Opinie o Matecs Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Matecs Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Matecs Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matecs Sp. z o.o. w Legnica

Dobra praca-marna placa

sos

W Matecs Oczywiście umowa o pracę od 1 wszego dnia (podobnie jak w innych firmach).Koledzy Którzy pisali wyżej przenieśli się do innych firm . Jeden zmienił branżę a drugi pracuje w zawodzie .

masochista

Mnie również się widzi :) Kasa się nie liczy a waruki są ekstra.

xxx

Bardzo dobra firma.Dobre zarobki ciekawi ludzie no i .... co ważne latem :) Klima w pomieszczeniu . Nie mam na co narzekać - jest idealnie.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Matecs Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
niezależny

Ja również u was pracowałem co bardzo dobrze wspominam. Zmieniłem jednak firmę a fach pozostał :). Mam sporo mniej na głowie a dużo lepiej na koncie. Wtryskarki to przyszłość. Pozdrawiam całą ekipę firmy.

Jarek

Pracowałem w tej firmie około 2 lat. Byłem na dziale o największej odpowiedzialności dosłownie za wszystko. Grupa odpowiedzialna jako jedyna podkreślam te słowo za Jakość czystość i porządek na produkcji. Powiem szczerze z perspektywy czasu - było naprawdę ciężko. Los chciał że pracuje w innej firmie. I nie cieszy mnie tak bardzo to że mam około 300 pln więcej ale brak stresu związanego z dokładnymi non stop obowiązkami i tym że tylko w tej grupie zabierana była premia. Pozdrawiam całą firmę bo nie jest przeciętną - naprawdę fajna ekipa. Życzę wam wszystkiego dobrego i jakiejś sensownej w końcu podwyżki. - kolega z ościennego miasta :)

@Jarek

Gratulacje . U nas miałeś ze 300 stówki więcej niż my . Czyli 6 stówek więcej i brak nocek - gratulacje !!! Pozdrawiamy

lola

a ja nadal powiem to co mówiłam nigdy nie pracowałam w takiej firmie super szefostwo super koleżanki miła rodzinna atmosfera wróciłabym nawet jutro tam jakbym mogła

Samanta

- 2013-09-24 15:32:49 Ale bzdura jaki (usunięte przez administratora) atmosfera w pracy po 16 to pewnie jakis zdesperowany operator bez papierow to pisal bo tylko na 2 zmianach moze przesiadywac na rampie albo w innym pomieszczeniu i nic nie robic a w nocy spacBzdura ! Ja również pracuje na produkcji i nie zamieniła bym się z nimi za żadne pieniądze.....

Samanta

sandra

Taki jaki jest poziom całej firmy taki sam jest poziom waszych komentarzy. Tyle na ten temat!

Realna

i tu jest zawarta prawda - Co to da. Wiemy jak jest - Płaca wprost proporcjonalna do pracy (im więcej pracujesz tym mniej zarabiasz) czy postać małego złośliwego człowieczka . Ale pisanie tutaj o tym nic nie zmieni !!!!!

?

luzak - 2013-09-23 19:44:46 pracowita - 2013-09-23 10:03:08 Nie jest tak żle. Szefostwo dobre , z kierownikiem [usunięte przez administratora] zawsze można się porozumieć a pensja wzrośnie zobaczycie.Wkurza tylko postać złośliwego karła który jak nie dokłada innym śrub do skręcania ze swoich skrzynek to dopisuje w zeszyt nadgodziny które pisze w sobie tylko wiadomy sposób (sprawdzałam przez 4 miesiące). Poza tym uwielbia robić fotki i kocha donosić. Skąd się biorą takie stworzenia ?temat nadgodzin złośliwego karła to temat nr 1 w całej firmie. Przychodzi w soboty, siedzi lub stoi z założonymi rękoma do 12.00 a wpisuje że pracował 8 godzin, po tygodniu dopisuje +2 lub +3 - co to ma być???!!! Nikt tego nie wie... a pan [usunięte przez administratora] podpisuje mu wszystko nie pytając skąd taka kosmicznie duża ilość nadgodzin w miesiącu :) Wiem że jesteście niezadowoleni, zawsze że jest za mało, za ciężko,... ale nie sądziłam że dorośli ludzie zabawią się w dziecinne obrażanie ludzi w internecie... komentarze które są na poziomie gimnazjalisty który dorwał się do internetu bo to czyni go anonimowym....co to da...

?

Wiolka - 2013-06-06 13:16:41 Sam zakład jest przeciętny. Tylko nie pchajcie się na produkcj (usunięte przez administratora) dotyczy operatorów).Jeśli jesteś kobietą to gorąco polecam. Atmosfera w pracy ok od 16 do 6 rano.

?

logiczna - 2013-09-20 23:01:30 Jedyne co jest to dużo pracy :) Jeżeli nie potrzebujesz pieniążków i chcesz troszkę pobiegać to serdecznie zapraszam. Słyszałam że rozbudowują logistykę .Będą przyjęcia bo to szybko i prężnie rozwijający się dział w naszej firmie. Tak więc Zapraszamy !!!tak tak zapraszamy.... ;-) ale ktoś strzelił z ucha ;-) domyślam się ;-)

luzak

pracowita

logiczna

optymistka

Niecałe 400 euro za pracę na 3 zmiany. W tym zawarty jest dodatek za godziny nocne. Za mało by żyć a za dużo by umrzeć. Mój kierownik ma więcej premi nie mówiąc o podstawie. Ale on ma papiery (krawieckie) to wszystko tłumaczy.

optymistka

Dobra firma z porządnym niemieckim szefostwem. Tylko co niektörym kierownikom w głowie się poprzewracało . Mniej rządzących, 200-300 pln więcej do pensji była by to bardzo bardzo dobra firma.Co do ironi z krawca to fakt. Facet nie nadaje się niczego. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Matecs Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Matecs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Matecs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Matecs Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Złotoryjska 178-184
    59-220 Legnica