Locotranssped Sp. z o.o.

Opinie o Locotranssped Sp. z o.o.

dispo

Niestety niewypłacalni. Opis "słaby płatnik" nadrabiają natarczywym wypisywaniem do przewoźników o opinie, niestety jest coraz gorzej...

dispo2
@dispo 06.12.2018 23:19

Szanowny Panie Dispo! To bzdura ! są wypłacalni i współpracuje z nią od dłuższego czasu. Fakt jest taki płacą z opóźnieniami czasem ale nie większymi niż 5-7 dni, gdyby większość spedycji płaciła tylko z takim opóźnieniem to było by super.

Damian

Jak obecnie wygląda sytuacja pracowników w firmie Locotranssped z Poznania? Na forum pojawiły się niepokojące głosy, jak ten użytkownika @Ryszard, o problemach z płatnościami dla podwykonawców. Czy ktoś mógłby potwierdzić tę wypowiedź i napisać, jak ta kwestia wygląda w Locotranssped?

Ryszard
Zweryfikowany użytkownik

Ta firma jest bankrutem. Ostrzegam przed robieniem z nimi jakichkolwiek interesów. Nie płacą od kilku miesięcy. Nie ma kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za płatności. Moje sugestie dla Locotranssped Sp. z o.o.: Sugeruję rozliczyć się wreszcie z podwykonawcami i zawiesić działalność.

GhostRider

Typowa polska spedycyjka, pracownicy, to zbierania przypadkowych ludzi łącznie z "kierownikiem" oddziału Wrocław - kompletny brak profesjonalizmu. Daleko im do prawdziwej spedycji. Nie polecam dla ludzi z doświadczeniem, dobre może dla nowicjuszy. We Wrocławiu bardzo duża rotacja

sven hannawald
@GhostRider 21.09.2018 21:13

Jeżeli kiedykolwiek tu pracowałeś/pracowałaś to ani nie byłaś/eś nowicjuszem ani człowiekiem z doświadczeniem. Jesteś raczej osobą małą wytrwałą, niedojrzałą, o wymaganiach grubo przekraczających Twoje umiejętności.

Damian
@sven hannawald 26.09.2018 14:17

Z tego, co widzę, Twoja wypowiedź nie wnosi zbyt wiele do dyskusji o pracy w Locotranssped. Przypomnę, że na forum dzielimy się rzetelnymi, konkretnymi opiniami o pracodawcach. Czy pracowałeś w Locotranssped? Jeśli tak, to napisz proszę, o jakichś pozytywnych i negatywnych aspektach pracy w tym miejscu.

Opinie pracowników poruszające kwestie związane z pracą w Locotranssped Sp. z o.o. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Klient

Kierownik z Poznania, kompletnie niepoważny człowiek. Nie zna się na przepisach, każe jeździć w zakazie pod groźbą niezapłacenia za transport.

PWS
@Klient 21.05.2018 19:09

To nie kierownik tylko "prezes" całego tego przedsięwzięcia, ale fakt my też z nim mieliśmy swojego czasu przejścia i podobne wrażenie odniosłem, młody człowiek, świeży w branży to tak wyglada później.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Locotranssped Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Nowy

Prezes na pewno nie ma pojęcia jak zarządzać ludźmi i to da się odczuć w tej firmie jako pracownik. Pracownicy starsi stażem może to mniej odczuwają nowi na pewno widzą, to co sie dzieje w tej firmie od jakiegoś czasu.

California87

Prezes jak najbardziej ma pojecie o czymkolwiek, gorzej z kierownictwem w innych oddziałach , pozdrawiam

Transportenederlande

kłada nacisk na kase , jak w wiekszosci , oddział Wrocławski ludzie bez doświadczenia , Pani Asia to chyba pomyliła branże oferujac ładunki po smiesznych cenach , odradzam jeździć dla nich :)

Firmę do pracy polecam, mówimy tutaj o oddziale Poznań, bo inne oddziały, to raczej szkoda gadać. Duży nacisk na wynik w pracy, ale jeśli zarabiasz dla firmy kasę to jest dobrze. Rotacji pracowników raczej dużej nie ma na ten moment, więc mogę polecić. Trzeba się liczyć z tym, że jak nie zarabiasz dla firmy to nie popracujesz długo.

diponde2

przesiew ludzi

tencopopracowal2tygodnie

Wrocław totalna kaszana , kierownik nie zna odpowiedzi na proste pytania

Arab

Hej jak tam jest w locotranssped warto iść do nich jako kierowca kat ce z góry dziękuję

Weise Transporte

Nie placa za wykonane dla nich zlecenia, jest juz duze opoznienie, brak kontaktu telefonicznego

Zostaw opinię o Locotranssped Sp. z o.o. - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Locotranssped Sp. z o.o.