Opinie o Firma Handlowa Mikołajek ELŻBIETA SZCZEPIŃSKA w Kalisz

counter
1 9 10 5 1
Administrator Nowy wpis

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w elżbieta szczepińska, którymi warto się podzielić z innymi użytkownikami forum ?

elka Nowy wpis
@Administrator

Proszę usunąć moje nazwisko. Nigdy nie byłam i nie jestem pracodawcą. Jestem prywatną osobą i nie życzę sobie udostępniania mojego nazwiska. Pozdrawiam Elżbieta Szczepińska

Adam Nowy wpis

@ihjbhjb no właśnie mam problem, żeby cokolwiek znaleźć o tej firmie w internecie. Nawet nie ma żadnych wyników, które mogły by dotyczyć firmy.

królik Nowy wpis

Oj jej ja kiedyś pracowałam chyba z tą wiedźmą -- to ona teraz czym się zajmuje ubezpieczeniami?? o ja odradzam ,jak pracowałam z nią na poczcie miałyśmy z nią niezły bajzel.

Busca

POCZTA POLSKA TO KOMUNISTYCZNY KARZEŁ JEST NA SZARYM KOŃCU KOLEJKI W RANKINGACH !!!!! jak chcecie szukać im klientów ....to powodzenia .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Robert

Czy to może GENERALI albo PZU ja kiedyś też miałem tam pracować ale to tacy krętacze,że już na szkoleniu widać,że uczą ich wciskać klientom taki kit zresztą wszyscy agenci i pośrednicy to oszuści muszą tak robić bo nic by nie zarobili.Ubezpieczałem samochód w PZU to otrzymałem swoje pieniądze po wielkich trudach i po użeraniu się z tymi pajacami co chcą żeby sie ubezpieczać u nich bo oni są niby najlepsi a jak przyjdzie co do czego to zrobią cię tak w balona,że (usunięte przez administratora) to wszystko.

Edi

Tu chyba chodzi o ubezpieczenia czy banki coś szukałem tego nazwiska w internecie to były ubezpieczenia więc ja bym sobie odpuścił. Z tego dzisiaj nikt nie wyżyje miałem kiedyś prozycje na doradce finansowego a jak mi pani czarowała jakie to zarobki super. Ale jak zasięgnąłem trochę informacji to okazało się,że nawet dobrze na papierosy bym nawet nie zarobił.Nie polecam wam się bawić w ubezpieczenia dzisiaj to żaden zawód.Bardzo niepewny.

Tomaszyc

Weźcie kurde cos konkretnego napiszcie ,piszecie takie ogólniki. Chciałbym coś wiedzieć skończyłem studia i chce pracować. Czy to firma ,czy tylko taką udaje?Może warto coś wiedzieć ,a jak oszuści to też warto wiedzieć.Jakie umowy i jakie zarobki? Niech ktoś rzuci jakąś notke..pozdro

Ale co to jest za firma jakaś- duża? można tam aplikować ? Jakie umowy???Bo to teraz tylu biznesmenów (usunięte przez administratora).

gość

Totalna klapa

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Mikołajek ELŻBIETA SZCZEPIŃSKA - Kalisz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 9 ocen.