Opinie o Matecs Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Matecs Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Matecs Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matecs Sp. z o.o. w Legnica

Natalia

@Prochowice czy nadal pracujesz w Matecs? Jak wygląda sytuacja z pracą na dzień dzisiejszy? Wszelkie aktualne opinie o pracodawcy są kluczową informacją dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w danej firmie. Warto podzielić się z nimi swoim doświadczeniem i pomóc w podjęciu decyzji.

Prochowice

Ja pracuje w tej firmie i mogę powiedzieć tylko tyle żenada. Widzę że ostatni wpis został skasowany chyba kogoś zabolało to co tam było napisane. To szczera prawda kierownik i ten manager to jakieś nie porozumienie w firmie matecs jak się o coś ich pytasz to patrzą się na ciebie jak by mieli porażenie mózgowe. Powinni jechać na jakieś szkolenia bo nic nie potrafią a donosi to każdy może. prezes moze pomyślał i dla tego nie wysyła ich na szkolenia bo to 2 tumoki które pojadą to i tak nic nie wyciągną nic z tego szkolenia. Jedynie mogą cię nauczyć jak donieść na kogoś. Tak myślę że z produkcji osoby były by bardziej kompetentni i ogarnięci od nich.

ja tam pracowalem masakra nie polecam tej firmy, starcza ledwo do konca miesiaca, jak chcesz podwyzke to uwazaja ze " z choinki spadles" Kierownictwo uwaza, ze kazdy pracuje dla idei a nie po to aby utrzymac swoja rodzine, kiero malpa i kierowniczka b. to ... oni tam szczuja i podkrecaja atmosferke. generalnie firma dobra dla emeryta aby dorobic sobie na leki.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Matecs Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Nic

Terberg Matec Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest naprawde na swoim miejscu polecam.

@Nic

Acha no i Św. Mikołaj naprawdę przynosi wszystkim prezenty, ale tylko pod poduszkę

Queen

W tej firmie nie potrzeba specjalistów tylko ludzi którzy mają duże doświadczenie w sprzedaży nowych wiadomości co się dzieje na każdych zmianach potem sprzedają najlepszemu pracownikowi w firmie (manager produkcji) tym właśnie nadrabiaja tylko tym bo nic innego nie potrafią robic. szkoda pieniędzy na utrzymywanie takich nierobow.

Zielony beret

Nie są adekwatne, kiedyś tak było ale niestety się skończyło, obowiązków przybywa a zarobki stoją w miejscu od lat :(

Unnamed

Rodzinny interes ;)

Zielony beret

Na montażu najniższa krajowa niestety

PUSSY

Gdzieś trzeba było go wcisnąć , przecież żona nie będzie na niego robiła do końca życia :):):) jeszcze podobno są dwie ciotki do upchania; ) KOLESIOSTWO I ŻENADA! !!!!!!!

Wojak Szwejk

To jest żałosne żeby zatrudnić kogoś kogo nikt nie chciał od lat , pewnie dlatego że jest wybitnym fachowcem :):):)

Rozbawiony do łez

Teraz to już jest prawdziwy cyrk; ) z małpy zrobili managera produkcji , który nie ma żadnej wiedzy na ten temat , głównie zajmuje się tym jak szybko można kręcić śruby i ile ważą

Zatrudniony w firmie MATECS

Tak jeszcze gdyby nie było Pana Gaźeta to wszystko było by ok. Człowiek rozwala firmę od środka a szefostwo na to pozwala. Jeszcze trochę czasu i możecie składać swoje CV bo niektóre osoby już zapowiedziały że szukają innej pracy. Nie minie miesiąc a będziemy szczać na zawołanie i tylko raz dziennie bo dwa razy to już za duże straty dla firmy.

Unnamed

Zatrudniając się do pracy uśmiech z mojej twarzy nie schodził, fajne szefostwo oraz kierownictwo, fajny klimat i w ogóle chodziło się z przyjemnością do pracy. Na dzień dzisiejszy nieco się zaostrzyło, zatrudniono nowych ludzi, co chwilę jakieś zmiany, które niekiedy są irytujące i człowiek nie idzie już z takim nastawieniem jak wcześniej do pracy. Trzeba także uważać z kim się gada, bo czasem można się niemiło zdziwić. Ale pomijając te wszystkie niedogodności, wciąż uważam, że warto starać się tutaj o zatrudnienie, bo wciąż jest lepiej niż na strefie (moim skromnym zdaniem). Pozdrawiam.

Goooł
@Unnamed

Tak tylko że na strefie masz jakieś 30-40% więcej za to co robisz tutaj .

zorro

A firmy to pomyliłeś ty;) i nie tylko firmy :)

Big Dick

Zorro z małpy człowieka nie zrobisz :) masz u mnie browara ;)

zorro

Najpierw przeczytaj co piszesz , wtedy może zrozumiesz kto jest ograniczony ;)

małpa :)

trochę gubisz się w tym co piszesz lub firmy pomyliłeś... i muszę cię rozczarować - nie sprowokujesz mnie do wyzwisk, bo tylko ograniczeni ludzie nie mając argumentów obrażają innych

zorro

A co do buraka , to on sprowadził Cię na ten świat , więc go szanuj; )

zorro

Bo znam tam wielu dobrych ludzi , i przykro się patrzy jak ich się traktuje , tych którzy na was pracują, widzę że edukację zakonczyles na szkole podstawowej :) wiec co ty możesz wiedzieć; )

Zostaw merytoryczną opinię o Matecs Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Matecs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Matecs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Matecs Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Złotoryjska 178-184
    59-220 Legnica