Beliso

Beliso

Opinie o Beliso

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zuzanna

@Martyna, jesteś zainteresowana pracą w firmie? Będziesz szła na rozmowę rekrutacyjną? Jeśli tak napisz na forum jak Ci poszło i czy zostałaś przyjęta? @Marco, czy warunki zatrudnienia jakie zaproponowano Twojemu bratu były nieodpowiednie? Jakie kwalifikacje należało mieć, żeby aplikować na stanowisko magazyniera? Czy prócz wynagrodzenia pracodawca proponował dodatki takie jak pakiet socjalny lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Napisz więcej szczegółów.

Martyna

Słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy

Marco
@Martyna 09.07.2018 11:19

W Piasecznie ludzie odradzają tę firmą ze względu na kierownika ukraińców i godz. pracy 7-22. Brat aplikował na stanowisko magazyniera ale po wizycie w firmie nie zdecydował się więc chyba za fajnie to tam jednak nie jest. Niskie wynagrodzenia poza tym.

Babi

Zostałam zaproszona na rozmowę do firmy Beliso na stanowisko technologa. Czy ktoś mógłby napisać coś na temat atmosfery panującej w zakładzie w Piasecznie, zarobków, procesu rekrutacyjnego?

Zuzanna

@Odradzam, rozumiem, że mógł Ci się nie spodobać proces rekrutacyjny w Beliso. Napisałaś, że przeszłaś do drugiego etapu rekrutacji. Mogłabyś napisać, w takim razie, jak wyglądał pierwszy etap? Dlaczego osoba przyszłego szefa spowodowała, że nie zdecydowałaś się brać dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym?

lisa

Rekrutacja do działu marketingu Beliso to największa porażka rekrutacyjna w jakiej miałam okazję uczestniczyć. Najpierw spotkanie z nabzdyczonym prezesem, na które się jedzie kawał drogi - daleki gocław, żeby usłyszeć po 5 minutach, że właściwie to na początku chciał się tylko spotkać na chwile i zorientować - podejrzewam, że chodzi o preferowane wynagrodzenie i aparycję. Po 5 minutowym pierwszym etapie jest test z marketingu przed którym jesteśmy przekonywani, że decyzję o następnym etapie otrzymamy telefonicznie dziś lub jutro. Ja test napisałam bardzo dobrze, a odpowiedzi nigdy nie dostałam, co jest bardzo nieprofesjonalne. Wiem, że odpadłam już na początku ze względu na wysokie oczekiwania finansowe, a na test zostałam zaproszona tylko żeby było więcej ludzi. Niepoważna firma narażająca poważnych kandydatów tylko na stratę czasu.

Odradzam
@lisa 12.05.2015 14:00

Potwierdzam. Też byłam na rekrutacji do marketingu. Jakiś żal straszny. W moim przypadku powiedzieli, ze zapraszają na rozmowę, a jak przyszłam to okazało się, ze jest test i jakies 10 innych dziewczyn na sali. Miałam wrażenie, ze to bardziej przegląd wizualny, która się spodoba prezesowi. O dziwo zostałam zaproszona na drugi etap, ale szybko uciekłam, bo juz po jakichs 3 minutach byłam przekonana, ze nigdy nie chciałabym pracować z kimś takim jak ten prezes. Wyjątkowo paskudny typ.

Zuzanna

Śledzicie oficjalną stronę firmy: http://www.beliso.eu/ Znajdziecie tam informacje na temat aktualnych ofert pracy. Jesteście zainteresowani aplikowaniem do Beliso?

PanDora

Firma zatrzymała się na etapie lat 90tych poprzedniego wieku. Programy które są standardem w pracy w innych firmach(raportujący stan magazynu czy pozwalający na obieg dokumentów w firmie) jeszcze nie zostały odkryte, podobnie z laptopami. Racja ludzie pracują tam po 6 lat, raczej przez zasiedzenie, głównie to mamuśki, które polowe tego czasu spędziły na macierzyńskim. Efekt tego jest taki, że gdy prosisz kogoś w tej firmie o dokument w formie elektronicznej, dostajesz zdjęcie odręcznie zapisanej kartki... Nie mówiąc o tym, że sprzedażą zarządza osoba, która lata świetności ma dawno za sobą, zamknięta na nowe doświadczenia, pomysły, ożywia się jedynie gdy organizowany jest catering i ma szanse na darmową wyżerkę. Sprostuje, że opinie "obrońców" w tym miejscu redaguje asystentka prezesa i sam prezes;)

Poznań
@PanDora 06.12.2016 08:50

Niestety potwierdzam osobiście pracowałam... Pożegnanie pracownika daleko od biznesowego podejscia choć sami wymagają bog wie co... za podstawę 1800pln i premie co trzy miesiące... smieszne na dodatek.... Obecnie od czterech lat pracuje zupełnie gdzie indziej i chwała bo stara czasu...raz zrobisz plan to w nast miesiącu wzwyż a co...

kiss

Ja to widziałem ostatnio że szukają tylko przedstawicieli handlowych, ale wiadomo że jest to związane z ciągłym rozwojem firmy, w końcu wiedzą, że trzeba zadbać o prawidłowe stosunki, żeby mówić o sukcesie.

qaz

Teraz zwalniają pracowników i szukają oszczędności, widocznie Prezes przesadził z wydawaniem pieniędzy, ostatnio nawet wyciskają przeterminowane kosmetyki i pakują jako nowe ha ha ha.

qaz

"pracuj , pracuj a garb sam ci wyrośnie" możesz flaki sobie wypruć a i tak Prezes doceni tylko donosicieli , lizusów i opierdalaczy którzy zwalają swoją pracę na innych.

piotr

serio dla was 1800 podstawy a moze wyrobienie premi lub nie i premia raz na kilka miesiecy wyplacana i tez nie jakies 5tys by ktos myslal to taki kąsek i zapiernicz w terenie gps w aucie kontroling i na telefonie oraz aucie limity bo jak dla mnie to smieszne pieniadze lepiej isc w spozywcza branze a nie fryzjerska

coż

cóż od 1 stycznia 2016 roku nie pracuje najlepszy - wzorowy pracownik od drogerii i exportu !!! Szok a był taki wykwalifikowany, dobry - "brat bliźniak prezesa". Został jeszcze filar firmy Pani H.

xxx

Ja tam pracowałam i powiem jedno ... Stary wyjadacze tam moze zarabiaja i oni podejrzewam te pochlebne opinie daja... bo teraz jest premia co 3 miesiace...wiec nie wiem czy podstawa 1800zl i 3 miesiace 2 tys premia to taki szał... poza tym firma rzadko kiedy umie sie pożegnac z pracownikiem w kulturalny sposob... Kiedys to moze byla firma fryzjerska a teraz to nawet w Biedronce towar sprzedaja wiec dziwie sie tym co wogole ida tam na rozmowe.

'atrakcyjna i chętna' nie znaczy to samo co sympatyczna czytaj ze zrozumieniem

"prawdziwa cnota krytyk się nie boi" po to jest to forum aby każdy mógł wyrazić swoją opinię, potwierdzam szef Beliso wybiera pracowników wg kryteriów które nie powinny być brane pod uwagę tzn im bardziej atrakcyjna i chętna pani tym większe ma szanse na stanowisko jakoś dziwnie wielu zadowolonych z pracy w Beliso (to czemu byłych?) "obrońców" ma ta firma

on

krytyka zbędna uważam! BELISO jest ok. Pracowałem tam więc wiem co pisze. Byłaś na rozmowie, nie udało się trudno, szukaj dalej. Tak bywa na rozmowach o pracę, szanse mamy 50% na 50%. Albo się uda albo nie.

ten

Pracuje w Beliso już jakiś czas i absolutnie nie żałuję swojego wyboru. Fajna polska firma, fajne produkty. Jak wszędzie są pewne minusy ale pracowałem w nie jednej firmie łącznie z korporacja mi i tutaj jest mi zdecydowanie bardzo dobrze.

amekla

Powiem wam, że ja nigdy wcześiej nie spotkałam się z produktami Beliso ani typowymi kosmetykami ani tymi artykułami fryzjerskimi, ale z racji tego że jestem olbrzymią alergiczką to koleżanka poleciła mi żeby spróbować bo podobno są zupełnie nie szkodliwe, i fakt jak przejrzałam skład to nie ma się do czego przyczepić, ale może ktoś tutaj z AZS korzystał z nich i powie czy warto

sylwil

Czy jest jakiś pracownik od HR w tej firmie, konkretna osoba odpowiedzialna za rekrutację? Z kim umawialiście się na rozmowę? Bardzo proszę o odpowiedź ponieważ poszukuję kontaktu z działem hr firmy Beliso.

były pracownik

Pracowałem w Beliso, polecam! Moim zdaniem atmosfera, zarobki są ok. Jeżeli szukasz pracy na dłuższy czas masz na to szanse. Normalnym jest, że rozliczani jesteśmy z zadań, jak to w handlu. Jeżeli zadania są wykonywane nie masz, o co się martwić.

xxx

nic nie jest w zyciu bezplatne na auto masz 1200zl bodajze limit na paliwo i na telefon masz tez niski limit jak przekroczysz płacisz a podstawa mniejsza niz 2tys a premie sa 3 miesieczne i szalu nie ma--- chcesz startuj sam sie przekonasz

kasia
@xxx 04.08.2014 18:15

szukam pracy jako przedstawiciel handlowy i slyszalam, że w Belisco jest całkiem przyzwoicie. Zanim wysle cv chcialabym sie czegos wiecej dowiedziec na temat pracy w tej firmie od obecnych jak i bylych pracownikow w/w firmy. Warto jest podjac ewentualna wspolprace, jezeli jest sie osobą, ktora chce miec prace na dłuższą metę??

waldek

Beliso szuka przedstawicieli handlowych, gwarantuja samochód służbowy oraz telefon komórkowy, ale czy to bezpłatne wszystko?

miało być paliwo a nie piwo pomyłka na klawiaturze pozdrawiam

ktosik

Wyluzuj, nie klam, jezeli masz nowa prace poswiec jej 100procent uwagi bo jezeli bedziesz sie skupiac na wszystkim innym ja dotychczas to i ta prace mozesz straci. I znow sie okaze ze to nie wina Twoja...

pokoj z podsluchem :)

pierwsze spotkanie w hotelu w moim miescie, nastepne w siedzibie - :( spotkanie w siedzibie lekko dziwne: kilka osob na ta sama godzine - myslimy ze bedzie teatrzyk typu \\\\\\\"walka o stolek\\\\\\\" ale jednak nie - kazdy oddzielnie na spytki :( potem wszyscy siedzimy w zamknietym pomieszczeniu czekajac na decyzje kogo wybieraja - :( czyzby pokoj z podsluchem - co mowili po wyjsciu? poza tym jeden z kolesi wyglada na ewidentnie podstawionego (pewnie PH z Wawy udajacy rekrutanta) - :( acha dyro to koles z Welli - chyba ze juz jest inny :(

supermen

Czy moge się dowiedzieć jak przebiegały rozmowy kwalifikacyjne, Jakie pytania, zostałem zaproszony na rozmowe wiec jestem ciekaw co i jak. Ogólnie po twojej wypowiedzi nie nastawiam się pozytywnie, najważniejsze ze rozmowa jest w moim mieście.

supermen

tak przedstawiciela handlowego.

zawiedziony

o jaką pracę Ci chodzi, przedstawiciela handlowego ?

kandydat

Byłem kandydatem na PH. Przeszedłem trzy etapy rekrutacji, dwie rozmowy kwalifikacyjne, jedną telefoniczną i... zostalem wybrany. Miałem poczekać do nowego roku na przyjęcie do pracy (rekrutacja odbyła się na przełomie listopada i grudnia), ale ostatecznie firma zrezygnowała z zatrudnienia nowego pracownika.

jestem prawie nowka w tej firmie :-) Moim zdaniem wszystko jest Ok! Jezeli szukasz firmy idealnej zaloz wlasna, jezeli szukasz firmy dobrej szanuj to co masz :-)

Zostaw opinię o Beliso - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beliso