Opinie o Spółdzielnia Rolniczo Handlowa Rolnik w Murowana Goślina

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Spółdzielnia Rolniczo Handlowa Rolnik. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Spółdzielnia Rolniczo Handlowa Rolnik o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Rolniczo Handlowa Rolnik w Murowana Goślina

Adam Nowy wpis

Dobra piekarnia najstarsza w mieście

Administrator Nowy wpis

Czy Cukiernik w firmie Spółdzielnia Rolniczo Handlowa Rolnik można zmienić po czasie na inny?

Kupuje tu od lat

Ola Nowy wpis

Polecam

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Spółdzielnia Rolniczo Handlowa Rolnik. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku PIEKARZ DO PRZYUCZENIA?
Natalia

Nie szukacie kierowcy do piekarnii?

Smaczne pieczywo szczerze polecam

penelopa

Tak spokojnie na forum bo dobrze się pracuje, w fajnej atmosferze!

Julia

Praca na nocki jest obstawiania tylko przez mężczyzn, czy też kobiety mogą pracować w piekarni na nocki?

@Julia

Kobiety też pracują w nocy

Tu wiesz ile jest warty pieniądz. Ile potu trzeba wylać,żeby go zarobić.

Dobra atmosfera, płacą w terminie praca jak to w piekarni

@Ewa

Kobiety też pracują w nocy

klient

Pyszne pieczywo w Rolniku kupuje od lat

Tomasz

Najlepsze pieczywo, piekarnia działa już wiele lat i jest najlepsza w regionie

Julia
@Tomasz

Praca w piekarni jest zmianowa? I czy pracuje się również w niedziele? Będę wdzięczna za odpowiedź.

koko li

dziwne że tu brak komentarzy, firma przecież działa, najlepsze piewczywo żytnie w regionie

byly pracownik

nic lepiej nie pisac [usunięte przez moderatora] uwielbia lizusow a poza tym jeszcze sobie wychlac i to ne sam najpier uczy a potem zwalnia za to nie wspomne jak wyrzywa sie na pracownikach [usunięte przez moderatora] ich od "debili" i nigdy bym nie wziol bulki tartej ktora susza w kotlowni gdzie jest pelno pylu od wegla smaczne go pozostaje zyczyc moge wile taich wiadomosci poda

nick

Praca po 10godz.(wszystkie dni i święta) brak czasu na życie prywatne.Szef lubi lizusów...i stawki są okrutnie śmieszne!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Rolniczo Handlowa Rolnik - Murowana Goślina

Spółdzielnia Rolniczo Handlowa Rolnik