Kierowca27.06.2012 09:08
Inne
Przyjmując się do pracy zostałem poinformowany że firma działa legalnie i uczciwie oraz posiada licencję transportu - a wypłaty będą terminowe.
Jak się później okazało że Firma nie ma wymaganej licencji transportowej przewoźnika, więc trzeba było jeździć bez licencji.
Kiedy jeździłem i zostałem zatrzymany do kontroli przez Inspekcję Transportu Drogowego dostałem mandat za brak licencji przewoźnika, zwolniłem się z pracy (za porozumieniem stron) żeby dalej nie jeździć bez licencji transportowej Firmy i czekałem na wyplatę. Wypłatę miałem dostać do 15.06. ale wypłaty nie otrzymałem. Dzwoniłem i wysyłałem e-maile żeby się dowiedzieć o wypłatę. Szef firmy poinformował mnie że świadectwo pracy i pieniądze zostały wysłane pocztą (??) * Świadectwo Pracy dostałem ale pieniędzy na wypłatę nie dostałem, szef powiedział mi że przesłanie pieniędzy pocztą trwa trochę dłużej. Poczekałem jeszcze tydzień napisałem maila z informacją że jak nie dostanę pieniędzy na wypłatę to założę stronę internetową o [usunięte przez moderatora] firmie - podesłałem link do szefa. Później już w ogólę nie mogłem się do \"[usunięte przez moderatora] szefa\" dodzwonić ani nie odpisywał na sms-y i na maile.
[usunięte przez moderatora]