Omni Finance

Kraków

Omni Finance

Opinie o Omni Finance

Helena

@jerzyk rozumiem, że miałeś okazję pracować w firmie Omni Finance przez kilka lat. Orientujesz się czy na ten moment poszukują pracowników? Mógłbyś w kilku zdaniach opisać jak wyglądał Twój angaż w tej firmie? Pamiętajmy, aby przestrzegać zasad regulaminu tego forum.

Jak wyglądają aktualności firmy Omni Finance? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

karma

Pewnie, że jak inwestują odpowiednio nie tylko w firmę ale również w potencjał pracowników, to się to odpowiednio przekłada na zarobki. Ciekawe czy są premie.

jerzyk

Bez zarzutu. Polecam!

Zostaw opinię o Omni Finance - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omni Finance