Dino Polska
1 3 7 5 1
Marek Nowy wpis

Macie jakiś powód, że przestaliście pisać tu opinie o pracy?

Administrator Nowy wpis

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w firmie Dino Polska? Jak tak, to dlaczego?

szkod Nowy wpis

No takie szkolenia to są niemal konieczne @wer. Tak jak szukają teraz zastępcy kierownika sklepu i szkolenia niby nie ma, ale taka osoba musi posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość specyfiki handlu detalicznego oraz umiejętność delegowania zadań i kierowania zespołem. Więc nie jest to potrzebne.

xxxx Nowy wpis

płacą, płacą. za każde 10 minut musi być zapłacone.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
007 joy

Praca w godzinach nocnych. Widziałam jak pracownicy opuszczają sklep najwczesniej około godz. 23.30 ciekawe czy mają za to płacone?! bo słyszałam że nie Obsługa ok zależy na jakiej zmianie, porządek na sklepie jest ale to [usunięte przez moderatora] ludzi mnie przeraża.

nie lubie

nie lubie tego marketu

ANKA

BYłAM KLIENTKA TEGO MARKETU ALE JUZ WIECEJ ZAKUPóW TAM NIE ZROBIE. NIE Z POWODU ZłEJ JAKOśCI ALE .... PO OSTATNIEJ WIZYCIE ODECHCIALO MI SIE JAK ZAUWAZYLAM JAK TRAKTUJA TAM PRACOWNIKOW. CHODZIL JAKIS NISKI PAN, ROZGLADAL SIE NA BOKI I TYLKO ZWRACAL PRACOWNIKA UWAGE, OCHRZANIAł SZYDERSKIM GłOSEM. WSZYSCY BYLI W STRESIE,,,JAK MOZNA TAK PRACOWAC. JAKA TAM BYłA ATMOSFERA , MINUTY DLUZEJ NIE PRACOWALA BYM TAM. CO TO ZA LUDZIE. JAKIE TRAKTOWANIE!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Dino Polska - Śrem

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie