Opinie o Spółdzielnia Inwalidów Zakłady Metalowe Za-Met w Katowicach w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Spółdzielnia Inwalidów Zakłady Metalowe Za-Met w Katowicach. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Spółdzielnia Inwalidów Zakłady Metalowe Za-Met w Katowicach o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Inwalidów Zakłady Metalowe Za-Met w Katowicach w Katowice

Jaka atmosfera jest między działami w Spółdzielnia Inwalidów Zakłady Metalowe Za-Met w Katowicach?

Firma nie istnieje hala oraz maszyny sprzedane/ oddane na złom

Czy istnieje możliwość rozwoju w Spółdzielnia Inwalidów Zakłady Metalowe Za-Met w Katowicach?

To żart, czy pytanie - tam jest głęboki PRL

Firma nie istnieje hala oraz maszyny sprzedane/ oddane na złom

Czy w Spółdzielnia Inwalidów Zakłady Metalowe Za-Met w Katowicach możliwa jest praca na podstawie B2B?

Firma nie istnieje hala oraz maszyny sprzedane/ oddane na złom

Firma powoli chyli się ku upadkowi. Park maszynowy to historia. Brak odpowiedzialnego zarządcy, który by umiał kierować takim zakładem pracy.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Spółdzielnia Inwalidów Zakłady Metalowe Za-Met w Katowicach? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Ignaś

@Pracownik Może nie jest idealnie ale uważam, że oczernianie nie mając dowodów nie służy nikomu. Firma jest ok tylko potrzeba chęci do pracy.

Ten zakład to manufaktura - można poczuć się jak za czasów PRL-u. Utrzymuje się głównie z dotacji dla osób niepełnosprawnych - masz wysoką grupę to jesteś wartościowy nawet nic nie musisz umieć, ludzie bez grupy charują na utrzymanie zakładu za najniższą płacę. Jak przyjmują to tylko wtedy gdy mają wzrost produkcji po realizacji zwalniają od razu. ODRADZAM

Miron

Jakiś powód macie, że nie ma chętnej osoby która podpowie nowym coś o pracy?

MISIU

ŻYJ TAK SWOIM ŻYCIEM ŻEBY DRUGI CZŁOWIEK NIE MUŚIAŁ PRZEZ CIEBIE W ZYĆIU PŁAKAĆ .

Bolo

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje aktualnie pracowników i na jakie stanowisko?

MISIU

W ZAKŁADZIE PRACY ZAMET JEST MOBING PRZEZ PRACOWNIKÓW PRACUJĄCYCH NA GÓRZE NIE WOLNO PRACOWNIKOM KTÓRZY PRACUJĄ NA DOLE NIE WOLNO ROZMAWIAĆ PRACOWNIKOM KTÓRZY PRACOWALI W ZAKŁADZIE PRACY KTÓRYCH POZWALNIAŁA PANI PREZES MACIE ZAKAZ ROZMAWIAĆ Z PRACOWNIKAMI KTÓRYCH ZWOLNIŁAM .

MISIU

DROGI ADMINISTRATORZE TO SIE NIE DA ZASILIC NOWYCH SZEREGOW TEGO ZAKLADU PANI PREZES TEGO ZAKLADU POZWALNIALA LUDZI ZNIENACKA WYRZUCILA JAK WORKI NA SMIECI TAK ZE TAM JESZCZE PARE OSOB PRACUJE SPRZEDALA PLAC DEWELOPEROWI .

Łukasz

Byłem, widziałem . Dyrektor czarodziej ,firma przypomina muzeum techniki a swoje dobre czasy ma dawno za sobą .Nie polecam

MISIU

MISIU pracowałem w tym zakładzie pracy nie mam dobrego słowa o tym zakładzie PANi PREZES wyrzuciła ludzi jak worki na smieci to tak ze dyrektor tego zakładu nie mial nic do gatki tam w tym zakładzie nie rzadzi prezes zakładu tylko sekretarka i kadrowa one powiedza zwolnic to zwalniaja zwolniły 10 osob sa ludzie co maja jako goniec sprzataczka na pakowalni w kuchni a takze na malarni . NIE polecam tego zakładu pracy niech kadrowa sekretarka i prezeska pracuja same.

Bosman.

[usunięte przez moderatora] prywata. Płaca w wysokości minimalnej płacy, teraz jest 1500 zł. brutto. Pani prezes 61 lat i prawo do emerytury, ale pracuje bo kasa dobra i dotacje na rencistów płaci PEFRON. Dyrektor ds. produkcji zero fachowości w branży metalowej. Żeby się przypodobać pani prezes wprowadził grafik w których godzinach można korzystać z szatni. Poza wyznaczonymi godzinami szatnia zamknięta, mimo że ludzie są chorzy przewlekle i biorą leki. Pani prezes uwielbia jak się dokucza facetom, których ona nazywa ich chopami używając gwary śląskiej co oznacza chłopów to określa mężczyzn. Bo tylko faceci pracują u nas jako fizyczni.

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Inwalidów Zakłady Metalowe Za-Met w Katowicach - Katowice

Spółdzielnia Inwalidów Zakłady Metalowe Za-Met w Katowicach
  • Panewnicka 375