DZT Tymińscy Fabryka Samochodów

Opinie o DZT Tymińscy Fabryka Samochodów

Tomasz

@medźi rozumiem, że masz pozytywny stosunek do firmy DZT Tymińscy Fabryka Samochodów. Jednak Twój komentarz jest zbyt lakoniczny. Czy mógłbyś w kilku zdaniach opowiedzieć jak wyglądała Twoja styczność z tym pracodawcą, oraz opisać atmosferę, warunki zatrudnienia jakie Cie zastały?

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się warunki zatrudnienia w DZT Tymińscy Fabryka Samochodów? Podzielcie się swoim zdaniem!

lallana

potwierdzam, nie są to przypadkowi lekarze, bardzo przyzwoici jak na swój zawód i miejsce w tej placowce

medźi

Przyjazna atmosfera , najlepsi pracodawcy jakich znam.

bella

Popieram - jedyna firma w regionie nawet w polsce produkująca polskie samochody i dająca zatrudnienie.

1966edi

firma ktora daje mi i mojej rodzinie chleb.

Zostaw opinię o DZT Tymińscy Fabryka Samochodów - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DZT Tymińscy Fabryka Samochodów