Opinie o AMBERFOODS w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy AMBERFOODS, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AMBERFOODS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMBERFOODS w Łódź

Ja

Nie polecam współpracy z ta firmą , myślą tylko o sobie i oszukują wszystkich kogo się da , nieźle nakręcają ludzi swoja gatką ale tylko to potrafią , nie polecam , jak coś to od samego początku radzę podpisać warunki współpracy z tą firmą bo oszukują i zmieniają warunki współpracy i nie wypłacają takich pieniędzy na jakie się umawiają , typowe korporacyjne podejście wykorzystać do końca pracownika jak najbardziej i jak się da a później nie wypłacić pieniędzy , prezesik cwany szanowny Pan B[usunięte przez moderatora] i jego współpracownik M[usunięte przez moderatora] . NIE WARTO Z NIMI PRACOWAĆ !!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o AMBERFOODS - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

AMBERFOODS