Technologie Ekologiczne

Kraków

Opinie o Technologie Ekologiczne

Maciek
użytkownik zarejestrowany

O co chodzi? Firma na prawdę upadła? Fakt wpisując w wyszukiwarkę otwierają się strony ale daty ostatnich moderacji to rok 2014. A szkoda bo nie miałem o tym pojęcia.

m.

A kasy jak nie było tak nie ma.

Zadowolony

Wreszcie Upadla ta firma pan tokarz odpowiedzial za wszystki swoje czyny ....

diana87
użytkownik zarejestrowany

dla mnie aspekt finansowy jest najważniejszy przy szukaniu nowego pracodawcy więc muszę mieć konkretne informacje ile mogę zarobić netto na rękę, jak przedstawia się dokładnie system premiowy i prowizyjny - możecie opublikować takie informacje? ewentualnie proszę napiszcie gdzie mogę o tym poczytać, ok?

tomek
użytkownik zarejestrowany

no właśnie mnie też te komentarze jakoś dziwią teraz w sumie, bo nie wiem czy naprawde jest tak, że oni mają już jakieś konkretne ogoszenia o działalności? bo nie wiem czy opłaca się do nich iść czy tak po prostu czy nie elpeiej szukać czegoś innego? dajcie prosze jeszcze jak mozecie informacje o tym czy dobrze zarabiacie?

Czika
użytkownik zarejestrowany

Czyżby ? Tutaj niestety albo nie zostało to zaktualizowane, albo taka sytuacja nie ma miejsca bo ciężko mi znaleźć jeszcze jakiś inny powód http://www.krs-online.com.pl/technologie-ekologiczne-krs-420453.html Może osoby będące w codziennym kontakcie z firmą będą w stanie wskazać właściwą kolej zdarzeń i to co obecnie się tam dzieje.

strefa

Firma jest w upadłości likwidacyjnej od 6. sierpnia 2014 i wszystkie wierzytelności powstałe do tego dnia należy zgłaszać do syndyka/sądu. Aktualnie syndyk wydzierżawił przedsiębiorstwo innej spółce która przejęła pracowników i teraz faktycznie mogą mieć płacone na bieżąco.

marta

Witam, mam pytanko czy ktoś z Was składał już zgłoszenie wierzytelności do Sądu? Jeśli tak to mam prośbę, czy możecie mi przesłać wzór formularzu na maila, mam mały problem z napisaniem ww. pisma. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam marta.marta-1990@wp.pl

BUK

Przecież prezesem w tej nowej firmie jest dalej Pan (usunięte przez administratora)

zadowolony

teraz jest tam nowy właściciel i kasa jest na czas. robota trudna bo trzeba zakład sprzątac po dwóch latach zaniedbań ale warto. powstaje cos nowego i z przyszłością

aaa

Czy wie ktoś może co obecnie dzieje się w firmie TE ? Czy mamy w ogóle szanse na odzyskanie pieniędzy?

firma odp

zapomniałem przede wszystkim Sąd Rejonowy Wydział Pracy

firma

a czy ktoś orientuje się gdzie/do kogo zgłosić zaległość jaką jest mi winna ta firma? wykonalem transport dla tej firmy. Czy ktoś wie czy ta firma jest w likwidacji? Nie mogę dodzwonić się na żaden numer do nich? ktoś może pomóc?

ja

Witam prawda o technologiach jest taka że pan Zbigniew Tokarz jest winien wielu pracownikom pieniądze za wykonaną pracę. Powinny się zająć tą firmą jakieś instytucje bo inspekcja pracy rozkłada ręce i nic z tym nie robi. W firmie nikt nie przechodzi szkoleń bhp. Instytucje ochrony środowiska miałyby co robić. Dziwi mnie fakt ze pan (usunięte przez administratora)umie wstać rano i spojrzeć w lustro

takaprawda

polececia jakiegos komornika do tej firmy?

koko

Opninia jest taka robilem ponad rok wisza mi ponad 10 tysiency za wyplaty nie solidna firma poprostu

ed
użytkownik zarejestrowany

Ja mam zarówno doświadczenie jak i uprawnienia, napiszcie, czy warto aplikowac, atmosfera i kasa w porzadku?

aleksy
użytkownik zarejestrowany

Jeśli ktoś ma doświadczenie w spawaniu oraz uprawnienia na wózki widłowe to Technologie Ekologiczne szuka pracownika produkcji.

wolny

Nawet o nich nie myśl jeśli chcesz być zdrowy (usunięte przez administratora)

....................................

(usunięte przez administratora) nie polecam ...........

Ktos.

jest ok

użytkownik zarejestrowany

Opinie jak widać są bardzo różne a słuchajcie można zapytać jakie zarobki ?Bo do pracy to raczej się idzie głównie po to ,więc ile się zarabia w Technologie Ekologiczne

jakajaka
użytkownik zarejestrowany

A jednak w Technologiach Ekologicznych pracują ludzie mają pracę i pewnie im nie przyjdzie do głowy znaleść jakiegoś minusa bo się cieszą ze maja pracę wszędzie trzeba być mega odpornym psychicznie

szpilka
użytkownik zarejestrowany

mam pytanie jak sie pracuje w biurze w T E czy praca jest wyczerpujaca psychicznie czy wrecz przeciwnie a szef niezasypuje nadmiarem obowiazkow tak ze trzeba w weekendy zostawac po godzinach da sie wyjsc z pracy zadowolonym dziekuje

oooo

Latem wszystko kwitnie i pełny rozwój.

ciekawscy

Co tu tak pusto? Tak super się dzieje, że nie chcecie się dzielić informacjami o pracodawcy? Kto szuka pracy, jest wdzięczny za szczere, prawdziwe opinie. Macie przyjęcia?

pracownica technologii

Bardzo miłe Panie pracuja w biurze!!!! Raczej nic do zarzucenia!

przyszły pracownik

Mam pytanie, czekam na szybką i obiektywną odpowiedź od kogoś kto jest tam pracownikiem. Mianowicie chce podjąć się pracy w technologie ekologiczne, jak jest tam z wynagrodzeniem, wiec opinia pracownika dużo pomoże, z góry dzięki

marko
@przyszły pracownik 19.01.2013, 11:33

tam indesit składa sprzety standardy za najniższą krajową

doradca
@marko 15.04.2014, 14:28
tam indesit składa sprzety standardy za najniższą krajową

Witajcie, jeśli chcecie aby sie cos ruszyło w sprawie ZT i Technologii Ekologicznych, zacznijcie pisać również do ZUS, nie tylko do PIP!!! ZT od września 2012 nie zapłacił WAM żadnej składki, więc liczy się to jako lata nieskładkowe- nie do naliczenia wysokości emerytur, rent itp. Nie mówiąc o tym że ZUS tych składek nie przekazuje do OFE. ZUS musi odpowiedzieć na korespondencje nawet wysłaną zwykłym listem :) podaje przykład pisma: Imie i nazwisko .......................... Adres ........................................................................................................................ (ulica, kod pocztowy, miejscowość) PESEL ............................................................................ W zawiązku ze stwierdzeniem braku należnej składki za okres ................................................ na moim rachunku w OFE ..................................................... (nazwa funduszu) zwracam się z uprzejmą prośbą o wyjaśnienie przyczyn tych nieprawidłowości. Umowa z OFE była podpisana w dniu: ................................................ Jednocześnie proszę o informacje dotyczące wyjaśnienia opieszałych poczynań ZUS celem ściągnięcia moich, należnych składek od pensji, którą otrzymałem/łam. Płatnik Składek: Technologie Ekologiczne Zbigniew Tokarz, NIP: 775 167 51 33, Regon: 592274612 ...................................................... (podpis)

świadek1

to jest moja pierwsza praca, więc nie narzekam jak na razie. A na marginesie prośba do osób które zmieniły pracę. Jak możecie podajcie namiary na firmy które zatrudniają i można zarobić około 2000pln na rękę. Alternatywy trzeba szukać :) ktoś wie coś o strefie przemysłowej koło Radomska ??

aaaaaaaaa

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informację, że jest laureatem licznych nagród i certyfikatów w zakresie ekologii.

Zostaw opinię o Technologie Ekologiczne - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technologie Ekologiczne