Professional Business Mediator Łukasz Paszkowski

Opinie o Professional Business Mediator Łukasz Paszkowski

Jak oceniasz pracę w firmie Professional Business Mediator? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

kijek ma dwa konce

to prawda, raczej jedno słowo, które jest mocno nacechowane emocjonalnie i naprawdę wpływa na wizerunek, tej przecież bardzo szanowanej firmy mediatorskiej

byly pracownik

Omijajcie ta firme bardzo szerokiem lukiem. Najgorsza w jakiej pracowałem.

kama:1

( usunięte przez administratora )!Odradzam pracę w tej firmie!

Pablo

( usunięte przez administratora ), niska stawka godzinowa firma \"podwórkowa\" biorąc pod uwagę konkurencję. Jedyny plus to terminowa wypłacalność. 3/10

Zostaw opinię o Professional Business Mediator Łukasz Paszkowski - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Professional Business Mediator Łukasz Paszkowski