Opinie o Ener Vita w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ener Vita. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ener Vita o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ener Vita w Kielce

Zuza Nowy wpis

Super pracodawca więc i rotacja wśród pracowników mała, aktywność na forum również mała, polecam!

anonymous Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam pracy w tym miejscu. Wiem co piszę, sama przepracowałam tam kilka lat. Po pierwsze firma ENER VITA nie istnieje, po drugie Pani Prezes wpisana w KRS to fikcja, ponieważ firmą zarządza oszust, który ENER VITĘ z 20-to letnim stażem na rynku wciągnął w MEDICAL VITA, o tym samym profilu. Pracownikom nie wypłacił pieniędzy, nawet ciężko było dostać tam wolny dzień, wyprowadził wszystkie urządzenia i udaje, że gacie które nosi na tyłku też do niego nie należą, a sam wozi się Audi Q5 i kilkoma innymi samochodami. Ludzie omijajcie to miejsce szerokim łukiem, pracownicy zmieniają się tam jak rękawiczki! Pan Paweł to wyjątek jakich mało, bogaci się na cudzym nieszczęściu. mam nadzieję, że kiedyś odpowie za swoje czyny. PANIE PREZESIE KARMA WRACA.

gość Nowy wpis

Jak się boicie pracy w Ener Vicie,to czytajcie te wpisy.Zastanówcie się, kto je pisze? Na pewno pracownicy którzy tam już nie pracują.Odeszli z różnych względów i chwała im za to.Bez nich Ener Vita z pewnością nie ucierpi.Po co wypisywać takie bzdury ???Czy nie lepiej zająć się pracą?Ale pewnie te osoby nigdzie nie pracują...

aniet

Pracuję w Ener Vicie od ponad połowy roku. Z pracy i zarobków jestem bardzo zadowolona. Pracodawca umie motywować do coraz lepszej pracy comiesięcznymi podwyżkami. Atmosfera w pracy jest bardzo przyjemna. Jesteśmy zgranym, uśmiechniętym i zadowolonym z pracy personelem medycznym.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Ener Vita - Kielce

Ener Vita