SRH Rolnik Piekarnia Murowana Goślina

Murowana Goślina

Opinie o SRH Rolnik Piekarnia Murowana Goślina

koko li

dziwne że tu brak komentarzy, firma przecież działa, najlepsze piewczywo żytnie w regionie

byly pracownik

nic lepiej nie pisac [usunięte przez moderatora] uwielbia lizusow a poza tym jeszcze sobie wychlac i to ne sam najpier uczy a potem zwalnia za to nie wspomne jak wyrzywa sie na pracownikach [usunięte przez moderatora] ich od "debili" i nigdy bym nie wziol bulki tartej ktora susza w kotlowni gdzie jest pelno pylu od wegla smaczne go pozostaje zyczyc moge wile taich wiadomosci poda

nick

Praca po 10godz.(wszystkie dni i święta) brak czasu na życie prywatne.Szef lubi lizusów...i stawki są okrutnie śmieszne!!!!

Zostaw opinię o SRH Rolnik Piekarnia Murowana Goślina - Murowana Goślina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SRH Rolnik Piekarnia Murowana Goślina