Opinie o Świat Zdrowych Zabawek Karolina Zonik w Siedlce

Świat Zdrowych Zabawek Karolina Zonik
counter
Administrator Nowy wpis

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Świat Zdrowych Zabawek Karolina Zonik? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

TakNie

szok Nowy wpis

Banda oszustów żyjących cudzym kosztem !!!

Tak2Nie

zadowolona mama Nowy wpis

Witam, bardzo podoba mi się idea twórców Zdrowych Zabawek. Jestem zwolenniczką drewnianych zabawek i zdecydowanie polecam zakupy u nich :) moje dzieci są zadowolone :)

TakNie

ty wiesz kto Nowy wpis

Absolutnie nie polecam firmy jako miejsca pracy. Chyba, że ktoś chce pracowac jako wolontariusz-niewolnik. Pan szef placi jak chce i kiedy chce lub nie płaci wcale, ma problem alkoholowy pije w sklepie a pózniej nadzgany wyzywa pracowników. Zreszta ten Pan to bankrut jakich mało

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

życzliwy

Nie wiem kto pisze takie opinie o tej firmie :) to chyba są jakieś żarty... Pięknie miło i przyjemnie to jest w rozmowie szczególnie na początku a tak naprawdę to bardziej skąpych, podejrzliwych, obłudnych i "naginających prawdę" to trzeba ze świecą szukać. Pozdrawiam P.S. Jeżeli chcecie tam pracować to proszę wysłuchać właściciela - pięknie mówi a potem podzielić to przez dwa i konkretnie się zastanowić nad tym czy ma się wystarczająco twarde nerwy

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Świat Zdrowych Zabawek Karolina Zonik - Siedlce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Świat Zdrowych Zabawek Karolina Zonik