Opinie o Eko-Olej w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eko-Olej. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eko-Olej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Olej w Poznań

Szofer Nowy wpis

Porządna firma choć flota juz troszke wiekowa.Poza tym ok.

Czy w Eko-Olej zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Ryszard Nowy wpis

Witam W którym z oddziałów złożył pan/pani aplikacje?Jaki asortyment do sprzedaży ?Od tego zalezy rodzaj umowy. Pozdrawiam

Wiki Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają relacje i wymagania?

Krzychu

Pracuje od niedawna i moge smialo stwierdzic ze jest ok.Malo stresu,kasa na czas a dziwiactwa szefa to pikus w porownaniu z tym co mialem poprzednio.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eko-Olej odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Darek

Wiecie coś o pracy w firmie? Jaka atmosfera i zarobki?

Luzik

To jakies jaja chyba.Oszukana M. czy zdajesz sobie sprawe ze pisanie bzdur podchodzi pod odpowiedzialnosc karną?

@Luzik

Należy Ci oczywiście przyznać całkowitą rację. Ale proponuję Ci zostawić już tę kwestię i skupić się na głównym temacie niniejszego wątku. Zdradź Nam, czy w Eko-Olej można liczyć na stabilny rodzaj umowy od pierwszego dnia zatrudnienia? Odpowiedz na to pytanie rzetelnie, bo wiele osób chciałoby to wiedzieć.

@Luzik

Witam proszę mi wyjaśnić z jakiego tytułu za wypowiedzenie się na forum na którym daje się opinie jakie wynosi się plusy minusy w danej firmie? Dlaczego bzdury? Piszę tylko jak ja pracowałam jak xostalam potraktowana. Pracowałam bez umowy mimo że była obiecana umowa o pracę po miesiącu oraz podwyżka nie doczekała się. Jeśli stwierdzono że nie nadaje się do wykonywanych prac wystarczyło podziękować za współpracę prawda? Normalnie nazywając to zwolnić a nie mówić wolne wolne i wolne a na końcu cisza czyż dla ciebie to fair zagranie? Wydaje mi się że jesteś pracownikiem firmy i bronisz no cóż najwidoczniej każdego traktują inaczej Pozdrawiam

@Oszukana

Użytkownik @Luzik w sposób zbyt dosadny określił Twój komentarz. Chyba nie powinnaś tego brać do siebie, bowiem każdy ma prawo mieć inne zdanie na dany temat. Jeśli czujesz się źle potraktowana przez firmę Eko-Olej, to może powinnaś zgłosić tę sprawę jakimś wyżej usytuowanym instytucjom?

JA
@Luzik

Może ja się wypowiem o tej firmie gdzie Pan Kaczmarek ujął się dumom i po tym jak w przypływie nerwów bo jak zawsze obcinal kasę powiedziałem że się zwalniam i dostałem esemesa SZUKAJ PRACY MOGE NAPISAC HISTORE O TEJ FIRMIE I OTYM JAK DZIALA JAK ZALEGA Z PLATNOSCIAMI JAK KTOS SIE POSTAWI TO JUZ KONIEC KACZMAREK CHCE ZROBIC Z SIEBIE KOZLA OFIARNEGO A Z PRACOWNIKA NAJGORSZEGO JEDYNIE LUDZKO PODCHODZI DO LUDZI ARTUR JANICKI KTORY JEST NA KONTENERACH TO JEST CZLOWIEK KTORY NADAJE SIE NA SZEFA !!!!! A PAN KACZMAREK MA SWOJ SWIAT SWOJE TEORJE ITD I MAM GDZIES CO TU ODPISZE ON ALBO JEGO PRACOWNICY KTORZY TERAZ SA KOCHANI DO MOMENTU AZ SIE NIE BEDA CHCIELI ZWOLNIC LUB PRZYTAKIWAC

@JA

Zgadzam się trudny egoistyczny człowiek i tyle w temacie

Jacek

Jestem współwłascicielem firmy eko olej s.c.Prosze o zaprzestanie pisania o mojej firmie przez osoby z nią nie mające nic wspólnego.Prosze sie najpierw zorientowac o jakiej firmie Państwo piszecie (warto sprawdzic nip) a potem narazac sie na odpowiedzialnosc karną.Regulamin jasno mówi o tym kto i za co jest odpowiedzialny Nie znam Państwa tu piszących i prosze o natychmiastowe usuniecie negatywnych komentarzy.W przypadku wątpliwosci zapraszam do Janowa Lubelskiego na rozmowe z moim biurem adwokackim .

Jacek

Jak dla mnie super.

Kol

Pracowałem w wielu firmach i mogę śmialo stwierdzic ze tu jest wszystko jak najbardziej ok.Pieniadze na czas ,szacunek dla pracownika i zrozumienie gdy potrzebuje wolne dla dziecka.

m.m

Pracowałem ponad rok na kontenerach wypłaty co tydzień nie było problemów i tez nie było problemów czy były potrzebne rzeczy lub narzędzia na drugi dzień były

@m.m

Owszem zgodzę się ale kontenerami zajmuje się tylko i wyłącznie wspólnik Pan Artur który wie co robi a gdyby tym sprawował Pan Bartosz to byś pracował bez umowy za grosze i prosił się o pieniądze i słyszał słowa wszyscy tylko wołają pieniądze od niego nie no spoko za darmo będę pracować yhym żal pl

Czarny

Pracuje tam od wielu lat i jestem w szoku waszymi opiniami.Umowa jest,pieniadze na czas a pracownicy wracają.Jednak zawiść nie zna granic.

@Czarny

Faktycznie - bardzo dużo tu opinii, które ukazują firmę Eko-Olej w dosyć niekorzystnym świetle. Dlatego dobrze, że dzięki Tobie możemy poznać tego pracodawcę od tej nieco lepszej strony. Czy macie tam zapewnione jakieś dodatki pozapłacowe?

@Czarny

Witam ale jaka zawiść każdy wyraża opinie na temat firmy jak był potraktowany jak wygląda umowa i jak odnosi się Pan Bartosz pseudo prezes SLD do pracowników i klientów firmy i jeśli były by pozytywy wypisane by były nie wyniosła z firmy żadnych pozytywów ostatnio dowiedziałam się że koleżanka też tam pracowała i było to samo też pracowała bez umowy za grosze i tak samo została zwolniona z dnia na dzień be, słowa do widzenia czy tak się zachowuje poważny szef i rzetelna firma? Nie sądzę

Feliks

Słyszałem, ze firma ma opinię dobrego pracodawcy, warto aplikować?

Kajko24
@Feliks

Moim zdaniem warto ale cudów sie nie spodziewaj.Dzisiaj rraczej wszedzie piekne sa tylko obietnice.Pracuje tam jako kierowca i nie narzekam.Wiadomo ze moze byc zawsze lepiej ale najwazniejsze ze pieniadze na czas i szacunek a nie scsciemi pomiatanie jak gdzie indziej.

niko3

witam wielkie dziadostwo jeden wspólnik pak K......M........już nie pracuje od maja a za chwile postojowe nie płatne dotyczy kontenerow ciecia,ciecia,

Dominika

@Anty eko okej Zwalnianie "bez słowa" jest niezgodne z Kodeksem Pracy. Jeśli sam tego doświadczyłeś, to należałoby to gdzieś zgłosić - chyba powinieneś o tym pomyśleć. Jakie stanowisko obejmowałeś w strukturach firmy Eko-Olej, i jak długo tam pracowałeś? Podziel się z nami tymi informacjami.

@Dominika

Owszem ale nigdzie nie da się zgłosić jeśli nie otrzymało się od firmy umowy zatrudnienia po kilku przepracowanych miesiącach... Praca polegała na pracach biurowych ale obiło się o uszy że na innych stanowiskach w tej firmie również są podobne problemy... Gdy człowiek csraz bardziej naciska na obiecana umowę i ubezpieczenie to przestali się odzywać to nie jest poważna firma ani pracodawca...

@Anty eko olej

@Anty eko olej Zawsze jest możliwość zgłoszenia gdzieś tego typu spraw - nawet w sytuacji, którą opisałeś. Obecnie pracownik posiada dużo praw i powinien o nie walczyć. Nie odpowiedziałeś mi na poprzednie pytanie - czym zajmowałeś się dokładnie w firmie Eko-Olej?

@Dominika

Była odpowiedź że to były prowadzone sprawy biurowe i naprawdę jest to szok że firma wydaje się na pierwszy rzut oka poważna a po krótkim czasie okazuje się inaczej i tak traktują ludzi....

@Anty eko olej

@Anty eko olej Rozumiem, dziękuję za dokładne wyjaśnienie nam tej kwestii. Bardzo proszę, żebyś na bieżąco informował nas o rozwoju tej sytuacji. Możemy na Ciebie liczyć? Jeśli ktoś jeszcze chciałby opisać nam firmę Eko-Olej jako pracodawcę, to serdecznie do tego zachęcam. Z chęcią dowiedzielibyśmy się na przykład, czy w chwili obecnej prowadzą tam rekrutację. Wiecie coś na ten temat?

@Dominika

Witam niestety już nie będzie informacji skoro dawali wolne a na koniec zero odzewu z ich strony nawet brak informacji o zwolnieniu a człowiek nie będzie czekał za telefonem miesiącami tylko podjął inna pracę w której bez problemu dostał obiecana umowę godne warunki pracy wypłata w całości oraz szacunek do pracownika niemniej jednak proponuję omijać firmę eko olej Pozdrawiam

@Anty eko olej

Oczywiście - nikt nie może tyle czekać na tak ważną informację. Nie lepiej jest zatem złożyć osobistą wizytę w siedzibie firmy Eko-Olej i po porostu zapytać? Wtedy już musieliby udzielić jasnych odpowiedzi. Napisz, co sądzisz na ten temat.

Dominika

@Remik, Czyli warunki zatrudnienia, jakie oferuje swoim pracownikom firma Eko-Olej Ci odpowiadają? Jak długo i na podstawie jakiej umowy jesteś tam zatrudniony? @Anty eko olej, Jak dawno obiecywano Wam podwyżki? Może należy jeszcze spokojnie poczekać jakiś czas, a dopiero potem zacząć się upominać. Jak myślisz?

Anty eko okej
@Dominika

Po miesiącu pracy obiecywano jest podwyżka jak i umowa niestety człowiek się w tej firmie nie doczeka... Po pół roku zwalniają bez słowa... A nie przepraszam gorzej bo nawet zwolnić nie umieją tylko informują o wolnych dniach a potem się nie odzywaja poważna firma tak się nie zachowuje... A w biurze atmosfera straszna gdy szef się pojawia... Pracownik prowadzi telefoniczną rozmowę z klientem a szef na całe biuro rzuca mięsem.. Nie poważne zachowanie i brak szacunku... Niestety żadnych plusów nie potrafię znaleźć Pozdrawiam i odradzam te firmę

Remik

Żeby mieć opinię dobrego pracodawcy to trzeba się starać i firma to robiła. Jeśli komuś nie pasuje niech zmieni.

@Remik

Starała się nastawiac tylko na zyski nic więcej. Pracownikom obiecywano umowe o pracę i podwyżki i do dziś nikt nie ujrzał na oczy, niech mówi w prost że praca na czarno i to za grosze bo lubi wyzyskiwac. Pracownik stara się jak może staje na głowie i nawet normalnie nie umieją zwolnić jak coś im nie pasuje tylko wolne dawaja a potem milczą... Tak się poważna firma nie zachowuje żenada jednym słowem

anty eko-olej

Ludzie omijajcie te firme z daleka !!!! Oszukuja na kazdym mozliwym kroku, traktuja ludzi jak smieci, zero szacunku dla pracownikow, nie mowiac juz o tym ze nie ma szans na jakiekolwiek podwyzki i rozwoj, ciagle tylko opieprzanie ze za malo sie robi. BARDZO DUZA rotacja ludzi. Szefowie wciaz niezadowoleni, jeden mądrala co wie wszystko o wszystkim i wszystkich, a drugi to mądrala ale za plecami a w twarz nic szczerze nie powie. Wykorzystuja ludzi w kazdy mozliwy sposob i zwalniaja bez wyrzutow sumienia z dnia na dzien. A najwazniejsze to ludzie pracujacy tam nawet dluzszy okres czasu wciaz pracuja na umowach smieciowych. Nie ma ZADNYCH plusow w tej firmie i wypowiadac sie o niej mozna tylko i wylacznie w negatywny sposob. OSTRZEGAJCIE SWOICH ZNAJONYCH I RODZINE PRZED TA ZLODZIEJSKA I ZAKLAMANA FIRMA!!!!!!!!!

tola
@anty eko-olej

Co za bzdury.

lutek
@tola

Tola albo jesteś z zarządu firmy albo jesteś jakoś dziwnie związana z jednym z szefów firmy. haha

Tola.
@lutek

Ani jedno ani drugie.Co ciekawe sa pracownicy ktorzy pracuja od wielu lat.Szkoda ze konkurencja zamiast walczyc uczciwie na rynku traci czas na wypisywanie takich bzdur.

Uczciwa
@anty eko-olej

Zgadza się obiecują umowę o pracę na początek 10 zł na rękę potem 12 jak się człowiek zaczyna upomina o podwyżkę obiecana i umowę bo na czarno chcą by robili to już zaczynają się problemy... Szef SLD partii B. Kaczmarek głupio mądry obraża i lekceważy klientów i pracowników... Płacone w ratach... Zwalniają nie mówiąc o tym tylko po paru miesiącach wolne wolne odezwiemy się i cisza żal. Pl

Dominika

@Tola., jesteś przykładem osoby, która już długo pracuje w Eko-Olej? Widzę, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami o tym pracodawcy. Czy w związku z tym mogłabyś napisać jak Ty oceniasz to miejsce pod kątem ewentualnego zatrudnienia w nim? Swoją wypowiedzią pomogłabyś użytkownikowi @Feliks.

Dominika

@anonymous, nie jestem w stanie merytorycznie wypowiedzieć się na temat Eko-Olej, ponieważ nie jestem, ani nigdy nie byłam pracownikiem tej firmy. Dlatego jestem ciekawa, czy są jakieś nowe, interesujące kwestie warte poruszenia na tym forum, które będą jednocześnie ważne dla innych użytkowników.

Dominika

Zachęcam do podejmowania przez Was nowych tematów na tym forum dotyczącym Eko-Olej. Wszystkie ciekawe i interesujące informacje o tej firmie będą wzięte pod uwagę przez osoby, które chciałyby ubiegać się o zatrudnienie u tego pracodawcy.

@Dominika

a Ty co masz do powiedzenia o firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Olej - Poznań

• Jak się pracuje w Eko-Olej?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Olej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eko-Olej