ELTEL

Opinie o ELTEL

ENTER

Pracuje w tej firmie od dwóch lat to co piszecie to jakaś bzdura ale wiem , że anonimowo można wszystko napisać. Oczywiście piszą to osoby które na pewno chciały ciężko pracować te \'\'[usunięte przez moderatora] nie pozwalały im na pracę\", Ludzie nie ośmieszajcie się, firma jak każda gdzie pracują ludzie, są tacy i tacy. Piszecie o niewypłacanych wypłatach na czas, tak zdarzyło się to w mojej kadencji również , tylko dlaczego nie dopisujecie , że szefowie za spóźnienie dołożyli Nam rekompensatę. Dlaczego nie piszecie, że na Święta otrzymywaliście paczki ( gdzie praktycznie to tradycja w firmach prywatnych nie istnieje ), że z urlopami kiedy się chce nie ma problemu itd. Krótko współpracownicy i szefowie normalni

Zostaw opinię o ELTEL - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELTEL