Opinie o Euro Quality Lambs LTD w Craven arms

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euro Quality Lambs LTD. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Euro Quality Lambs LTD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Quality Lambs LTD w Craven arms

dbdb Nowy wpis

@Rez a czy oni mają filie w Polsce? czy tylko w UK? bo nie znalazłem żadnych informacji. Poza tym czy dalej jest tak źle jak ludzie pisali przed latami?? Generalnie tak jest,że Polacy na wyspach są wykorzystywani jako tania siła robocza. Co o tym sądzicie?

Cichy Nowy wpis

Witam.Ja tez miałem okazje pracować w tej firmie. Trafiłem tam z ogłoszenia, miałem pracowac na załadunku ,pakowaniu .Okazało sie że , te prace są pracami dodatkowymi . Trafiłem na chale uboju barana nóż musisz sobie kupić 15funtów,stalka 30funtów brusekchyba 20funtów kto wymyslił zapłate za narzędzie pracy, (usunięte przez administratora) ręczna za jałmużne tygodniową ok 140funtów i gdyby nie załadunek i, mycie sprzatanie itd..to można z czystym sercem zarobić ok 250funtów na tydzień gdzie jeszcze trzeba sobie kupić coś do jedzenia, nie wspomniałem że, załadunek odbywał się przed liniom codziennie więc pobudka była około trzeciej nad ranem do wieczora plus oczywiscie soboty wszystkie prace ręcznie ,najpierw załadunek ręczny około 10ton i ,linia maszyna tego nie wytrzyma nie tacy gladiatorzy pękali to , trzeba zobaczyć przeżyć nie życze tego zakładu ,ani pracy nikomu .Kto w tym niby w tej fabryce jest odpowiedzialny za higiene pracy,Przeszkolenie pracowników na noże bez jakich kolwiek zabezpieczen nie ,ma pierwszej pomocy jak masz wypadek to sobie radz sam ja pracowałem na uboju w Irlandii w Leterkeny czapki zgłów warunki mieszkaniwe formalnosci z pracą,przeszkolenia pomoc pierwsza klasa .A tu warunki jak w chlewie jedna pościel na dwóch letnia woda stodoła ,syf i po 55funtów na tydzien.Gdzie mają oczy instytucjie odpowiedzialne za prace tej Fabryki tam się pracuje przy mięsie które sporzywają ludzie ,gdzie jest boss zakładu czy nie widzi jak traktuje sie pracowników... Polaków!!! ,Węgrów!,Tu nie zarabia się nawet minimalnej.Gdzie są Polskie instytucjie pomocy Polakom nie schowane nie odbierające telefonów o pomoc proszących Polaków pytamNa koniec Niecccccccccccccccccccccccccch (usunięte przez administratora) nie pisze bzdur ogłoszeniowych praca załadunek pakowanie ,TO kłamstwo oszustwo niechce użyć gorszych słów..... Niech Pani (usunięte przez administratora) nie zapomni gdzie i skąd pochodzisz bo to co piękne nie trwa wiecznie a rany bardzo długo się Zabliżniają... POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH KOLEGÓW Z CREVEN ARMS TRZYMAJCIE SIĘ MOŻE KTOŚ ZOBACZY BÓL LUDZI KTURZY CHARUJĄ ,ZA CHLEBEM DLA SWOICH RODZIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wiktor Nowy wpis

elwn teraz zobaczyłem dopiero te wpisy jestem dumny że ktoś nareszcie pomyślał i postanowił ich tam smarowć szkoda tylko że dopiero teraz jak ja się już sparzyłem pracowałem tam ładnych kilka miesięcy obiecywali poprawę ale jednak wszystko to był pic na wodę POLACY uciekajcie

górol Nowy wpis

zgadzam się.z akordu nie wyciągniesz nawet najniższej stawki,a w nagrodę za (usunięte przez administratora)możesz zajwaniać nadgodziny po 6f brutto.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Quality Lambs LTD? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
alcapone

zgadzam się z przedmówcami.ludzi traktują jak śmieci.był tam jeden chłopak z polski.po kilku dniach pracy stracił paznokcie u rąk.nawet mu nie zapłacili tygodniówki,a potem został nazwany półgłówkiem i biedakiem z polski i że nie chciało mu się pracować.takie traktowanie to norma w tej niby firmie.

mada

masz racje mój mąż tam pracował

idzi

firma dla desperatów.ludzi mają za nic.praca na akord na lini,załadunki i nadgodziny razem można wyciągnąc niecałe 200 funtów na tydzień pracując 6 dni w tygodniu.trzymajcie się z daleka od tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Quality Lambs LTD - Craven arms

Euro Quality Lambs LTD