Opinie o ELDOM naprawa sprzetu AGD w Zakopane

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ELDOM naprawa sprzetu AGD. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ELDOM naprawa sprzetu AGD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Serwis sprzętu RTV i AGD

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELDOM naprawa sprzetu AGD w Zakopane

Zadowolona

Awaria pralki, szybki kontakt ze strony pracownika p. Laskowskiego, nastepny dzien pralka dziala. (Polecam zglaszac awarie w czwartek, na sobote funkiel nowka) Nie znam sie na tym ale Pan wykazal sie duzym doswiadczeniem i zaangazowaniem w to co robi. Uratowal sąsiadów od prania nie swoich brudow ;-) Lubię atmosferę w ELDOM naprawa sprzetu AGD za: Szybki kontakt z klientem i fachowa pomoc

KTT Nowy wpis
@Zadowolona

Miała Pani duzo szczęśćia.Ten Pan nie miał zielonego pojęcia o prądzie. Najlepszy dowód ze juz nie zyje smiertelnie porazony prądem w swoim własnym garazu przeż swój brak rozsądku i doświadczenia!

Robert Baran Nowy wpis
@KTT

To jest przykre ,ale był dobrym fachowcem ,posiadał wiedze oraz wszystkie uprawnienia ,zamontował ponad 1000 klimatyzacji osoba ktora sprzedała mu transformator domowej roboty błędnie zaprojektowanej ma sprawe w prokuratorze,i najprawdopodobniej poniesie za to konsekfencje powazne łącznie z rentą do końca zycia dla jego rodziny. Doswiadczenie go zgubiło ze nie sprawdził urzadzenia zakupionego w internecie ,byl najlepszym technikiem sprzętu AGD Ten kto napisał taki komentarz to napewno mój były pracownik ktory został zwolniony ponieważ nie nadawał sie do pracy w mojej firmie,śmie pisac takie bzdury nie znając prawdy ,oby Cię kolego nic gorszego nie spotkało ,wypadki sie zdarzają a z głupimi i nieodpowiedzialnymi komentarzami to bym sobie darowal oczerniając niesłusznie.

Na jakie benefity można liczyć w ELDOM naprawa sprzetu AGD?

Dziwię się że firmy AGD współpracują z tą firmą ????????????

@Piotr

Nie dziw się.Jak dyrektorzy firm z nim współpracującymi piją razem z szefem.I u niego spędzają urlopy

@Adam

Tak się przyjaźnią? A w jakim sensie u niego te urlopy spędzają? U niego w domu?

Krakowianin Nowy wpis
@Aneta

Pewnie u niego w domu.To Zakopane.Tam kazdy ma wynajem pokoi.

Justyna

Bardzo się dziwię że Autoryzowany Serwis Samsunga współpracuje z takim serwisem. Serwis nie odbiera telefonów, jak już cudem uda się połączyć to jednym słowem chamstwo. Ja poczułam się jak intruz. Pani łagodnie mówiąc nie miła, opryskliwa. Na wysłaną widomość nie otrzymałam informacji zwrotnej. Po ponownym cudem połączeniu dowiedziałam się że na serwis do lodówki czeka się ponad tydzień. Na tak duże miasto tylko jeden serwis który może przyjechać na naprawę. W dodatku marnej jakości świadczonych usług – przynajmniej telefonczno – zgłoszeniowych. Strach pomyśleć jak przyjedzie serwis do domu po tygodniu od zgłoszenia. Szkoda że nie nagrywają rozmów może to zweryfikowało by podejście do klienta.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie ELDOM naprawa sprzetu AGD? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Wiecie może, czy w ELDOM naprawa sprzetu AGD szukają chętnych na staż?

Lepiej omijać z daleka jeśli chcesz się czegoś nauczyć coś więcej niż zamiatanie

Czy istnieje możliwość rozwoju w ELDOM naprawa sprzetu AGD?

Zdecydowanie nie

Szybka profesjonalna obsługa ,serwisant zna sie na rzeczy usunał usterke zmywarki ,wczesniej miałem innego serwisanta ,niestety nie poradził sobie ,kazał kupić nową ,Szkoda mi było tej zmywarki bo 3tys kosztowała ,udało sie naprawa kosztowała w Serwisie Eldom tylko 200zł

@Paweł

Co za serwisnat każe kupić nowy sprzęt? Ja myślałam, że to ich sprawa honoru jest! No i dobrze, że ten drugi ogarnął temat. A co jej dolegało?

Sp

Brak profesjonalizmu ze strony właściciela, kłamie, zwodzi itd., totalny pajac. Od 3 miesięcy walczę z tą firmą w sprawie reklamacji nowego piekarnika, miał być już w końcu naprawiony a tu nic z tego. Proponuję składać długopisy a nie zajmować się AGD.

Agata
@Sp

A co konkretnie sprawia że reklamacja twa tyle czasu? Może faktycznie jest ku temu jakiś powód?

Robert Baran
@Sp

Niestety klient ma racje ,ale tak to jest jak technik próbuje naprawic sprawny sprzet ,poprostu sie nie da,fabryki nie poprawimy szkoda tylko że przy pierwszej wizycie technik odrazu nie zakończył sprawy .Sprawnego sprzetu producent rownież nie wymieni poniewaz w nowym bedzie to samo i znów zacznie sie historia z kolejnym piekarnikiem, także przepraszam w imieniu producenta że piekarnik nie spelnia pana oczekiwań

@Robert Baran

To przykre, jeśli faktycznie nie macie na to wpływu ale bardzo dobrze, że się do tego przyznajecie. No ale co w takiej sytuacji firma powinna zrobić i czy często podobne skargi jeszcze do was dochodziły jeśli chodzi o ten sprzęt?

Krzysztof

Jaki szef taka firma i cała reszta. Nie polecam

A

Szef lubi kręcić. Na zadane pytania odpowiada wymijająco lub poprostu kręci i kłamie..... Nie polecam!!!

Nesia

Po zgłoszeniu awarii pralki pan przyjeżdża nie przygotowany. Nie polecam bardzo nie odpowiedzialna firma

Zrobiona na szaro

Niestety, po kilku próbach skorzystania z usług firmy mam o niej opinię wyłącznie, zdecydowanie i nad wyraz negatywną. Pan serwisant specjalizuje się w informowaniu o tym, że sprzęt jest zepsuty i najlepiej kupić u nich (!!!) nowy. Ta usługa kosztuje 60 - 70 zł. Wydaje mi się to ceną wygórowaną. Naprawienia jakiegokolwiek urządzenia nie udało mi się doświadczyć, poza tym panowie są rzeczywiście niesłowni, nie doczekałam się nawet obiecanej informacji o ewentualnych kosztach wymiany części. Po obejrzeniu sprzętu serwisant zostawił ów sprzęt rozkręcony i zdekompletowany (pomimo 60 - 70 zł), co uważam za objaw arogancji i niekompetencji. NIE POLECAM. ODRADZAM.

Zakopane
@Zrobiona na szaro

Dokładnie nie polecam również

Agnieszka
@Zakopane

Nie polecam panowie przychodzą do klienta nie przygotowani

Czy zdarzają się nadgodziny w ELDOM naprawa sprzetu AGD?

Technik agd

Tam nie masz określonego czasu. Pracujesz od 8 do kiedy masz zlecenia. Płaci Ci szef według własnego widzimisię od zlecenia. Czasem pojedziesz i zrobisz 300km po klientach a zarobisz 100 zł. No i najlepiej jak byś miał swoje narzędzia, auto telefon

@Dawid czyli nie ma takiego mega spięcia jeśli chodzi o czas, tylko ważne aby wykonać co trzeba?

Dawid

Szef w porządku ,masz wolna rękę byle by zlecenia były zrobione, w czasie pracy prywatne sprawy załatwisz ,cisną ich producenci o terminy i czasem jest meksyk ,wiem ze cały czas szukaja do pracy techników ,najlepiej zadzwonic do nich

Jaka jest podstawa netto?

Dawid Konopka

Dawid Konopka 18.04.2020 15:27 Nazwa działu: Handlowy Pracodawca w porządku ,pracowałem wprawdzie miesiąc ale zrezygnowałem ,Nie poradziłem sobie z technologią jakie są dzis w sprzętach to nie stary polar , gdzie umiałem tam wymienic wszystko ,musiałbym sie uczyć conajmniej 2 lata ,bez szkoleń producentów i odpowiedniego sprzetu do programowania się nie da , to praca dla młodych którzy szybko łapią .mnie nie stac aby się uczyć 2 lata .Poszedłem na budowe gdzie od razu sie zarabia

Dawid Konopka

Pracodawca w porządku ,pracowałem wprawdzie miesiąc ale zrezygnowałem ,Nie poradziłem sobie z technologią jakie są dzis w sprzętach to nie stary polar , gdzie umiałem tam wymienic wszystko ,musiałbym sie uczyć conajmniej 2 lata ,bez szkoleń producentów i odpowiedniego sprzetu do programowania się nie da , to praca dla młodych którzy szybko łapią .mnie nie stac aby się uczyć 2 lata .Poszedłem na budowe gdzie od razu sie zarabia.

Damian

Ile zarabia serwisant w takiej firmie ? Czy jest możliwość o jakieś bonusy za naprawę ?

Grzegorz

Wspolpracje z ta firma juz troche czasu i maja potkniecia ale te chlopaki od klimatyzacji zacieraja wszystkie minusy. Montaze wykonane przez te firme pelny profesjonalizm i fachowosc, punktualnosc to atut! Panowie oby tak dalej polecam te firme

Zostaw merytoryczną opinię o ELDOM naprawa sprzetu AGD - Zakopane

• Jak się pracuje w ELDOM naprawa sprzetu AGD?

Zobacz opinie na temat firmy ELDOM naprawa sprzetu AGD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELDOM naprawa sprzetu AGD?

ELDOM naprawa sprzetu AGD
2.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • ul. Kamieniec 21
    34-500 Zakopane