Opinie o Levant Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Levant Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Levant Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Levant Sp. z o.o. w Poznań

K.K.

Pracowałam w kilku firmach, lecz takiego braku profesjonalizmu nie spotkałam nigdzie ... Tak zwana firma "krzak" , zacznijmy od tego ,że zwolniłam się z fajnego miejsca pracy ze względu na 3-zmianowy system pracy , w Levant pracuje się 8-16 więc było to dla mnie na plus , jednak to jedyny plus pracy w tej firmie ... Na rozmowie kwalifikacyjnej nikt nie wspomniał że będę pracowała z ludźmi dla których " kultura" to słowo zupełnie obce ... Dopiero pierwszego dnia mojej pracy dowiedziałam się , że osoby z którymi będę pracowała (magazyn /logistyka) konkretnie Pani K. i Pan Z. Są bardzo nerwowymi osobami z tego względu szefostwo szukało kogoś takiego jak ja czyli spokojnej cichej i miłej osoby ... Wtedy do mnie dotarło że w pracy nie będzie lekko , ale pomyślałam że wyolbrzymia ???? jednak już pierwszego dnia wróciłam do domu i szukałam innej pracy ???????? Pani K . Jest rasistką( wielokrotnie obrażała szefostwo i osoby czarnoskóre itd . ); obraża inne osoby z biura takimi wyrazami jak " deb*ile ,idi*oci i inne bardziej wulgarne słowa " ciągle komentuje jacy młodzi ludzie są głupi i niewykształceni (jestem przed 30 stka więc wiem że chciała mnie "dojechać " ) Pani K. jest po magisterce (bo tak przynajmniej twierdzi ) a siedzi za grosze na stanowisku na którym wykształcenie wyższe nie jest aż tak potrzebne ???? wcześniej nie pracowałam w branży spożywczej przez co początkowo miałam problem z towarami w tej firmie , Pani K. Postanowiła komentować to tekstami w stylu " bo Ty pewnie robisz zakupy w Biedronce i kupujesz najtańsze rzeczy marki Biedronka " ???? Gdy pytałam się o coś wielokrotnie dostałam głupie odpowiedzi w stylu " nie miałaś tego wcześniej , jak to tego nie umiesz , przecież już raz Ci tłumaczyłam " ???? po jakimś czasie po prostu przestałam się pytać ,bo nie miało to sensu ... Po okresie próby jednak postanowiono mnie zatrudnić , schodni zaczęły się gdy według Państwa K i Z dawałam od siebie za mało???? miałam stanowisko asystenckie i zarabiałam niewiele mniej od Pani K jednak to nadal mniej ... Zawsze gdy ktoś kazał mi coś robić robiłam to ... Początkowo gdy wyrywałam się do pracy dostałam zjebk*e że za dużo chcę robić że wszystko sama ... Później źle że się nie wyrywam do pracy .. było to męczące ... pani K jest prawie o połowę życia starsza ode mnie jednakże moje doświadczenie zawodowe porównywała ze swoim ????myślę że coś jej w życiu nie wyszło i przez to jest taka skrzywiona ... Pan Z . Jest też wniez zbyt nerwowy co prawda dało się z nim normalnie porozmawiać gdy nie było Pani k???? ale wielokrotnie walił w drukarkę , darł się , czy uderzał myszka o biurko bo komputer się zawiesił ... Jeśli kiedyś Pani K lub Pan Z zobaczą ten wpis mam nadzieję że zrozumieją że nie byłam na żadnych psycho tropach tak jak twierdzili ponieważ byłam tak bardzo spokojna ???????? po prostu kulturę wynosi się z domu ???? a co do reszty pracowników byli w porządku , kierownicy tacy sobie , że względu na to że widzieli problem a nic z nim nie zrobili , szefostwo to samo widzą problem są go świadomi a boją się zwolnić jakby to była praca dla kogoś z Bóg wie jakimi kompetencjami ???? a no i w firmie nie ma standardów , raz robi się tak i bym razem tak , nazw w stystemie jest pełno z błędami ????przez co osobie wdrażającej się jest ciężko się nauczyć ???? kobieta pracująca na tym stanowisku przede mną poprosiła o przeniesienie na magazyn , a jeszcze przed nią inna się zwolniła , o czymś to świadczy ???? nie polecam przynajmniej stanowiska w logistyce i administracji magazynowej

patrycja
@K.K.

Czy ktos wie czy osoba opisana w tekście dalej tam pracuje ? chciałabym zatrudnic się u państwa lecz zwracam uwage na atmosfere w pracy ? @Pracodawca

K.K. Nowy wpis

patrycja Nowy wpis
@K.K.

Grosik Nowy wpis

Nie polecam się zatrudniać w tej firmie,niskie zarobki, (usunięte przez administratora) dominuje nad profesjonalizmem, władza pozbawiona kompetencji,liczą się tylko (usunięte przez administratora) którzy potrafią wykorzystać głupotę kierownictwa, ocenę produktu dokonują osoby nie mające wiedzy i doświadczenia zakładając,że liczy się ilość,a nie jakość produktu, znaczące problemy zakładu zamiatane są pod dywan( mydlenie oczu) są dwa obozy pracowników,pierwszy to ten co wszystko może, a drugi to ten co musi się podporządkować temu pierwszemu, ogólnie jedno wielkie zakłamanie i fałsz

Joanna Nowy wpis

Nie jesteście zadowoleni z atmosfery, widać też, że był też problem z relacjami między pracownikami, a kierownictwem. Chciałam zatrudnić się na produkcji, podpowiedzcie, czy w firmie zaszły jakieś widoczne zmiany, jest lepiej? Jaka stawka i umowa obowiązują obecnie na produkcji?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność zatrudnionych osób. Czy podobnie jest w Levant? Napiszcie, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Ellaz

Dlaczego nie ma poprzednich wpisów????

Byly

Pracowałem na magazynie zobaczyłem (usunięte przez administratora) pracę za śruby a ten Pawełek to (usunięte przez administratora) lata do szefa i (usunięte przez administratora) jeszcze ludzi (usunięte przez administratora) ukuje fra jer

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Levant Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

Grzegorz

Dlaczego w tak negatywny i wulgarny sposób wypowiadasz się o firmie Levant? Jest to forum publiczne, więc proszę Cię, abyś dodawał wpisy kulturalne bez niepotrzebnych przekleństw. Rozwiniesz swój wpis na tyle, aby był bardziej zrozumiały dla osób np. mojego pokroju?

Gonzo
@Grzegorz

Ci na portierni to same (usunięte przez administratora)

Znany
@Gonzo

Ci na portierni to sami (usunięte przez administratora)

Ewelina
@Znany

Miła lala :)

niki

Chyba tu kasują wpisy, ponieważ kilka lat temu pracowałem w tej firmie i na koniec współpracy czytałem opinie na jej temat , niestety wszystkie były negatywne... To prawda, że sposób zarządzania był fatalny. Osoba, która miała status Kierownika nie znała się na zarządzaniu ( pracownik firmy OLE ) jej decyzje były po prostu nieprzemyślane -mówiąc bardzo delikatnie. Najlepsze zdarzenie to, kiedy inna firma poprosiła o atest i otrzymała odpowiedz: "Produkt nadaje się do spożycia" i nic więcej. I tak właśnie wszystko tam wyglądało, łącznie z administracją. Po prostu dziki wschód.....:-) :-)

Jujek
@niki

Sam szef kasuje a Pawełek to (usunięte przez administratora) Szefa kawał (usunięte przez administratora)

Benjamin

Taki spokój na forum dla mnie to ewidentny sygnał , że ludzie są zadowoleni!

Ktoś

A może firma się zmieniła i pracuje się coraz lepiej. nie bierzecie tego pod uwagę?

Aneta

@Ellaz, jeżeli brakuje Ci jakichś wpisów, które były w wątku to najprawdopodobniej zostały one usunięte przez administratora forum z uwagi na to, że łamały regulamin, który obowiązuje na forum. Dlatego tak ważne jest, aby przed dodaniem opinii na temat pracy w firmie Levant zapoznać się z brzmieniem tego regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin

Taki tam sobie

Zgadza się że ktoś usuwa poprzednie wpisy bo było by ich zbyt wiele negatywnych. Nędzne wynagrodzenie. Szkoda czasu na rozpisywanie się na temat tej firmy. Żenada i tyle.......

Dlaczego usunęliście poprzednie wpisy? Może dlatego, że nie były na rękę firmie???

kusy

Zgadzam się z Zenkiem, wielkie zakłamanie, dobre miejsce dla osób, które donoszą [usunięte przez moderatora] (usunięte przez administratora) . kierowniczce[usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Levant Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Levant Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Levant Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Levant Sp. z o.o.?

Levant Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Smoluchowskiego 11 A
    60-179 Poznań