Opinie o Martom Windows Product Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Martom Windows Product Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Martom Windows Product Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martom Windows Product Sp. z o.o. w Swarzędz

Czy Martom Windows Product Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Adas Nowy wpis

Wszystkiego dobrego w nowym roku żebyśmy mieli pracy po same uszy i pełne portfele i oczywiście całuje rączki szefowej mojej chlebo dawczyni

Adam Nowy wpis

Firma dużo mnie nauczyła wkoncu potrafię coś w życiu zrobić bo nigdy nic mi nie wychodziło jak babole z nosa teraz potrafię naprawdę wiele dziękuje moim przełożonym za tak wspaniała prace i atmosferę okna robimy najlepszej jakości i wiem ze to tez moja zasługa i całej ekipy z Kostrzyna

Adaś Nowy wpis

Lubię rozwozić okna po klijentach nieraz fajne klijentki są i można się zakręcić całuje moje panie

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Martom Windows Product Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Dawid

Firma do (usunięte przez administratora) zarobki bez nadziejne szajs na produkcji szefostwo ma wszystko w nosie nie polecam beznadzieja

Polecam. Pracuję już w tej firmie kilka lat , właściciele są wymagający ale nikt Ci za leżenie nie będzie płacić . Pieniądze zawsze są na czas no i umowa o pracę. Atmosfera jest też zupełnie normalna nikt nie jest szczęśliwy że musi pracować i wolałby ten czas spędzić w jakiś przyjemniejszy sposób ale żeby żyć trzeba zarabiać.

@Andrzej

Ja jestem szczęśliwy cieszę się tą pracą uwielbiam to

Aleksandra
@Andrzej

Z jednej strony to przecież dobrze, że Właściciele Martom Windows Product są wymagający. Zapewne dzięki temu firma trzyma cały czas dobry poziom. Napomknąłeś coś na temat umowy o pracę. Kwestia dla mnie kluczowa - jest to umowa na czas określony czy na nieokreślony?

Narazie jestem na L4 musicie dać radę bezemnie pamiętajcie o dokładności w robieniu swojej pracy kocham Martom i całe szefostwo całuje rączki szefowej A P

Lukasz

Moim zdaniem najlepsza firma w okolicy jestem już tu jednym z najstarszych pracowników trzymam palec w pupie szefa jestem jego prawą ręką do podcierania

Klamka

Robota fajna wszyscy robimy w grupie i bardzo się zgadzamy jesteśmy ekipa niezawodna w tej branży Adam jest głównym dowodzącym bez niego praca by nie szła on potrafi wszystkim pokierować wie jak ludzi zaangażować do pracy naprawdę ekipa z Kostrzyna jest najlepsza okna wychodzą fantastyczne dopracowane dzięki nadzorowi Adama byle tak dalej pozdrawiam

@@

Kocham Martom ta firma uratowała mi życie nadal pije ale teraz mam za co

Szyba

Ogólnie praca ok zarobki też fajnie że można przyjść wypitym i nikt nie zwraca uwagi to mi się podoba .Okna czasem są ciężkie i muszę dźwigać i strasznie przy tym się pocę i sapie ale to też może wina alkoholu.polecam

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Martom Windows Product Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Mateusz

Szczerze polecam. Jasne warunki zatrudnienia, ścieżka rozwoju. 100% uczciwości.

Jarosław
@Mateusz

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia i polecasz pracodawcę. Pisząc o ścieżce rozwoju masz na myśli możliwość awansów wewnętrznych i szkoleń branżowych dających nowe uprawnienia? To bardzo istotne informacje, które bardzo przydadzą się na forum, więc liczę, że napiszesz komentarz.

Tytus

Ale uwagi do firmy lepiej jest kierować na adres firmy a to jest forum pracowników!

Lolek

Masakra w dniu montażu zanim przystąpia do prac, oczekuja całej kwoty przed montażem okien masakra nie polecam

karo

Przez rok i trzy miesiące byłem ponad dziesięć lat temu pracownikiem opisywanej firmy. Niestety ale zgadzam się z większością zamieszczonych negatywnych opinii na jej temat. Opinia ta dotyczy zarówno właścicieli zakładu, zdecydowanej większości jego pracowników a także jakości wytwarzanych produktów. Własciciele traktowali ludzi podobnie jak czynili to dziewiętnastowieczni kapitaliści - model takich zachowań obejrzeć można chociażby w filmie ,,Ziemia obiecana". Panowie Marek i Tomek twierdzą że zatrudniają wykwalifikowanych pracowników! Większość z nich stanowili w rzeczywistości pospolici menele, dresiarze ze Swarzedza i okolic aż po podstawówie albo tacy którzy zawodówę skończyli nie wiadomo jakim cudem. Praca z tymi ludźmi - tylko polecać; narkotyki, alkohol i kradzieże były w Martomie na porządku dziennym, co jakiś czas dochodziło nawet do rękoczynów. Oczywiście ci ludzie byli według pracodawców najlepszymi pracownikami, bo bali się upomnieć o podpisanie umów o pracę i godzili się na wszystkie odstępstwa od normalności w zakresie traktowania pracowników w zakładzie. Można łatwo sobie wyobrazić jak wyglądały produkowane przez takich elementów okna. Maszyny i urządzenia do produkcji: ich stan techniczny cudowny - wszystko naprawiane techniką młota i brechy. Na szczęście przygoda z Martomem dawno się zakończyła, od ponad dziesięciu lat pracuję w innej firmie z kilkoma osobami które też przewinęły się przez Martom i mają na jego temat podobną opinię. Wszyscy szukający pracy i chcący kupić okna trzymajcie się od tego przedsiębiorstwa z daleka.

szczerze odradzam

UCIEKAĆ Z DALEKA! Praca w ciągłym stresie - chore wymagania szefa, który karze oszukiwać klientów, z jednej strony, a z drugiej niezadowoleni (nic dziwnego), zdenerwowani klienci.

xl

Witam! Chciałbym przestrzec wszystkich przyszłych klientów przed skorzystaniem z zamawiania i montażu okien przez firmę Martom Poznań. Firma nie uczciwa, nie spełnia warunków umowy. Kuszą niską ceną, a potem okazuje się, że montaż okien jest bez obróbki, mimo tego, że montaż okien powinien być razem z obróbką budowlaną. W umowie wyszczególniają, że montaż okien jest robiony bez obróbki, ale nie informują o tym klienta, stawiając go później przed faktem dokonanym, próbując wyłudzić dodatkowe pieniądze za obróbkę. Właściciel firmy wmawia bzdury, że podczas rozmowy nastąpiła rezygnacja z usługi wykonania obróbki co było nie prawdą. Panowie wstawili okna, nie oczyścili gruntu, montaż parapetów krzywy - zostawili dosłownie dziury z oknami wstawionymi na piankę, bez żadnych wyprawek, bez elementarnego wykończenia, takim jak się robi przy montażu okien. Firma zatrudnia Ukraińców, którzy nie znają się na montażu, popełniają błędy, które potem muszą być poprawione przez prawdziwą firmę budowlaną. Nie polecam nikomu, chyba, że chcecie wywalić pieniądze w błoto.

dobra dusza

UWAGA Martom to firma beznadziejna. UWAGA nie polecam. Tak naprawdę to nie wiadomo kto jest tam szefem. Podobno ich żony bo sami właściciele są ścigani przez ZUS US i komorników. Nie dbają ani o pracowników ani o klientów, u nich się liczy tylko kasa. Ich celem jest wyzyskiwać maksymalnie wszystkich klientów i pracowników aby nagromadzić pieniądze. Ostatnio zakupili sobie BMW X6, oczywiście nie bezpośrednio, bo przecież wszyscy ich ścigają. Wyjeżdżają często na wakacje. To wszystko kosztem pracowników i klientów. Pracownicy źle płaceni i to się przekłada na jakość, beznadziejna jakość. Najprawdopodobniej zakupują wybrakowany towar od Aluplasta. Okna Martom są wypaczone, zgrzewy przede wszystkim w oknach w kolorze są wykonane jak w stodole na maszynach poprzedniego wieku. Martom ma założone sprawy sądowe nie tylko w Polsce ale też z firmami zagranicznymi. UCIEKAĆ jeszcze raz uciekać.

we

a to do firmy najlepiej osobiscie sie zglaszac? Pracownik, a teraz szukaja ludzi?

Zgłoś sie do firmy złóż Cv Skałowo 3 :)

Zostaw merytoryczną opinię o Martom Windows Product Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Martom Windows Product Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Martom Windows Product Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martom Windows Product Sp. z o.o.?

Martom Windows Product Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Unii Lubelskiej 3
    61-249 Swarzędz
  • NIP: 8571917799 REGON: 321372003 KRS: 0000460647

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Martom Windows Product Sp. z o.o.