Opinie o Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C. w Jastrzębie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C. w Jastrzębie

Jula

Cześć, mam pytanie odnośnie stanowiska "konsultant klienta biznesowego" - czy jest to po prostu telemarketer jak każdy inny tylko z ładną nazwą, czy rzeczywiście chodzi o jakieś konkretne zadania, bazy?

...

A dlaczego miałoby być to kłamstwo? Praca ciężka jak to praca w handlu, ale za ciężką pracę zarobić można fajne pieniądze. Ludzie też ok, chodź wszędzie są "wyjątki", szefowe wymagające, ale uczciwe.

kmo

Ciekawe opinie tylko czy to prawda???

mm

czy ktoś może opisac jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna ? na stanowisko telesprzedawcy i jak też wygląda praca na tym stanowisku dokladnie? i na jakie wynagrodzenie można liczyc ?

O.N.A

Pracujemy różnie przeważnie do 16, ale jesteśmy bardzo motywowani szybszymi wyjściami i jest super, mi się bardzo fajnie pracuje w AJC zwłaszcza, że jest możliwość fajnego zarobku w miłym towarzystwie i wszyscy nawzajem się wspieramy np obdzwanianiem klientów, nikt nikomu pomocy nie odmówi to jest pewne, a szefowe maja bardzo dobre serce i są fajnymi kobietkami :) i wymagają i pożartują i zmotywują jak trzeba, a nasze dziewczyny w biurze też są super zawsze można na nich polegać! tak więc zapraszamy wszystkich do współpracy :)

tak

Niestety to prawda to już nie ta sama firma co całkiem niedawno zupełnie niesprawiedliwie musimy robić nadgodziny, bo jest słaby obrót z tego co wiem kilka osób planuje zmianę pracy, bo mają tego dość w innych firmach tego nie ma, gdzie te czasy jak niezależnie od obrotu wychodziłeś o 16 :(

czy?

Hej byłam na rozmowie kwalifikacyjnej ale wiem od jednego kumpla, że pracujecie po 9 godzin dziennie czyto prawda? Bo mówili mi że od 8 do 16 a Wy podobno pracujecie do 17?

cobytu

Z tym skakaniem w ogień to chyba Cię trochę poniosło, ale fakt, kierownik jest bardzo fajny, najbardziej pozytywna postać w ajc. Procz tego, ze jest w porządku kierownikiem, jest po prostu dobrym człowiekiem. Z wcześniejszym komentarzem od "tylko prawda" się nie zgadzam. Zresztą osoba, która to napisała ładnie życzy współpracownikom, jej zdaniem ktoś z Was powinien wylecieć i jesteście lebrami. Kiedy ja pracowałam w ajc, były osoby, którym średnio chciało się pracować. Z tego co wiem, kto jeszcze tam pracuje, to wśród tych osób nie ma słabych ogniw, ewentualnie osoby, które chciałyby wygryźć swoje koleżanki, ale w każdej firmie znajdą się takie osoby. Firmę tworzą przede wszystkim ludzie. Pamiętajcie o tym. Ogólnie pracę w tej firmie wspominam bardzo ciepło, szefowe też.

pracownicy

kochane szefowe bardzo dziękujemy za długi weekend, kiedy inni pracują My odpoczywamy. Pozdrawiamy serdecznie najuczciwsze szefowe na świecie i naszego wspaniałego kierownika, który by za nami w ogień skoczył dziękujemy za ciperpliwość i prosimy o więcej a My obiecujemy dać z siebie więcej :)

tylko prawda

Zgadzam sie opinie pisza Ci co im u nas nie wyszlo, bo trzeba miec checi i ambicje, żeby u nas pracować. Też mi Was żal, bo jakoś nikt w sobie winy nie widzi a prawda jest taka, że najłatwoej oczernić każdego pracodawce, Ty dajesz z siebie coś, ale w zamian za to też coś otrzymasz zwłaszcza nie małego, bo jeśli chodzi o kase to szefowe są pod tym względem bardzo uczciwe a wymagać poprostu muszą choć ja osobiście bylabym surowsza i wyciagała wnioski, a szefowe mają zbyt dobre serce co do niektórych nierobów, bo u mnie nikt by tyle szans nie dostał.

pracownik miesiąca

praca w call center nie należy do najłatwiejszych i nie ma co liczyć na sielankę. chcę w to wejść. bardzo mnie interesuje jak skonstruowana jest pierwsza umowa i czy nie ma tam ukrytych mikroskopijnych haczyków które potem zrujnują mi życie? wie ktoś coś konkretnie na ten temat?pozdrawiam wszystkich pomocnych milusińskich

CENTRUM AJC

Zapraszamy cię Waldemarze do współpracy z naszą firmą bo potrzebujemy osób, które wiedzą po co przychodzą do pracy. Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.

jeżeli mi powiedziano, że mam pracę na pewno i, że odezwą się jak będą szkolenia to mnie zbyli czy naprawde zadzwonią?

SAWA
@ja

Na bank zadzwonią także poczekaj.

zniesmaczona

nic dodać i nic ująć tylko się mogę pod tym podpisać.

Wesoła

Bo w AJC zawsze jest wesoło. Bo jak nie my to ktooo?!!

Makaron

Ludziska w robocie w porzo ale nie wszyscy (to akurat normalne), a atmosfera fajna. No i szansa na przyzwoity zarobek, a to najważniejsze.

jestok

Zgadzam się kiedy wielu młodych ludzi musi zasuwać w weekendy, my spokojnie możemy odpoczywać. Mamy możliwość wcześniej kończyć pracę i dostać wypłatę za pełny wymiar godzin. Bardzo dobrze, że od nas wymagają, bez tego mało kto miałby na tyle samozaparcia żeby osiągać odpowiednie wyniki, które procentują premiami. Ludzie zakładają firmy po to żeby zarobić, dziwi to kogoś?! Ale tutaj obie strony mogą zyskać; kiedy są dobre wyniki sprzedażowe, my też zostajemy nagradzani, więc skończcie narzekać bo w AJC nie ma wyzysku tylko zdrowe podejście - firma ma dać zysk przede wszystkim właścicielom; ale my pracownicy za darmo tam nie siedzimy!

Byłam

Byłam, widziałam. Pracowałam bardzo krótko, taki epizod bo telemarketing to nie moja bajka, choć żałuję bo zarobki fajne. Szefowe super, bardzo życzliwe, dbają o pracowników i klientów (ciągle powtarzają, że klient ma być zadowolony). Dlatego czytając niektóre opinie dziwię się bardzo... Cóż, albo konkurencja, która chce opinię popsuć, albo ktoś kto życia i pracy jeszcze nie poznał. Teraz pracuję na stacji benzynowej, zapraszam tych niezadowolonych z pracy w AJC, tu przejrzycie na oczy.

maniek

Dajcie spokoj, praca jest bardzo fajna, ale nie kazdy sie do niej ndaje. Wiec takie osoby powinny szukac czegos innego, a nie wylewac gorzkie zale na forum. Czasem jak komus znajomemu opowiadam o systemach motywacyjnych w mojej pracy, to mi nie wierza, ze tak moze byc w pracy w Polsce. Polecam ta prace, ale trzeba brac poprawke na to, ze nie kazdy jest stworzony do pracy w telemarketingu. Tyle.

PRACOWNIK

BO JAK NIE MY TO KTOOOOOOOOOOOOOOOO!!!! O O O O O O

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C. - Jastrzębie

• Jak się pracuje w Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C.?

Kandydaci do pracy w Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C.
2.7/5 Na podstawie 60 ocen.

Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C.