LPG HOUSE
counter
5 62 21 5 1
Agata Nowy wpis

Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii @Gaston zarówno negatywnej jak i pozytywnej na forum. Serwis gowork.pl co należy podkreślić nie stosuje żadnych opłat dotyczących pojawiających się komentarzy, zasady ich tworzenia znajdują się natomiast w regulaminie serwisu.

Gaston Xiąże Olreanu Nowy wpis

62 opinie świadczyć mogą tylko o trzech rzeczach ale nie o dobrej jakości wykonywanej roboty (wiem bo więcej mi popsuli w aucie niż naprawili) czy warunkach pracy: 1. zatrudniaja dziesiątki ludzi - ale to już byłaby fabryka a nie warsztat i sądząc po tym co widać na miescu pracuje tam max 10 osób 2. maj (usunięte przez administratora) wielki przemiał pracowników i większość z nich czuje mus, żeby dać 6 gwiazdek ale bywam na myjni i na miejscu widzę w zasadzie te same gęby od miesięcy 3. dodają płatne komentarze i lajki i na to właśnie stawiam :) Jeśli ktoś oszukuje na takim polu to oszustwo musi mieć we krwi - omijać szerokim łukiem :)

paweł Nowy wpis

jak gdzieś się uczyć sztuki to tylko tutaj. wiem po sobie, teraz pracuję w warszawie a wiedza z lpg house do tej pory się przydaje i w zasadzie niczego nowego już się w wawie nie dowiedziałem

Pieprz Nowy wpis

Wiesz co, są bardzo profesjonalni w LPG HOUSE i nie ma się o co zupełnie przyczepiać do niczego, zwłaszcza, że kasa jest konkretna u nich w firmie dość

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Krystian

Wreszcie firma z normalnym podejściem do człowieka!

monciak

faktycznie nie ma za bardzo tych ofert pracy, a powiem szczerze, że teraz to nawet żadnej nie widziałem. Jestem monterem stacji LPG ale niestety mój zakłąd padł i teraz poszukuje pracy. firmę znam bo chyba branża jest na tye mała że łątwo znaleźć inną firmę gdzie ewentualnei się dostanie pracę. Proszę o inforamcjęgdzie mam się zgłosić.

Patryk

Faktycznie dość trudno w internecie znaleźć jakąkolwiek ofertę pracy z LPG House, rzekłbym nawet, że ich praktycznie nie ma. W jaki sposób dostaliście się w takim wypadku tut do pracy, skąd się dowiedzieliście, że w ogóle poszukują nowych pracowników? Interesowałoby mnie stanowisko montera instalacji LPG.

karlik
@Patryk

?????? wystarczy wejść na ich stronę i masz "współpraca" i tam oferta jak byk......

landrynek wąsik

nie ukrywam że dzwoni do mnie kilka firm z ciekawymi ofertami bo musicie wiedzieć że szukam teraz nowej pracy. nie potrafię jednak znaleźć w informacji żadnych konkretnych informacji o ofercie tej firmy dla nowych pracowników. no ale przede wszystkim czy mogę liczyć na indywidualnie wynegocjowane warunki zatrudnienia?

brc

kasa w terminie, umowa o prace - pod warunkiem że dobrze ograniasz temat gazu bo nieraz się trafiają ciężkie przypadki

taka sytuacja

Z innego forum: "Mamy nieodparte wrażenie, że "ataki/naciski" na tym forum ad przedstawienia wyników z hamowni są zbieżne w czasie z ofertami jakie otrzymujemy od jednej z hamowni. Ponieważ nie mamy w zwyczaju dysponować autami Klientów, nie zmuszamy ich do korzystania z Państwa usług. "

chmiel

u mnie na firmie też montowali i wyniki są

Ulrik

Żenada, to samo wrzucone słowo w słowo na forum lpg. Kolejna nagonka konkurencji, no cóż, ta gorycz mnie nie dziwi patrząc na ilość montaży dokonywanych przez LPG HOUSE.

PP

Ile dokładnie to nikt ci nie powie bo to jest uzależnione wyłącznie od wyników. Szkolenie to cały cykl i potem sprawdzenie zdobytej wiedzy w praktyce (to nawet ważniejsze). Jako pracodawcę polecam stabilne zatrudnienie w pewnej firmie.

zek

skasowało linka, ale na stronie LPG House w zakładce Współpraca są wymogi

zek

Tu masz wszystko co istotne: [usunięte przez moderatora]

endrju

Jeżeli Kraków i montaż LPG to tylko tam. Nauczyć się można przy chłopakach sporo, problemy są czasem nietypowe ale potem ta wiedza się przydaje.

cinek

Robiłem 1,5 roku, nie było żadnych problemów z wypłatami, świadczeniami itp.

Cz.

Uczciwa firma, u mnie montowali instalację i problemów z nią nie ma. Bardzo dobry kontakt z właścicielem

Adam

Uczciwa firma, da się zarobić bo mają non stop zlecenia, kasa co miesiąc bezproblemowo.

Rysiek

Jak ktoś jest dobrym mechanikiem, to tam się nie zmarnuje. Można się pobawić przy dużych wózkach i sporo nauczyć. Poszedłem zaraz po technikum, teraz rozwiązałem kontrakt i będę pracował w holenderskiej firmie na stanowisku montera. Dostałem takie referencje, że mnie przyjęli bez problemu. Koledzy z pracy uczciwi, a nie tylko żeby donieść do szefa.

Zostaw merytoryczną opinię o LPG HOUSE - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

LPG HOUSE