Opinie o ELDOM naprawa sprzetu AGD w Zakopane

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ELDOM naprawa sprzetu AGD. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ELDOM naprawa sprzetu AGD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Serwis sprzętu RTV i AGD

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELDOM naprawa sprzetu AGD w Zakopane

Hotelarka

Nie wiem o co chodzi z tymi opiniami, ja jakoś nie miałam problemu z tym serwisem. Wręcz przeciwnie gość od gastronomii, który wykonał projekt jak i wyposażył moją kuchnię wie co robi i za co bierze kase. Pełna profeska. Wszystko dograne w 100%. Jestem zadowolona i polecam firme. Lubię atmosferę w ELDOM naprawa sprzetu AGD za: Profesjonalizm

Syntina

Nie polecam tego serwisu najgorszy z możliwych!! Reklamowalam pralkę i Pan po 2 tyg raczył (dzwoniąc tlumaczono mi że czekają na części aby nie przyjechać na pusto) zajrzeć czy coś da się zrobić, stwierdził że urodzilismy się pod szczęśliwą gwiazdą bo pralka ie nadaje się do remontu i pojechał . Po czym dzwoniac do serwisu do Kalisza, Pani oznajmila mi że zamówili mi cześć piorąca która jest z Włoch. Nie dość że Pan nas (usunięte przez administratora) to jeszcze cześć będzie szła 30 dni!!!! Jestem już 6 tyg bez pralki. To jest kpina nigdy w życiu więcej!! Powinni w takim wypadku dawać zastępczą bo jak można prać przy 3 dzieci ręcznie?? Żenada

Kuba

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaka atmosfera w pracy?

Patryk

Zapłaciłem dzis za wymianę zarówki od kierunkowskazu w moim samochodzie Audi A4 10 letnim 147zł w autoryzowanym serwisie ,żarówka 12zł reszta to koszt robocizny , 15 minut roboty.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie ELDOM naprawa sprzetu AGD? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Dawid

Dziekuje Panu Marcinowi za naprawę ekspresu do kawy ,trochę długo trwała naprawa ale była bardzo skuteczna ,Miałem wczesniej ten ekspres w autoryzowanym serwisie w Krakowie ,niestety stwierdzili że naprawa jest nieopłacalna,Pan Marcin naprawił go bez wymiany żadnych części i zapłaciłem tylko 200zł sprzęt działa juz 3 m-ce bez zarzutu.Polecam ten serwis

Janusz

mam negatywną opinie tylko na obsługę sklepu , dziewczyna jest tam tylko do dekoracji nawet nie chce się wstać do klienta zero reakcji .

Ewelina

Ja tam nie narzekam od lat mi sprzęt naprawiają .panowie mili uprzejmi.znają się na robocie.a czy 60zł za usługę to duźo ?da się przeżyć.

Zeus

Polecam ten serwis bo tam panuje przyjemna atmosfera pomiedzy pracownikami

Zofia

Ten serwis to wielka porażka.Przyjechali do sprzętu na gwarancji i za wyczyszczenia filtra wzięli 120zł!Dzwoniłam do szefa ze skargą ale rozmowa z nim to jak rozmowa ze ścianą.Nie polecam tego serwisu.Niestety jest to jedyny autoryzowany serwis na moim terenie i pewnie na tym żerują!

Zrobiona na szaro

Niestety, po kilku próbach skorzystania z usług firmy mam o niej opinię wyłącznie, zdecydowanie i nad wyraz negatywną. Pan serwisant specjalizuje się w informowaniu o tym, że sprzęt jest zepsuty i najlepiej kupić u nich (!!!) nowy. Ta usługa kosztuje 60 - 70 zł. Wydaje mi się to ceną wygórowaną. Naprawienia jakiegokolwiek urządzenia nie udało mi się doświadczyć, poza tym panowie są rzeczywiście niesłowni, nie doczekałam się nawet obiecanej informacji o ewentualnych kosztach wymiany części. Po obejrzeniu sprzętu serwisant zostawił ów sprzęt rozkręcony i zdekompletowany (pomimo 60 - 70 zł), co uważam za objaw arogancji i niekompetencji. NIE POLECAM. ODRADZAM.

Alka

A ja tam uważam że serwis w porządku ,zawsze od lat do nich zgłaszam i nigdy dłuzej jak 2 dni nie czekałam na naprawę ,szybko solidnie a czy drogo 65zł za naprrawe zmywarki mnie skasowali , to chyba niewygórowana cena

klient

Ludzie omijajcie ten serwis z daleka.Złodzieje jakich mało.Terminy mają kosmicznie długie.Szef chyba nie wie co to dotrzymanie terminów.Obiecuje i zmyśla niestworzone rzeczy by się wytłumczyć.On ma 85%95% zadowolonych klientów!HAHAHA marzenia!Rozmawiałam z byłymi pracownikami.Tez nie mają dobrej opini o firmie.

szef serwisu

A co do 90% niezadowolonych klientów,to co miesiąc każda z firm z którą współpracuje bada satysfakcje klienta,dzwoniąc do nich po każdej naprawie i co miesiac przedstawia nam raport i wynosi on zawsze od 85% do 95% ZADOWOLONYCH klientów,zresztą gdyby 90% klientów było niezadowolonych z naszych usług żadna z firm nie chciała by ze mną współpracować,.

GOROL

Najgorszy serwis w Polsce.Pisze to nie jako klient ale jako były pracownik tego (usunięte przez administratora) u!Potwierdzi tą opinię 90% klientów.10% klientów to snajomki szefa którzy będą go chwalić.serwis nie do ruszenia przez Biuro obrony Praw Konsumenta.Szef ma układy[usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o ELDOM naprawa sprzetu AGD - Zakopane

• Jak się pracuje w ELDOM naprawa sprzetu AGD?

Zobacz opinie na temat firmy ELDOM naprawa sprzetu AGD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELDOM naprawa sprzetu AGD?

ELDOM naprawa sprzetu AGD
2.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • ul. Kamieniec 21
    34-500 Zakopane