Opinie o Altconnect Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Altconnect Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Altconnect Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altconnect Sp. z o.o. w Tarnów

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Altconnect Sp. z o.o.?

Jak szefostwo w Altconnect Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Anonimowo Nowy wpis

Szanują ludzi, relacje są ok

Były Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie, wyprowadziłem i dlatego zmieniłem pracę, gdyby nie to nadal bym pracował. Kasa świetna jak na ten region, atmosfera też fajna. Z każdym można się dogadać, a projekty, no cóż raz lepsze raz gorsze, ale na pewno baaardzo ciekawe i można się przy okazji sporo nauczyć. Ja polecam tam pracę.

Średnie zarobki, projekty monotonne, słaba atmosfera w pracy, po pół roku zrezygnowałem.

Szymon
@Paweł

na jakim poziomie są te zarobki?

Jolanta
@Paweł

Cześć Paweł, z czego wynikała ta słaba atmosfera pracy? Czy mówisz tu o relacjach między pracownikami czy może z przełożonymi? Czy takie problemy zgłaszane były do pracodawcy? Może mógłby on podjąć jakieś kroki by tę atmosferę polepszyć?

Altconnect Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta i pomocy technicznej. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Mateusz

@paweł a na jakiej umowie ?

Ulka

Jeśli dobrze się ludziom pracuje to nie maja parcia na pisanie opinii!

student 2 roku

Czy można skorzystać w tej firmie z odbycia stażu lub praktyk studenckich? Słyszałem, że kiedyś organizowali coś takiego dla studentów

pan

czy ogłoszenie tej firmy są jeszcze aktualne? nie ma żadnego odzewu z ich strony, a może firma już nie istnieje

@pan

Firma istnieje. Proszę skorzystać z opcji zapytania ofertowego - https://altconnect.pl/pl/kontakt

Ela

Mam pytanie czy te ogłoszenia które są na stronie firmy są jeszcze aktualne? bo wysyłałam cv już chwilę temu i nie wiem czy mozna jeszcze na coś liczyć? czy już nie czekać i szukać czegoś innego?

@Ela

Nie raz rekrutacje trwaja dosc dlugo, sam przez to przechodzilem jak szukalem pracy. Jedne firmy przyjmuja od razu inne szukaja i szukaja a potem wybieraja albo jeszcze raz oglaszaja sie. Zawsze mozna probowac sie skontaktowac na jakim to jest etapie skoro na stronie wisza ogloszenia. No chyba ze ciagle maja nabor

student

A czy ta firma tworzy może bazy potencjalnych pracowników ? a nóż kiedyś ktoś im się może przydać? Można wysłać cv bez ogłoszenia i po prostu czekać w razie co?

@student

Zawsze chyba można spróbować wysłać swoje cv i zobaczyć czy będzie odzew. Może akurat się uda, że będziesz im potrzebny.

pytalski

A czy ktos podrzuci chociaz na jakim poziomie są zarobki? i czy warto tam startowac? na stronie altconnect ciagle wisza te same ogloszenia, to ciagle kogos przyjmuja czy po prostu ludzie przychodza widza co z czym sie je i odchodza? ktos cos?

Zainteresowana
@pytalski

No właśnie może ktoś coś podpowie żeby rozjaśnić sprawę

inni

Firma oferuje dużo świadczeń pozapłacowych dla pracowników, co dodatkowo motywuje do pracy, miła atmosfera oraz dobry kontakt z szefostwem. Ogólnie praca w warunkach bardzo pozytywnych.

Bożena
@inni

Świadczenia pozapłacowe do dobry znak dla firmy i osób, które są zainteresowane podjęciem się pracy w danym miejscu. Na jakie konkretnie bonusy można liczyć zatrudniając się w Altconnect z Tarnowa? Czy są to między innymi wczasy pod gruszą? A może dodatki do płacy podstawowej?

Ilona
@Bożena

inni - o jakich świadczeniach mówisz? Można wyrobić sobie kartę sportową?

@Ilona

Świadczenia to między innymi: dodatkowe ubezpieczenie na życie, karta multisport, język angielski

@inni

A jakieś okresowe kursy podnoszące kwalifikacje? Albo coś w stylu kursów na asertywność?

@Tomek

Kursy dla pracowników również są organizowane w zależności od potrzeb.

Jarek
@inni

Te kursy to bardziej pod pracodawcę są robione czy jak pracownik coś sobie znajdzie to też się pracodawca przychyla?

chętny

może ktoś coś wrzuci, jak wygląda praca, ciągle mają nowe ogłoszenia, zarobki słyszałem że marne, ale może atmosfera miła, może się ktoś wypowie co tam pracuje(ował) ?

Olo
@chętny

Zarobki podobno jedne z lepszych w tym mieście, ale rekrutacja ciężka do przejścia

Na pewno jest to jedna z firm, która współpracuje ze studentami. Sam miałem taką możliwość.

Bożena

Ze strony internetowej firmy Altconnect można dowiedzieć się, iż rekrutuje ona nowych pracowników. Czy ktoś zgłębiał bardziej ten temat? Ktoś może odbył już rozmowę rekrutacyjną i będzie tak miły by podzielić się z jej przebiegu? O co byliście pytani? Jak oceniacie tę firmę?

admin

Jakim pracodawcą jest ALTCONNECT? Napisz szczerze co myślisz o tej firmie i pomóż innym podjąć decyzję czy starać się tutaj o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Altconnect Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Altconnect Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Altconnect Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Altconnect Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Jana Kochanowskiego 32B
    33-100 Tarnów