejsca tak naprawdę :) poza tym byłam na dwóch weselach w tym miejscu i potwierdzam, że jedzenie przednie i obsługa również wie jak zając się gościem co jest tak istotne

Syska

Super opcja dorobienia w weeekendy przy weselach czy chrzcinach, fajny zespół, polecam jako studentka!

T

Najlepsza restauracja w okolicy świetne jedzenie i obsługa POLECAM :-)

Ogier

Fajna obsługa zwłaszcza na kuchni. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Tiffany - Wola filipowska k krzeszowic

• Jak się pracuje w Restauracja Tiffany?

Zobacz opinie na temat firmy Restauracja Tiffany tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Restauracja Tiffany?

Restauracja Tiffany