Opinie o Kania Mieczysław Firma Produkcyjno-Handlowa Plast-Form w Płońsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kania Mieczysław Firma Produkcyjno-Handlowa Plast-Form. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kania Mieczysław Firma Produkcyjno-Handlowa Plast-Form o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kania Mieczysław Firma Produkcyjno-Handlowa Plast-Form w Płońsk

Kacper Nowy wpis

nigdzie nie jest idealnie ale... zdecydowanie dobra atmosfera pracy ludzkie podejście do pracownika to chyba najmocniejsze atuty tej firmy i praca wcale nie taka ciężka

obiektywnie Nowy wpis

skoro wraca tu ponownie tylu ludzi z deklaracją chęci podjęcia pracy, to o czymś to świadczy

Czy w Kania Mieczysław Firma Produkcyjno-Handlowa Plast-Form występują paczki/bony świąteczne?

subiektywny Nowy wpis

jest ok, przede wszystkim poszanowanie pracownika i zawsze można się dogadać ciągłe zmiany generalnie na +

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Kania Mieczysław Firma Produkcyjno-Handlowa Plast-Form? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Kania Mieczysław Firma Produkcyjno-Handlowa Plast-Form?

Czy w Kania Mieczysław Firma Produkcyjno-Handlowa Plast-Form odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Dział HR Plast-Form Płońsk

Tak jest, przede wszystkim w pierwszej kolejności analizujemy czy mamy odpowiedniego kandydata na dane stanowisko w swoich szeregach. Na przestrzeni lat wielokrotnie rekrutacja odbywała się w ten sposób, że stanowisko obsadzone było poprzez przesunięcie między stanowiskami lub poprzez awans lub poszerzenie kompetencji danego pracownika. Staramy się też w miarę możliwości dopasować zakres obowiązków do kompetencji pracownika, tak by mógł swoją pracę wykonywać prawidłowo, a wykonywana praca dawała mu satysfakcję.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Kania Mieczysław Firma Produkcyjno-Handlowa Plast-Form? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Dział HR Plast-Form Płońsk

Okres rozliczeniowy w naszej firmie to jeden miesiąc. Rozliczenie dokonywane jest po zakończonym miesiącu, przeważnie w pierwszy dzień roboczy następnego miesiąca. Wynagrodzenie pracownicy otrzymują w ciągu 24-48h od rozliczenia.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Kania Mieczysław Firma Produkcyjno-Handlowa Plast-Form?

Dział HR Plast-Form Płońsk

Umiejętności kandydata weryfikowane są na podstawie wywiadu, przedstawionych świadectw pracy oraz innych dokumentów potwierdzających kompetencje kandydata. Możemy też poprosić o referencje lub potwierdzenie kompetencji u poprzedniego pracodawcy.

Irena
@Dział HR Plast-Form Płońsk

A ile trzeba czekac na odpowiedz od Państwa po zakończeniu procesu rekrutacji? :) To kwestia dni/tygodni?

@Irena

Standardowo proces rekrutacji przeprowadzamy do max 30 dni. Staramy sie odpowiadać wszytkim kandydatom na wszystkich platformach/portalach, po zakończonym procesie rekrutacji niezależnie od tego czy decyzja jest pozytywna czy negatywna. Czas odpowiedzi uzależniony jest od tego, jak szybko znajdziemy odpowiednią osobę. Średnio trwa to tydzień do dwóch.

Justyna
@Dział HR Plast-Form Płońsk

Co do tej weryfikacji, a są jakieś zadania rekrutacyjne aby właśnie zobaczyć co dana osoba potrafi? Albo dni próbne aby zobaczyć jak odnajdzie się w firmie?

@Justyna

Tak Pani Justyno, od tego jest okres próbny, pozwala to na weryfikację, czy kandydat dobrze czuje się w takiej pracy i czy praca u nas się spodoba. Forma rozmowy rekrutacyjnej oraz możliwe testy czy zadania zależą od stanowiska i zakresu obowiązków na jakie prowadzona jest rekrutacja. Może być np sprawdzona umiejętność czytania dokumentacji technicznej lub zadanie polegające na przygotowaniu/narysowaniu projektu w programie CAD na podstawie dokumentacji. Podczas takiej rozmowy kandydat ma możliwość zapoznania się z naszym parkiem maszynowym i halą produkcyjną.

Szymon

Dokumenty potwierdzające kompetencje ok, ale jak ktoś dopiero zaczyna przygodę z pracą to czy ma szansę bez wcześniejszego zatrudnienia i doświadczenia zacząć tutaj? Czy ewentualnie jakiś staż wchodzi w grę?

@Szymon

Tak Panie Szymonie, szkolimy pracowników od podstaw i doświadczenie nie jest wymagane. Wszystko zależy od stanowiska na jakie prowadzona jest rekrutacja/aplikuje kandydat. Jeśli jest to stanowisko nie wymagajace konkretnych kompetencji takich jak programista czy operator lub pracownik UTR to jak najbardziej. Zapraszam do przesłania swojego CV na rekrutacja@plastform.pl oraz kontakt tel. do siebie w poniedziałek lub jutro w niedzielę możemy umówić się na rozmowę. Akurat szukamy kogoś do pomocy na produkcji, to może być dobra okazja do nawiązania współpracy.

Robert
@Dział HR Plast-Form Płońsk

Skoro doświadczenie nie jest wymagane to czy jest szansa, aby zatrudnić się w tej firmie na staż? Jestem studentem i szukam swojej pierwszej pracy.

@Robert

Witam Panie Robercie. Możemy na ten temat porozmawiać. Potrzebujemy więcej informacji. Zapraszam do kontaktu na rekrutacja@plastform.pl

@Dział HR Plast-Form Płońsk

Czemu nie napiszecie nic o pracy tutaj na forum czy to jakis sekret? Po co takie tajemnice nie rozumiem kompletnie

@Marta

Witam Pani Marto, dziękujemy za przekazanie swojej opinii, musimy przyznać, że jesteśmy zaskoczeni takim stanowiskiem. Proszę nam wybaczyć, ale nie staramy się robić żadnych tajemnic, a praca u nas nie jest żadnym sekretem. Myślimy nawet o pewnego rodzaju cyklu w mediach społecznościowych pozwalającego na przybliżenie Państwu naszej załogi, jeśli oczywiście cała ekipa wyrazi zainteresowanie wzięciem udziału w takim przedsięwzięciu i czas na to pozwoli, bo mamy teraz bardzo dużo pracy i skupiamy się raczej na realizacji zamówień niż działaniach PRowych. Staramy się możliwie precyzyjnie i zgodnie z aktualną sytuacją informować o sytuacji i udzielać odpowiedzi zainteresowanym. W przypadku, gdy nasz rozmówca zainteresowany jest współpracą, za każdym razem weryfikujemy taką możliwość indywidualnie, nie prowadzimy rekrutacji publicznie czy online, co jest chyba zrozumiałe dla wszystkich. W ciągu ostatniego roku przyjęliśmy trzech kandydatów, z czego po okresie próbnym, wszyscy zdecydowali się z nami pozostać, mając szeroką ofertę pracy od innych firm lokalnych. Myślę, że jest to najlepsza rekomendacja dla nas jako pracodawcy. W przypadku większego zainteresowania współpracą z nami, serdecznie zapraszam na spotkanie w naszej firmie, gdzie mam nadzieję będzie Pani mogła dowiedzieć się znacznie więcej. W celu u mówienia takiego spotkania, bardzo proszę o kontakt na adres rekrutacja@plastform.pl, proszę zaznaczyć na jakie stanowisko ubiega się Pani o angaż i proszę dołączyć CV oraz dokumenty potwierdzające Pani kwalifikacje. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia.

Robert
@Dział HR Plast-Form Płońsk

A ile czasu trwa szkolenie nowego pracownika? Po jakim czasie pracownika zaczyna pracować samodzielnie?

@Robert

Witam Panie Robercie, dziękujemy za zainteresowanie, szkolenie pracownika na podstawowym poziomie jest uzależnione od jego umiejętności bazowych (kompetencje początkowe), od tego jak szybko się uczy i czy potrafi samodzielnie przełożyć zdobytą wiedzę na praktykę. Okres próbny trwa do 3 miesięcy, następnie podejmujemy decyzję, czy chcemy współpracować dalej. Niektórzy mają predyspozycje i bardzo szybko widać, że "czują" pracę pleksiarza. Niestety zdarza się, że szybko widać, iż dany kandydat nie odnajdzie się w tej pracy. Samodzielna praca na podstawowych procesach jak np gięcie, klejenie, szlifowanie czy frezowanie, nie powinna stanowić problemu dla kandydata po okresie próbnym. Za w pełni samodzielnego i przeszkolonego pracownika możemy uznać po okresie ok 12 miesięcy. W tym czasie pracownik jest szkolony i zdobywa doświadczenie w zakresie różnych procesów obróbki tworzyw, technologii i znajomości tworzyw. Pracownicy produkcji mają możliwość rozwijać się i zostać operatorem maszyn czy nauczyć się projektowania i/lub programowania maszyn, logistyką i zaopatrzeniem czy planowaniem produkcji.

Rafał

Jak wygląda praca na produkcji? Czy pracownicy dogadują się między sobą i z przełożonymi? Warunki finansowe wszystkim odpowiadają?

@Rafał

Witam Panie Rafale, dziękujemy za zainteresowanie współracą z nami i przesłanie pytania dotyczące pracy w naszej firmie. Jeśli jest Pan zaintersowany pracą w naszym zakładzie produkcyjnym, serdecznie zapraszamy do nas, umożliwimy Panu zasięgnięcie informacji bezpośrednio od osób obecnie pracujących i znających aktualną sytuację. Bardzo prosimy uprzednio o przesłanie CV w celu oszacawania Pańskich kwalifikacji na rekrutacja@plastform.pl

Zainteresowana

Witam, czy firma prowadzi rekrutację do pracy?

@Zainteresowana

Dziękujemy za zainteresowanie możliwośćią współracy z nami. W obecnej chwili nie prowadzimy rekrutacji na żadne stanowisko.

Czy ostatnio podejmowaliście jakieś działania mające na celu poprrawę warunków pracy pracowników?

@Karolina

Dzień dobry, w 2021 roku: - wykonaliśmy remont szatni pracowniczej połączony z zakupem wyposażenia do niej - dwukrotnie wykonaliśmy reorganizację pomieszczeń montażowych w celu poprawy ergonomii pracy - zamontowaliśmy system odciągu oparów - prowadzimy systematyczne ozonowanie pomieszczeń produkcyjnych i biurowych w celu poprawy bezpieczeństwa i higieny - wszyscy pracownicy produkcji zostali wyposażeni w nowe zestawy ochrony osobistej np specjalne maski wysokiej klasy z filtrami węglowymi i przeciwpyłowymi - stale pracujemy w porozumieniu z kadrą nad poprawą bezpieczeńśtwa, ergonomii i komfortem pracy.

Damian

Jakie inwestycje przeprowadziła firma Plastform w 2021 roku?

@Damian

Witam Panie Damianie, jako firma dynamicznie rozwijająca się i w tym roku przeprowadziliśmy kilka większych i kilkanaście mniejszych inwestycji zarówno dotyczących parku maszynowego jak i warunków pracy / socjalnych. Zakup nowiutkiej nowoczesnej giętarki liniowej termicznej, obecnie mamy maszynę pozwalającą na gięcie tworzyw termoplastycznych takich jak np plexi czy poliwęglan, długość giętego elementu do 200cm Grzanie dwustronne cyklu pozwala na równomierne dogrzanie materiału i znaczne przyspieszenie procesu produkcji co za tym idzie zwiększenie wydajności produkcji. Maszyna posiada system programowania cyklu dzięki czemu operator nie musi już pilnować materiału co znacznie ułatwia pracę pracownikowi i czyni ją przyjemniejszą i łatwiejszą. Przeprowadziliśmy też remont generalny systemu laserowego Trotec Speedy 300, Zakupiona została nowa tuba oraz podzespoły polegające zużyciu jak paski czy łożyskowanie, zmieniliśmy podstawowe ogniskowanie z 1,5 na 2,5 cala Zakupiliśmy nowe wrzeciono ATC Hiteco do naszego plotera frezującego i zamontowaliśmy system chłodzenia mgiełką. Wprowadziliśmy nową technologię obróbki materiałów CRP/GRP - precyzyjne uchwyty hydrauliczne i frezy diamentowe oraz nowa strategia obróbki materiału. Wykonano też wiele prac remontowych produkcji i biura mających wpływ na poprawę warunków pracy. W przypadku zainteresowania pracą w naszym zakładzie zapraszamy do przesłania CV na maila rekrutacja@plastform.pl, po weryfikacji możliwe jest obejrzenie zakładu produkcyjnego z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Jakie są warunki zatrudnienia w Kania Mieczysław Firma Produkcyjno-Handlowa Plast-Form?

Dział HR Plast-Form Płońsk

Trzy miesiące umwoa na okres próbny (wrdożenie), może być skrócony, jeśli kandydat wykazuje zdolności i opanuje szybciej zakres obowiązków. Drugi etap to umowa o pracę na pełny etat - sześć miesięcy w tym czasie przeprowadzane jest szkolenie ogólne i specjalizacyjne. Trzeci etap to umowa o pracę na rok lub na czas nieokreślonyw zależności od stopnia zaawansowania kandydata.

Sylwia

@Dział HR Plast-Form Płońsk a czy są premie dla pracowników niezależnie od stanowiska?

@Sylwia

Witam Pani Sylwio, dziękujemy za zainteresowanie nasza firmą. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem mamy wypracowany system premiowania pracowników, który jest stale ulepszany i modyfikowany. Wpływ mają na to zarówno trendy rynkowe jak i oczekiwania oraz potrzeby pracowników. Jest kilka rodzajów premii, które są niezależne od stanowiska pracy. Jest to na przykład premia świąteczna, premia od zrealizowanego targetu np za kwartał, premia od konkretnego projektu / zlecenia. Premie indywidualne to między innymi kwestia wykazania się przez pracownika szczególnym zaangażowaniem, osiągnięcie wyróżniających wyników na swoim stanowisku, wprowadzenie innowacji np procesu produkcji, koleżeńska postawa w grupie np pomoc innemu pracownikowi co wykraczało poza zakres obecnie przydzielonych obowiązków. Pod uwagę brana jest też systematyczność, dokładność, utrzymanie porządku na miejscu pracy, a także efektywność. Mam nadzieję, że moja odpowiedź była wyczerpująca, w razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu i życzę miłego dnia.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Dział HR Plast-Form Płońsk

Tak, umowa stanowi podstawę stosunku pracy i jest zawierana od pierwszego dnia pracy osobu nowo zatrudnionej.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Kania Mieczysław Firma Produkcyjno-Handlowa Plast-Form?

Dział HR Plast-Form Płońsk

Podstawa wynagrodzenia zależy od stanowiska, zakresu obowiązków, wykształcenia i doświadczenia pracownika, a także koniunktury na rynku pracy. Ustalana jest indywidualnie podczas procesu rekrutacji lub planowania stanowiska.

Stefan

Jak bardzo zmieniła się praca w firmie od kiedy koronawirus nas paraliżuje?

Dział HR Plast-Form
@Stefan

Drogi Stefanie, wraz z pojawieniem się wirusa w początkowej fazie, firma Plast-Form wprowadziła własne procedury zabezpieczajace pracowników przed rozprzestrzenianiem się wirusa, na długo wcześniej zanim rząd rozpoczął wrpowadzanie obostrzeń. Wdrożyliśmy stosowanie środków bakterjobójczych przy dezynfekcji powierzchni, a także rąk. Wyposażyliśmy pracowników w środki ochorny osobistej (maseczki, żele, spraye, rękawiczki jednorazowe, przyłbice). Wdrożyliśmy pracę z zachowaniem bezpiecznego dystansu społecznego, przeprowadziliśmy kilkukrotne szkolenia dla pracowników w tych kwestiach. Ograniczyliśmy kontakt z osobami z zewnątrz, zmieniliśmy sposób obsługi klienta. W kontaktach z dostawcami, kierowcami i serwisem wprowadziliśmy niezbędne obostrzenia i ograniczyliśmy je do niezbędnego minimum.

Jak długo trwa proces awansu w Kania Mieczysław Firma Produkcyjno-Handlowa Plast-Form?

Dział HR Plast-Form

Proces awansu zależy od stanowiska, zakresu obowiązków oraz od samego kandydata, tego jak szybko sie uczy i robi postępy, a także zaangażowania w wykonywane obowiązki. Nasz kierownik produkcji przyszedł do nas ok 3 lata temu jako pracownik szeregowy / pomocnik na produkcji. Mamy też pracowników, którzy pracują 5lat+ na tym samym stanowisku i są zadowoleni. Firma nasza oferuje wiele rodzajów bonusów jak satażowe, premie, oraz podwyżki za rozszezenie kompetencji / odpowiedzialności. Dokładamy starań, aby nasza oferta była atrakcyjna dla członków naszego zespołu. Serdecznie zapraszamy do współracy i przesyłania CV na adres rekrutacja@plastform.pl Byc może i Ty znajdziesz swoje miejsce w naszym zgranym zespole.

Irek

Dobry pracownik nigdy nie narzeka bo potrafi docenić dobrą firmą i prace w dobrej atmosferze, ja spokojnie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kania Mieczysław Firma Produkcyjno-Handlowa Plast-Form - Płońsk

• Jak się pracuje w Kania Mieczysław Firma Produkcyjno-Handlowa Plast-Form?

Zobacz opinie na temat firmy Kania Mieczysław Firma Produkcyjno-Handlowa Plast-Form tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kania Mieczysław Firma Produkcyjno-Handlowa Plast-Form?

Kania Mieczysław Firma Produkcyjno-Handlowa Plast-Form
3.8/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Płocka 71
    09-100 Płońsk