Opinie o Centrex Energy w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Centrex Energy, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrex Energy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrex Energy w Radom

cyryl Nowy wpis

Również dla nich pracowałem. Jako D.H. powinienem mieć wgląd w swoje umowy z klientami, to się nazywa w RWE intarget i dzięki temu wiesz jaki jest status umów, co trzeba uzupełnić itd. Centrex nie rejestruje w RWE swoich pracowników, domagajcie się certyfikatu od RWE to będą was ściemniać. O tym jaki jest status umowy dowiadujecie się od pracowników biura, mogą Wam powiedzieć co im sie podoba, co każe pan[usunięte przez moderatora]( geniusz-korporacyjny stwór,supernamol ) Oczywiście wszystkie koszty są po Twojej stronie a prowizje za sprzedaż śmieszne w porównaniu z innymi partnerami. Do tego umowa celowa na sprzedaż np 3GWh miesięcznie, jeśli sprzedaż mniej to Centrex dostaje za twój wolumen kasę - przy 1GWh ok 10tys zł ( znam stawki ) a Ty, że nie wyrobiłeś celu dostaniesz 1600zł ( geniusze biznesu ). Za Klientów z B, którzy otrzymują faktury od RWE nie zapłacili mi ani grosza, twierdząc , że Klient jeszcze nie przeszedł do RWE ( trwa to już rok ) Gorąco polecam ;)

Anonymous Iana

Dalem sie nabrac tym [usunięte przez moderatora]- oglaszaja sie pieknie [usunięte przez moderatora]. Teraz szukaja calych grup sprzedazowych, nastepnych zeby dali sie [usunięte przez moderatora]. Ostrzegam przed tymi [usunięte przez moderatora]to dwoch cwaniakow ktorych jedynym celem jest oszukiwanie naiwniakow biegajacych i sprzedajacych prad ku chwale Centrexu. Zeby nie bylo niedomowien mowie o firmie Centrex Energy (Centrex Group) z siedziba w Warszawie al. Stanow Zjednoczonych 61. Pracowalem u tych [usunięte przez moderatora] przez 5 miesiecy i z zarobionych pieniedzy zobaczylem moze 40% w pierwszych trzech miesiacach! Zero szkolen (nie nazwe szkoleniem wypocin pana W. ktory nie ma pojecia o taryfach energetycznych i tylko robi dobre wrazenie w swoich flanelowych koszulkach). Zero narzedzi pracy (nawet telefonu nie daja) tylko mozna z zakurzonego biura korzystac. Obiecuja samochod sluzbowy, ale nigdy go nie dostaniesz bo P[usunięte przez moderatora]twierdzi ze jest ladna pogoda i mozna [usunięte przez moderatora] z buta. Banda cwaniakow[usunięte przez moderatora]- jezdzisz za swoje, dzwonisz za swoje, dostajesz umowe smieciowa (najpierw minimum miesiac pracujesz na czarno, tylko podpisujesz "Porozumienie o poufnosci- czyli lojalke z duza iloscia kar umownych!!) dzieki ktorej przez rok nie bedziesz mogl pracowac w branzy energetycznej!!!!!!!! Nie polecam!!! Jesli chcesz stracic kase i zostac [usunięte przez moderatora] to prosze bardzo, pracuj w Centrex Energy (Centrex Group).

Zostaw merytoryczną opinię o Centrex Energy - Radom

Firma Centrex Energy prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Doradca Handlowy, Radom - Czerwiec 2011

Czy pracujesz w firmie Centrex Energy lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Centrex Energy