Opinie o ENERGOPLD w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ENERGOPLD, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ENERGOPLD o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENERGOPLD w Katowice

TUBYLEC

Bylo wiadomo jak sie to skonczy . Tam gdzie wchodzi D[usunięte przez moderatora] i K[usunięte przez moderatora] to MUSI BYC rozwalka Zakladu ; z gory zalozone plany !!!! TAK STOPNIOWO ROZLOZYLI HYDROBUDOWE Pomyslcie w Mikolowie stoi pusty biurowiec i hala nic sie tam od roku nie dzieje!!!! Mala narzedziownia 4- rech elektr do napraw to wszystko!!! P oco to wynajeli ???? Placa kase i nic !!! Zagryfki PBG I ZARZADU ENERGO !!! COS nie wyszlo Teraz z Firmy zrobia Pododdzial KOGUCIK i FINITO !! Male pensje bez premi ALLES Jutro zaczna ludziom mowic ze NIE DAJA RADY I NIE NADAJA SIE NA DANE STANOWISKO I FORA ZE DWORA !! TAKA JEST ICH STRATEGIA Pozdrawiam my TO JUZ Z NIMI PRZESZLISMY

Zostaw merytoryczną opinię o ENERGOPLD - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ENERGOPLD