Beliso
counter
2 112 64 5 1

Jak się pracuje z ludźmi z Beliso?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Beliso?

Tymon Nowy wpis

Tak mało informacji o pracy w firmie znalazło się na wątku ale jeśli ludzie są zadowoleni tu trudno znaleźć chętnego do pisania.

Pytanie Nowy wpis

Czy w Beliso panuje luźna atmosfera?

Papcia Nowy wpis
@Pytanie

Tak, serdeczna i luźna kultura pracy w biurze.

Jak się pracuje z ludźmi z Beliso?

Mimka
@Pytanie

Pracuje się super, świetny, zgrany zespół ludzi, pomocny i sympatyczny. W firmie panuje zdrowa atmosfera, ludzie traktują się wzajemnie z szacunkiem, naprawdę fajne miejsce do pracy.

kandydat
@Mimka

poza apodyktycznym i nabzdyczonym prezesem wszystko jest ok!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

j23
Kandydat

Firma niepoważna. Miałem pierwszy "etap" rekrutacji przez telefon. Niby zostałem zakwalifikowany dalej, niestety ani maila, ani telefonu ze strony firmy. Czy naprawdę tak trudno jest napisać maila "dziękujemy za aplikację, ale niestety nie możemy w tej chwili Pani/Pana zatrudnić"? Inne (tak, są takie) potrafią to zrobić. Jestem zdegustowany.

Marta
@j23

Niestety, brak feedbacku to naprawdę częsty problem w wielu firmach. Ale skoro byłeś na rekrutacji w Beliso to może opowiesz, jak przebiegła? Na pewno wiele osób jest zainteresowanych taką informacją.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 255 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Beliso w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Igor

@mimka a przyjmują ludzi bez doswiadczenia czy raczej trzeba się znać ?

Mimka
@Igor

Pytasz o pracę w biurze czy na produkcji? Różnie, to zależy od stanowiska, większość to ludzie z dużym doświadczeniem, przynajmniej w biurze.

Martyna

Słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy

Marco
@Martyna

W Piasecznie ludzie odradzają tę firmą ze względu na kierownika ukraińców i godz. pracy 7-22. Brat aplikował na stanowisko magazyniera ale po wizycie w firmie nie zdecydował się więc chyba za fajnie to tam jednak nie jest. Niskie wynagrodzenia poza tym.

Babi

Zostałam zaproszona na rozmowę do firmy Beliso na stanowisko technologa. Czy ktoś mógłby napisać coś na temat atmosfery panującej w zakładzie w Piasecznie, zarobków, procesu rekrutacyjnego?

Zuzanna

@Odradzam, rozumiem, że mógł Ci się nie spodobać proces rekrutacyjny w Beliso. Napisałaś, że przeszłaś do drugiego etapu rekrutacji. Mogłabyś napisać, w takim razie, jak wyglądał pierwszy etap? Dlaczego osoba przyszłego szefa spowodowała, że nie zdecydowałaś się brać dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym?

lisa

Rekrutacja do działu marketingu Beliso to największa porażka rekrutacyjna w jakiej miałam okazję uczestniczyć. Najpierw spotkanie z nabzdyczonym prezesem, na które się jedzie kawał drogi - daleki gocław, żeby usłyszeć po 5 minutach, że właściwie to na początku chciał się tylko spotkać na chwile i zorientować - podejrzewam, że chodzi o preferowane wynagrodzenie i aparycję. Po 5 minutowym pierwszym etapie jest test z marketingu przed którym jesteśmy przekonywani, że decyzję o następnym etapie otrzymamy telefonicznie dziś lub jutro. Ja test napisałam bardzo dobrze, a odpowiedzi nigdy nie dostałam, co jest bardzo nieprofesjonalne. Wiem, że odpadłam już na początku ze względu na wysokie oczekiwania finansowe, a na test zostałam zaproszona tylko żeby było więcej ludzi. Niepoważna firma narażająca poważnych kandydatów tylko na stratę czasu.

bla
@lisa

czyli nie warto? na jakie stanowisko i jakie oczekiwania finansowe ich przerazily jesli mozna spytac:)?

Odradzam
@lisa

Potwierdzam. Też byłam na rekrutacji do marketingu. Jakiś żal straszny. W moim przypadku powiedzieli, ze zapraszają na rozmowę, a jak przyszłam to okazało się, ze jest test i jakies 10 innych dziewczyn na sali. Miałam wrażenie, ze to bardziej przegląd wizualny, która się spodoba prezesowi. O dziwo zostałam zaproszona na drugi etap, ale szybko uciekłam, bo juz po jakichs 3 minutach byłam przekonana, ze nigdy nie chciałabym pracować z kimś takim jak ten prezes. Wyjątkowo paskudny typ.

Zuzanna

Śledzicie oficjalną stronę firmy: http://www.beliso.eu/ Znajdziecie tam informacje na temat aktualnych ofert pracy. Jesteście zainteresowani aplikowaniem do Beliso?

PanDora

Firma zatrzymała się na etapie lat 90tych poprzedniego wieku. Programy które są standardem w pracy w innych firmach(raportujący stan magazynu czy pozwalający na obieg dokumentów w firmie) jeszcze nie zostały odkryte, podobnie z laptopami. Racja ludzie pracują tam po 6 lat, raczej przez zasiedzenie, głównie to mamuśki, które polowe tego czasu spędziły na macierzyńskim. Efekt tego jest taki, że gdy prosisz kogoś w tej firmie o dokument w formie elektronicznej, dostajesz zdjęcie odręcznie zapisanej kartki... Nie mówiąc o tym, że sprzedażą zarządza osoba, która lata świetności ma dawno za sobą, zamknięta na nowe doświadczenia, pomysły, ożywia się jedynie gdy organizowany jest catering i ma szanse na darmową wyżerkę. Sprostuje, że opinie "obrońców" w tym miejscu redaguje asystentka prezesa i sam prezes;)

Poznań
@PanDora

Niestety potwierdzam osobiście pracowałam... Pożegnanie pracownika daleko od biznesowego podejscia choć sami wymagają bog wie co... za podstawę 1800pln i premie co trzy miesiące... smieszne na dodatek.... Obecnie od czterech lat pracuje zupełnie gdzie indziej i chwała bo stara czasu...raz zrobisz plan to w nast miesiącu wzwyż a co...

kiss

Ja to widziałem ostatnio że szukają tylko przedstawicieli handlowych, ale wiadomo że jest to związane z ciągłym rozwojem firmy, w końcu wiedzą, że trzeba zadbać o prawidłowe stosunki, żeby mówić o sukcesie.

qaz

Teraz zwalniają pracowników i szukają oszczędności, widocznie Prezes przesadził z wydawaniem pieniędzy, ostatnio nawet wyciskają przeterminowane kosmetyki i pakują jako nowe ha ha ha.

qaz

"pracuj , pracuj a garb sam ci wyrośnie" możesz flaki sobie wypruć a i tak Prezes doceni tylko donosicieli , lizusów i opierdalaczy którzy zwalają swoją pracę na innych.

piotr

serio dla was 1800 podstawy a moze wyrobienie premi lub nie i premia raz na kilka miesiecy wyplacana i tez nie jakies 5tys by ktos myslal to taki kąsek i zapiernicz w terenie gps w aucie kontroling i na telefonie oraz aucie limity bo jak dla mnie to smieszne pieniadze lepiej isc w spozywcza branze a nie fryzjerska

coż

cóż od 1 stycznia 2016 roku nie pracuje najlepszy - wzorowy pracownik od drogerii i exportu !!! Szok a był taki wykwalifikowany, dobry - "brat bliźniak prezesa". Został jeszcze filar firmy Pani H.

coż

xxx

Ja tam pracowałam i powiem jedno ... Stary wyjadacze tam moze zarabiaja i oni podejrzewam te pochlebne opinie daja... bo teraz jest premia co 3 miesiace...wiec nie wiem czy podstawa 1800zl i 3 miesiace 2 tys premia to taki szał... poza tym firma rzadko kiedy umie sie pożegnac z pracownikiem w kulturalny sposob... Kiedys to moze byla firma fryzjerska a teraz to nawet w Biedronce towar sprzedaja wiec dziwie sie tym co wogole ida tam na rozmowe.

'atrakcyjna i chętna' nie znaczy to samo co sympatyczna czytaj ze zrozumieniem

Zostaw merytoryczną opinię o Beliso - Warszawa