Opinie o Katarzyna Szczur Textra w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Katarzyna Szczur Textra. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Katarzyna Szczur Textra na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katarzyna Szczur Textra w Poznań

Kasia Nowy wpis

Zależy kto czego szuka, ale dla mnie ważna jest przede wszystkim stabilne zatrudnienie, bo czasy są naprawdę ciężkie. Pracodawca w Textra Poland oferuje jasne warunki zatrudnienia, godziwe wynagrodzenie, wszystko tak jak ustalaliśmy przy podpisaniu umowy.

Andrzej P. Nowy wpis

Z firmą Textra Poland współpracuję od wielu lat. Jestem bardzo zadowolony z szybkości i elastyczności w działaniu. Doradztwo i kontakt na bardzo dobrym poziomie, a co najważniejsze usługa zrealizowana zawsze na czas.

Kamil Nowy wpis

Przychodząc do pracy, nie miałem zbyt dużo doświadczenia, ale udało mi się trafić na pomocne osoby. Wiele się od nich nauczyłem. Jakiś czas temu zacząłem prowadzić własną działalność, ale bardzo cenię sobie czas spędzony w tej firmie.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Katarzyna Szczur Textra?

ihaaa

Glownie to ladny strój i ładne oczy.

Rafał Nowy wpis
@ihaaa

Możesz powiedzieć coś więcej o rozmowie kwalifikacyjnej? Jak ona przebiegała i czego wymaga się tu od kandydatów? Liczę na jakieś szczegóły, mam nadzieję że opiszesz to nieco szerzej.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Katarzyna Szczur Textra? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Jakub

@smiech Pracujesz? Możesz powiedzieć jak to wygląda z twojej perspektywy? Są teraz wolne wakaty?

TAR

Firma nie płaci za wykonane usługi. Pracownicy kłamią, co do terminów płatności - wydłużają bezpodstawnie.

Powiedzcie czy teraz rekrutują? Jak tu przebiega rekrutacja, jakie wymagania?

Czym Katarzyna Szczur Textra zachęcają? Jakie mają dodatki?

Dzień dobry, w firmie przede wszystkim panuje bardzo dobra atmosfera. W pracy spędzamy sporą cześć dnia i życia, po co go sobie zatruwać. Jak wskazują badania to właśnie atmosfera, relacje międzyludzkie i ogólne zadowolenie jest czynnikiem decydującym dla Pracownika podczas podejmowania decyzji o zmianie pracy. W dzisiejszych czasach wiele firm oferuje tzw. Benefity, wśród nich jest tez jest TEXTRA( opieka medyczna pracowników, ubezpieczenie na życie), ale to właśnie atmosfera wyróżnia nas na tle innych Pracodawców.

smiech
@Anna

tak tak i frytki do tego

Antek

Mam nadzieję że pracownikom płacą na czas, nie tak jak podwykonawcom - ze zwłoką..

aga
@Antek

Witam,prosze uwazac jak zdecyduje sie Pan odjsc to obciazaja i nie chca zaolacic,ide z nimi do sadu

podwykonawca
@Antek

podwykonawcą nie koniecznie placa na czas jak sie zorientujesz i zabierzesz auta to obciazaja czym moga wiedzac ze robia to nie zgodnie z prawem ,skladam wniosek w sadzie ,nie polecam

Zofia

Dobre warunki pracy i pozytywna atmosfera.

Bartek

Firma jest dobrym pracodawcą więc nie ma narzekania!

Gal Anonim

Bardzo miła atmosfera. Ludzie super, zarząd również;-) Polecam były pracownik.

Janek były pracownik

Pracowałem ponad dwa lata, firma godna polecenia. Rodzinna atmosfera :)

Wieloletni Pracownik

Pracodawca pro pracowniczy. Przyjazna atmosfera.

Daniel

Podwykonawcy maja rozliczenie na innych zasadach więc nie ma co porównywać!!

Beata

Czy Textra oferuje swoim pracownikom jakieś dodatkowe benefity? Często jest to jakiś pakiet medyczny, karta sportowa. Dla wielu osób szczególnie to pierwsze to bardzo duży atut pracodawcy i zachęta to zatrudnienia. @xm a czy dla nowych pracowników są oferowane szkolenia wdrożeniowe?

xm

anonim, konkurencja jest duża a zlecenia potrafią łatwo przepadać bezpowrotnie. Z tego co wiem firma oferuje około 4 tysięcy jeżeli przynosisz im z 10 tyś miesięcznie obrotu - a to trudne nie jest ja już znasz CZA CZĘ :D

spedytor

jakie zarobki na stanowsiku spedytora??

Miguel

moim zdaniem nadal jest OK. W porównaniu do innych pracodawców, naprawdę nie ma na co narzekać

A moim zdaniem było i nadal jest dobrze. Atmosfera ok, ekipa młoda, sympatyczna, aczkolwiek doświadczona w swoim zawodzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Katarzyna Szczur Textra - Poznań

• Jak się pracuje w Katarzyna Szczur Textra?

Zobacz opinie na temat firmy Katarzyna Szczur Textra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Katarzyna Szczur Textra?

Katarzyna Szczur Textra
3.8/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Głuchowska 26A
    60-101 Poznań